Trápí vás alergie?

Trápí vás alergie?

Titulka pro: Trápí vás alergie?

 

Alergie může mít různé formy a podoby. Od mírných obtíží až po situace, které nás ohrožují na životě. Kromě klasických příznaků jako je senná rýma, slzení očí, dýchací problémy, ucpaný nos, ekzémy, vyrážky, svědění, astma, zažívací nebo jiné problémy, jako například konzumace potravin s moukou, mlékem nebo jinými potravinovými složkami, to může být ale i neplodnost, poruchy srážlivosti krve, chronické záněty střev nebo dalších orgánů. Nebezpečím je také anafylaktický šok, který může být vyvolán potravinami nebo léky.

 

A jak tedy u celého spektra problémů postupovat? Řešení je jednoduché. Je třeba zklidnit a uvést imunitu do rovnováhy. Toho, co imunitu dráždí a člověk se pak stává hypercitlivý, hypersenzitivní či přehnaně reaguje, může být celá řada různých podnětů. Společné je, že se často jedná o toxiny poškozující podle čínské medicíny okruh jater a jim podřízené orgány. Z emocí jsou to stavy, kdy člověk kvůli různým důvodům nemůže ventilovat svůj hněv, potlačuje ho a on se na tělesné úrovni ventiluje jako agresivita vůči vlastním tkáním. Z jiných toxinů to mohou být různé mikroorganismy, především viry, které si v  orgánech vytváří infekční ložiska. Ta pak danou tkáň dráždí a imunitní systém opět začne být agresivní a tkáň poškozovat. Takto mohou v organismu působit i jiné toxiny.
 
Zbavte své tělo toxinů. Vyzkoušejte balíček detoxikačních přípravků na Alergie od Joalisu. Více informací najdete na www.joalis.cz
 
Připravila: Katka
Foto: Joalis
24. 4. 2012

DISKUZE K ČLÁNKU

VLOŽIT PŘÍSPĚVEK
VSTOUPIT DO DISKUSE

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Titulka pro: Pokusnz gadget

Pokusnz gadget

Vítr skoro nefouká a tak by se na první pohled mohlo zdát, že se balónky...

NAČÍST DALŠÍ

INZERCE

ŽHAVÉ DRBY

KÁVA

Ahojky, tak nějak by mě zajímalo, jak máte nejraději kávu? ...

CVIČENÍ

Ahoj, ráda bych si koupila nějakou posilovací lavici. Jen ...

PLENKY

Ahojky :) Holky, používáte některá pleny Bambo Nature? Jak ...

DRBÁRNA

HORKÉ RADY

Bolest hlavy - migrény

Dobrý den, již pár let beru triptany na prevenci a ...

Domek

Dobrý den. Syn koupil hrubou stavbu a ma tam nějake ...

Bezbolestné trhání zubů

Dobrý den pane doktore, potřeboval bych spravit horní ...

PORADNA

© 2020, MeziŽenami.cz