Kosmetika

Účinné látky na vrásky: speciální peptidy a rostlinné kmenové buňky

Sbírání kytiček

Toužíte po dokonale hydratované, jemné a vypnuté pleti? Chcete se zbavit vrásek a nechcete podstupovat žádné zákroky. Vsaďte na ty správné účinné složky, které nabízí revoluční modré sérum ANTI-WRINKLE SKIN REJUVENATOR #1

Zázračné peptidy eliminují vrásky

Sérum obsahuje 5 speciálně vybraných a patentovaných peptidů, které prošly mnoha studiemi, jejichž výsledky ukázaly, kolika procenty se podílí na redukci vrásek za měsíc užívání. Jeden z nich prokázal až 67 % redukci vrásek za 28 dní. Tato účinnost je z velké části také díky speciální technologii tzv. kosmetického dronu. Jeden z použitých peptidů dodává séru i charakteristickou modrou barvu.

Technologie kosmetického dronu

Jedná se o speciální „delivery systém“, který účinné látky (peptidy) váže přímo na receptory kožních buněk, které jsou odpovědné za produkci kolagenu a kolagenových vláken. Účinné látky se tak dostanou, díky tzv. „malému dronu“ přesně na potřebné místo a dojde tak k jejich maximálnímu využití.

Toto modré sérum je unikátní v použité kombinaci a množství peptidů a výtažků z kmenových rostlinných buněk. Spojuje tak přírodní rostlinné extrakty a biotechnologické inovativní složky – např. ferment hlubinného mořského mikroorganismu, extrakt kmenových buněk, enkapsulované peptidy pro komplexní anti-aging účinky, atd. Důležité je, že tyto použité bioaktivní látky pak v pokožce aktivují přirozenou tvorbu tělu vlastních molekul, jako je kolagen či enzym sirtuin. Účinek je tudíž přirozenější a dlouhodobější“, vysvětluje Doc. Ing. Petr Kaštánek, PhD., vědec a ředitel výzkumných laboratoří EcoFuel Laboratories a BIOCEN Laboratories, a zakladatel kosmetické značky NEOBOTANICSTM.

Na základě výzkumu byly vybrány extrakty z kmenových buněk meduňky a koulenky srdcolisté, které aktivují přirozené obranné mechanismy kožních buněk a aktivují enzymy dlouhověkosti, které prodlužují životnost buněk.

ANTI-WRINKLE SKIN REJUVENATOR #1

Neobotanics modré sérum ANTI-WRINKLE SKIN REJUVENATOR #1
Neobotanics modré sérum ANTI-WRINKLE SKIN REJUVENATOR #1

Inovativní, vysoce koncentrované lipozomální sérum s unikátním „delivery systémem“ peptidů, výtažky
z kmenových buněk, kyselinou hyaluronovou s velmi malou velikostí molekul a rostlinnými antioxidanty
z pupečníku, koulenky, gardénie a janiby pro velmi rychlý a silný účinek proti vráskám. Modré sérum je určeno primárně pro ženy (40+) se zralou pletí, na které jsou již viditelné vrásky. Velmi rychle redukuje vrásky, zlepšuje elasticitu pleti a podporuje přirozenou produkci kolagenu v pokožce. Sérum v pokožce aktivuje hormon mládí a tím pleť rozjasňuje, zvyšuje její hydrataci a pevnost/pružnost. Aktivuje přirozenou tvorbu kyseliny hyaluronové a podporuje kožní mikrobiom. Ke zjemnění a omlazení pokožky dochází již po 5ti dnech, po 1 měsíci pleti dodá výrazně mladistvější vzhled. Peptid Argireline – tzv. bezpečná alternativa botulotoxinu velmi rychle uvolňuje mimické vrásky a relaxuje je.

Označení #1 (number one) znamená, že se jedná o vodné sérum, které se aplikuje na očištěnou pleť jako první péče. Je tedy možné následně použít séra značky NEOBOTANICS s označením #2, která jsou olejová nebo pokračovat svým oblíbeným krémem. Sérum se okamžitě vstřebává, nezanechává na pleti mastnou vrstvu. Neobsahuje parfemaci ani barviva. Nanáší se na očištěnou a tonizovanou pokožku 1-2x denně, dle potřeby, před aplikací oblíbeného krému.

K dostání na www.notino.cz.

Připravila: Darina Miklovičová

Zdroj informací: Neobotanics
Zdroj fotografií: Pexels, Neobotanicus
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků