Rodina

Úklid na počátku jara

Sbírání kytiček

Období zimy a začátku jara nás díky nízkým venkovním teplotám nutí více času trávit v prostředí domova. Zároveň se také jedná i o vrcholné období chřipek a nachlazení. Proto bychom se měli snažit již tak dost zkoušené dýchací cesty šetřit a pobyt ve vytopených místnostech se suchým vzduchem jim alespoň usnadnit omezením přitomnosti prachu a dalších nečistot.

Úklid většinu z nás ale příliš nebaví, o to více chceme mít uklizeno rychle a ne každé místo při vysávání přejíždět několikrát, což se bohužel s postupným plněním sáčku již nedaří. Philips představuje nové vysavače Philips PerformerPro FC9190 v černé barvě a FC9186 v červeno-černé barevné kombinaci, které disponují speciálně tvarovanou prachovou komorou, jež maximálně urychluje proudění vzduchu. Prachový sáček se zde otevírá rovnoměrně, a v kombinaci s výkonným motorem tak získáváte nejvyšší sací výkon, i když je sáček již plní. Jeho kapacita je v tomto případě až pět litrů a o stavu naplnění informuje indikátor.


PerformerPro FC9190

 

Performer Pro FC9190

Performer Pro FC9190

S příkonem 2 200 W a max. sacím výkonem 500 W je vybaven těsněním HEPA AirSeal s filtrem HEPA 12. Součástí vysavače je Hubice 3v1TriActive+, která zajišťuje trojnásobně vyšší výkonnost při vysávání. Hubice má inovovaný tvar poskytující mimo jiné ještě lepší přilnavost k podlaze. Sací hubice je navíc s vysavačem propojena speciálním dvojitým kloubem umožňujícím neustálý kontakt s podlahou, čímž opět nedochází ke snižování sacího výkonu během vysávání. Postranní kartáčky umožňují vyčištění nejen rohů a ohybů, ale také úzkých škvír, okrajů stěnových lišt a okolí nohou nábytku. Velký sací otvor v přední části hubice pohltí velké nečistoty bez nutnosti jejího zvedání. Součástí příslušenství je i štěrbinový nástavec, malá hubice a kartáč 2 v 1.

 

PerformerProFC9186

PerformerProFC9186

PerformerPro FC9186

S příkonem 2 000 W a max. sacím výkonem 450 W je vybaven HEPA filtrem. Součástí vysavače je Hubice TriActive, která poskytuje 3 čisticí funkce jedním tahem. Připojení hadice 360Flex přináší velmi snadné manévrování, přičemž akční rádius je 9 metrů. Součástí příslušenství je i štěrbinový nástavec a malá hubice.

Více informací najdete na www.philips.cz

Komerční prezentace
Foto:Philips
28. 2. 2013

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků