Volný čas

Úplněk ve Lvu 2024: pomůže vám uskutečnit vaše touhy

Sbírání kytiček

První úplněk v roce 2024 proběhne 25. ledna ve Lvu. Lednový úplněk je romantický a ve znamení srdečného Lva.

Poskytne vám příležitost ukázat světu svůj tvůrčí talent nebo alespoň se zviditelnit. Pomůže vám posílit své sebevědomí. Lev touží být středem pozornosti druhých. Otevřete své srdce a dávejte i přijímejte lásku. Naučte se žít v přítomném okamžiku.

Co přináší úplněk ve Lvu

Úplněk ve Lvu přináší kolektivní odvahu a vedení. Buďte shovívavý a inspirujte ostatní. Nalaďte se na své srdce a nechte ho, aby vás vedlo k vašim snům. Naše mysl má občas jiné plány a ty nám mohou připadat bezpečnější. Úplněk vám pomůže uskutečnit vaše touhy. Ukáže vám, že nemusíte být dokonalí a můžete se spojit s ostatními. Chcete se přeci s ostatními spojit. A ne je ohromit. Vyhněte se rozdmýchávání různých sporů.

Najděte si čas sami na sebe. Vnímejte, čemu jste se vyhýbali. Nebo co jste v sobě uzavřeli. Lev patří k energii dětí. Odhaluje naše rány vytvořené v dětství. Při úplňku ve Lvu rozvíjejte lásku k sobě. Nemusíte si ji zasloužit ani odpracovat. Mějte se rádi za to, že jste. Takoví, jací jste. Lev vám připomene, že jste vždy hodni lásky. Lev ztělesňuje energii vedení, soucitu, zranitelnosti, síly a lásky. Úplněk ve Lvu vás učí milovat sebe a nebát se zranitelnosti či odmítnutí.  

Ego

Lvím stínem je ego. Naše část, kterou se identifikujeme. Je to náš vnitřní kritik. Připomíná nám, jak by nás měli vidět ostatní. Ego pohání strach. Kvůli němu vyžadujeme neustálé schvalování toho, co vyjadřujeme do světa. Ego by nás mělo motivovat a ne ovládat. Tento úplněk nám dává možnost rozpoznat, kdy ego převzalo svůj vliv. Pokud nás neovládá ego, nemáme potřebu se srovnávat nebo soutěžit s ostatními. Necítíme nejistotu. Nehledejte vnější potvrzení a snažte se cítit svou vlastní sílu.

Energie Vodnáře

Při lednovém úplňku na nás působí také energie Vodnáře. Díky jeho vibracím se stáváme přehnaně soudnými a kritickými vůči ostatním. Místo toho, abychom změnili to, co se nám nelíbí, tak to kritizujeme. Najděte v sobě tato slabá místa a přijměte je. Spolupracujme všichni k dobru nás všech.

Připravila: Věra Hájková

Zdroj informací: yogajournal.com, astrostyle.com, astrotalk.com,
Zdroj fotografií: Freepik Scaled
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků