Volný čas

Úplněk ve Štíru 2024: přináší tajemno a vyvrcholení vztahů

Sbírání kytiček

Ve středu 24. dubna 2024 proběhne úplněk ve Štíru. Toto esoterické znamení není příjemné, když do něj svítí Měsíc. Přináší tajemno a dusnou atmosféru.

Štír je znamení extrémů. Může vytáhnout jak naše nejtemnější stíny, tak naši nejosvícenější verzi. Nabádá nás, abychom se postavili svým emocím. Pomůže nám transformovat ty negativní na pozitivní. Vypněte logické myšlení. Dubnový úplněk Štíra by měl probudit každého, kdo se vyhýbá řešení konfliktu. Může podpořit zpracování a léčení všeho, co je třeba.

Pokud si někteří lidé získali vaši důvěru, nebojte se pustit je blíž a prohloubit vzájemné pouto. Cítíte se ve vztahu bezpečně, ale chtěli byste vědět více? Netlačte na toho druhého a dejte vztahu čas. Jste-li singl, využijte zvídavou povahu Štíra, a ponořte se do hledání nového partnera.

Nejste-li si jistí, jak to s vaším vztahem vlastně vypadá, úplněk ve Štíru vyžaduje odpověď. Nezůstávejte ve vztahu z povinnosti. Energie Štíra vytváří intriky. Něčí reakce si můžete špatně vyložit.

Doporučení pro dubnový úplněk ve Štíru

Buďte intimní

Dubnový úplněk ve Štíru je vrcholem celého roku pro vztahy. Může přinést zásnuby, těhotenství i rozchody. Štír také vládne splynutí. Od společného bydlení, financí nebo sdílení tajemství. To vše vyžaduje důvěru.

Uvolněte svou energii

Rozhýbejte boky a otevřete svou druhou čakru. Ta je spojena s penězi a sexem.

Řešte své finanční závazky.

Štír řídí peníze. Udělejte vše pro to, abyste co nejdříve splatili své finanční závazy. Štír je spojen i s investicemi, pokud si je můžete dovolit.

Najděte si přínosnou posedlost

Štír je znamením moci a kontroly. Najděte si něco, čemu se budete věnovat, a zároveň to bude přínosné.

Vyřešte nevyjasněné věci

Štír se zaměřuje na detaily. Neuhýbejte před nevyjasněnými věcmi ve svém životě. Dokončete je, řekněte pravdu, přiznejte se. Udělejte vše, co je třeba.

Zaměřte se na kreativní bloky

Věděli jste, že kreativní blok se projevuje jako nuda nebo únava, pokud máte něco začít?

Zbavte se negativních věcí

Potlačování negativních pocitů nám neprospívá. Vesmír se skládá z polarit. Abychom mohli pocítit lásku, musíme riskovat zlomené srdce. Štír vládne pomstě a pomáhá nám zbavit se negativních zadržovaných pocitů. Nemusíte nic vylepšovat. Pusťte to a jděte dál.

Připravila: Věra Hájková

Zdroj informací: astrotalk.com, astrostyle.com, astrology.com
Zdroj fotografií: Pixabay
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků