Veletrhy FOR FAMILY v Letňanech

První dubnový víkend si v PVA EXPO PRAHA v Letňanech na své přijdou mladé rodiny, milovníci domácích mazlíčků i senioři. Konají se zde totiž celkem čtyři veletrhy pod souhrnným názvem FOR FAMILY. Na jednu vstupenku tak můžete ve dnech 3. – 6. dubna navštívit veletrh pro děti FOR KIDS, veletrh pro náctileté FOR TEENS, veletrh chovatelských potřeb pro domácí zvířata FOR PETS a veletrh pro plnohodnotný život FOR SENIOR.

Zobrazit fotografii v galerii

Pro rodiče

Vyberou si rodiče jak malých dětí, tak těch náctiletých. Rodiče s malými dětmi ocení veletrh FOR KIDS, který nabízí nejen přehlídku nejnovějších trendů v oblasti her, hraček, ale také vybavení pro miminka. Stejně jako v předešlých letech i letos připravili organizátoři veletrhu ve spolupráci s fotoateliérem Jana Hozová mezi rodiči velice oblíbenou fotosoutěž s názvem Dětská tvář veletrhu. Chybět nebude ani pestrý doprovodný program. Starším dětem je určen veletrh FOR TEENS zaměřený na potřeby pro streetové a volnočasové aktivity. Chybět zde nebudou ani novinky z oblasti výukových softwarů nebo didaktických pomůcek.

Pro seniory

Veletrh FOR SENIOR je největší odbornou veletržní akcí v Čechách zaměřenou na tuto cílovou skupinu. Vedle široké nabídky výrobků, které seniorům usnadní a zpříjemní život, totiž nabízí i zajímavý odborný doprovodný program. Mezi vystavovateli nebudou chybět zástupci cestovních kanceláří s nabídkou lázeňských pobytů pro seniory, organizace nabízející pro využití volného času, firmy s potravinovými doplňky, stejně jako instituce zaměřené na vzdělávání seniorů.

Chovatelé zvířat

Pokud máte doma psa, kočku, exotické ptactvo, terarijní zvíře, drobného savce nebo hlodavce, neměli byste si nechat ujít veletrh FOR PETS. Hlavním partnerem veletrhu je Nadace na ochranu zvířat, která pro návštěvníky chystá velmi zajímavé přednášky a ukázky odborníků z veterinární správy, vodicích a asistenčních psů, útulků a záchranných stanic pro volně žijící zvířata. V rámci ukázek se představí vodící a asistenční psi, Alena Smolíková známá z pořadu Československo má talent s Dogdancingem, Dogfrisbee nebo Záchranná brigáda kynologů Praha.

Připravila: Katka
Foto: organizátor
31. 3. 2014
 

DISKUZE K ČLÁNKU

0

Dobrý den, navštívila jsem se svou dcerou veletrh for pets a byly jsme moc spokojeni. Kromě spousty užitečných rad jsme zde dostali i praktické dárky pro našeho pejska. Jen více takových výstav.

ODPOVĚDĚT

1

Dobrý den,zrovna se chystám do Prahy na tyto velmi zajímavé veletrhy .Mimo jiné se také už chystám na veletrh FOR SENIOR i já kde bude v rámci veletrhu uveden nový projekt -Moda zralých žen,mám tu velkou čest se právě tohoto projektu zúčastnit osobně a to ve 13.30hod.na modní přehlídce už se také těším.Projekt modní přehlídka je přímo skvělý už tím že i ženy ve zralém věku,mohou vypadat také dobře a hlavně se mají o sebe také co nejvíc starat v každém věku.Tímto zdravím všechny na tomto skvělém webu a zároven srdečně zvu se přijít také podívat.Předem děkuji za přízen Jana

ODPOVĚDĚT
VLOŽIT PŘÍSPĚVEK
VSTOUPIT DO DISKUSE (2 PŘÍSPĚVKŮ)

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

NAČÍST DALŠÍ

INZERCE

ŽHAVÉ DRBY

DETOX

Ahoj holky, chtěla bych se zeptat... co berete na detox ...

KVALITNÍ BOTY

Ahoj maminky :) Potřebuju poradit. Děti mi vyrostly z bot a ...

CO JE DOBRÉ PROTI PADÁNÍ VLASŮ

Dobrý den, nemáte prosím zkušenost s nějakým ...

DRBÁRNA

HORKÉ RADY

Bolest hlavy - migrény

Dobrý den, již pár let beru triptany na prevenci a ...

Domek

Dobrý den. Syn koupil hrubou stavbu a ma tam nějake ...

Bezbolestné trhání zubů

Dobrý den pane doktore, potřeboval bych spravit horní ...

PORADNA

© 2020, MeziŽenami.cz