Volný čas

Venuše v Raku 2024: přináší čas romantiky a mazlení se

Sbírání kytiček

Léto začíná láskyplně. 17. června vstupuje planeta lásky Venuše do sentimentálního Raka. Budete se chtít držet za ruce a objímat se.

Opusťte logiku a nechte promlouvat city. Rak vládne domovu, takže si budete chtít užívat láskyplné chvíle a mazlení v soukromí domova. Upravte svůj domov, aby byl maximálně pohodlný a útulný. Užívejte si romantická gesta jako je snídaně do postele, psaní dopisů, malé dárky apod.

Rak vládne také rodině. Cítíte touhu po bezpečí. Chcete být opečováváni či o někoho pečovat. Venuše v Raku touží nejen po stabilním vztahu, ale i po stabilním rodinném zázemí. Buďte pozorní k potřebám ostatních. Zavzpomínejte společně na příjemně prožité chvíle. Rak zvýrazňuje naše emoce a instinkty. Protože je tak citlivý, občas mohou emoce zkreslit jeho úsudek. Pokud se dostane pod tlak, může být nervózní nebo se stáhnout do sebe.

Do Raka vklouzne také Merkur a připraví vám půdu pro harmonickou komunikaci nejen s vašimi nejbližšími, ale také s kolegy v práci.

Jste ve vztahu

Je načase posunout ho někam dál. Můžete se konečně sestěhovat, navštívit rodiny apod. Nebo už tohle máte za sebou? Pak můžete uvažovat o svatbě či o dětech. Jste-li v dlouhodobém vztahu, nastává ideální příležitost, jak se zase více sblížit. Jen si dávejte pozor na výkyvy nálad. Ty moc romantické nejsou.

Jste singl

Zřejmě se při setkání s novými lidmi necítíte jistě a jste stydliví. Navštěvujte různé akce, na které jste pozváni. Pomalu si přivyknete konverzaci s ostatními. Někdo zajímavý se určitě najde. Jen nebuďte urputní. Nic vás netlačí.

V období Venuše v Raku proplouvá i chtivý Mars v Býku. Ten šlape na plyn a může věci zbytečně urychlit, což nemusí být ku prospěchu. Milostný život není závod. Buďte smyslní a trpěliví. Býk má rád tradiční gesta a smyslné námluvy. Bojovný Mars v tvrdohlavém Býku může vést ke zbytečným bojům. Naproti tomu vás uvolní a budete snadněji flirtovat a navazovat kontakty s ostatními.

Připravila: Věra Hájková

Zdroj informací: astrotalk.com, astrostyle.com, astrology.com
Zdroj fotografií: Freepik
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků