Volný čas

Venuše ve Vodnáři 2024: povolte uzdu své fantazii

Sbírání kytiček

Během přechodu Venuše ve Vodnáři (od 16. února do 11. března) je mysl nejrychlejší cestou k srdci. Když Venuše navštíví nekonvenčního Vodnáře, společně vás vybízí k experimentům v lásce.

Povolte uzdu své fantazii. Páry mohou mít pocit, že už se dobře znají, a přesto přijde nějaké překvapení. Jste-li singl, můžete zjistit, že vás přitahuje dobrý kamarád, u kterého byste to předtím vůbec nečekali.

Pro páry nastává období, kdy by si měli pohovořit o tom, jak si každý z nich představuje vzájemný vztah. Řekněte si, že můžete volně a bez omezení diskutovat o svých touhách. Neřešte, zda to je či není možné. Jen se každý za sebe upřímně vyjádřete.

Během přechodu Venuše ve Vodnáři můžete cítit větší potřebu svobody ve svém vztahu. Dejte si navzájem prostor. Věnujte se věcem, které vás baví.

Beran

Vyrazte do společnosti a užívejte si s přáteli. V práci vám prospěje spolupráce s ostatními. Nemusíte pracovat tak tvrdě, a přesto můžete být úspěšní.

Býk

Prospěje vám spolupráce, týmová práce a vytváření sítí. Při komunikaci s ostatními buďte upřímní a vřelí.

Blíženci

Toužíte někam vyrazit a užívat si romantiku. Pokud to není možné, naplánujte si hezký výlet na později a užívejte si romantiku doma.

Rak

Toužíte po lásce a soukromí. Single Raci mohou potkat někoho zajímavého. Páry by měly trávit čas společně.

Lev

Čeká vás romantika a touha po spojení. Singl Lvi mohou cítit touhu někoho potkat. Udělejte pro to vše, co se dá. Páry by měli spolu trávit hodně času a vymýšlet zajímavé akce.

Panna

Vás čeká touha po aktivitě a zdravém životním stylu. Konečně cítíte potřebnou motivaci. Budete se cítit dobře v partě aktivních kamarádů.

Váhy

Vyrazte do společnosti a zazáříte. Prohlédněte svůj šatník a vytáhněte ty nejlepší kousky. Čas na odpočinek přijde později.

Štír

Vám bude dobře doma. Podívejte se na televizní program, naplánujte nějaká dobrá jídla, která uvaříte a užijte si hnízdění.

Střelec

Jste přitažliví a je o vás zájem. Než se pustíte do koketování, rozmyslete si, zda máte skutečně zájem i vy. Jinak vás čekají komplikace.

Kozoroh

Vám se bude dařit v práci. Snažte se prezentovat okolí své nápady a ukažte jim, jak jste pracovití. Úspěch určitě přijde.

Vodnář

Pro vás je důležité, jak vypadáte. Užíváte si pozornosti ostatních. Pokud jste ve vztahu, užívejte si i trochu svobody.

Ryby

Rádi se touláte ve svých představách. Je načase pustit se do něčeho reálného. Páry se mohou pustit do něčeho nového a zajímavého.

Připravila: Věra Hájková

Zdroj informací: astrotalk.com, astrostyle.com, astrology.com
Zdroj fotografií: Freepik
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků