Rodina

Věštba pro rok 2012

Sbírání kytiček

Blíží se rok, o kterém toho bylo napsáno opravdu hodně. Nejčastěji se hovoří o konci světa. Máme se opravdu bát? Nebo jsou to zase jen výmysly, nad kterými je lepší mávnout rukou? Jasnovidec, věštec, vizionář a spisovatel Stanley Bradley věštil, co nás vlastně v roce 2012 čeká.

Rok 2012 bude velmi zvláštní. Bude rok peněz a obchodu. Bude se dít mnoho změn a velkých rozhodnutí, přijde vhodný čas na radikální řešení a zásadní skoky. Drak je nejsilnějším znamením čínské astrologie – jakýsi obchodník, který je nad věcí. Kdo tedy začne příští rok něco nového, má šanci to vydržet dlouho, minimálně 12 let. Všechno se bude dařit. Nové tisíciletí a celých dalších 12 let je vlastně takový urychlovač, jak toho dobrého, tak toho špatného. Takže pozor! Nikomu nic neprojde, všichni dostanou okamžitě zpátky, co provedli.

To se týká i lásky a vztahů. Ty se budou bortit rychlejším tempem, než to bylo dřív, protože celý příští rok bude jeden velký urychlovač. To znamená, že se vztah bude ničit ne tři roky, ale tři měsíce nebo tři dny. Všechno půjde strašně rychle. Lidé, kteří se budou chtít dát dohromady, se dají dohromady velmi rychle, nebo se velmi rychle rozejdou.

Čekají nás v budoucnosti nějaké katastrofy?

Bohužel nás v následujících 12 letech čeká i celá série katastrof. Půjde o povodně, záplavy, otřesy půdy, uragány, sopky, ale budou to události spíše ve světě. Konec světa nepřijde v žádném případě, ale bude to období padání meteoritů, které začne právě v roce 2012. To je moje teorie.

Věštím, že někdy v létě příštího roku spadne jeden na sever Číny, mezi Čínu a Mongolsko. Poruší se zemské desky po celém světě a v následujících letech bude docházet k sériím zemětřesení. V letech 2014 a 2016 se vyskytnou problémy na burze, které přinesou světu obrovský chaos. Budou vypadávat radiové sítě, tzn., že všichni, co jsou závislí na komunikaci, třeba jako je letecká doprava, budou mít problém nejen kvůli sopečnému prachu, ale i kvůli atmosférickým vlivům, které budou způsobovat geomagnetické bouře.

Právě díky těmto katastrofám bude to další století duchovní, tzn., že nastane návrat k přírodě a k rodině. Vydělávání peněz už nebude prioritou, protože si za ně moc nekoupíme. Lépe na tom bude ten, kdo má svoji krávu, než kdo má v bance konto. Tohle jsou věci, které by mohly nastat tak za 10 až 20 let.

Jaké je doporučení?
Rozhodně by to chtělo více pokory a radovat se z toho, že žijeme. Začít si vážit víc sebe a svého života, protože tak si můžeme vážit více i druhých. Je dobré uvědomit si, že začíná nová etapa, bylo by dobré zbavit se strachu, který je sebedestrukční, protože při strachu neposlouchá většina lidí právě svoji intuici.

Jak začít rok 2012?

Nejdříve musíme začít sami od sebe. Začít být pokorný, meditovat, přestat se předvádět nebo dělat „křivárny“. Vše negativní se nám vrátí s obrovskou intenzitou zpět.
Doporučuji dát si novoroční předsevzetí v tom, že nemůžeme změnit druhé, můžeme změnit jen sebe, a když změníme sebe, tak změníme i ty druhé, ať chtějí nebo ne, protože už jim neumožníme, aby se chovali jako doposud. Taky by bylo dobré dát si předsevzení nedělat lidem to, co nechceme, aby dělali oni nám.

Doporučuju koupit si amulet s ostrými hranami, barva, která nás napadne jako první, je ta správná. Ten vám přiostří vaše neostré lokty a už si nenecháte nic líbit a okamžitě se to vrací útočníkovi s trojnásobnou intenzitou.

Přeju všem hodně štěstí, zdraví, lásky a peněz. A řídit se heslem přej a bude ti přáno, dej a bude ti dáno. Tak hodně štěstí všem.

Více informací naleznete na:
www.kodava.cz
www.brazda-s.cz

Stanley Bradley
Foto: Archiv
28.12. 2012

 

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků