Tipy

Vincentka NASALIS

Čištění pleti či zubů bereme za naprostou samozřejmost. Ale pečujete i o své nosní dutiny?

 

Čištění pleti či zubů bereme za naprostou samozřejmost. Ale pečujete i o své nosní dutiny?

Dopřejte jim pravidelnou péči, aby se zbavily nežádoucích látek a usazenin z vnějšího prostředí. Díky tomu můžete své sliznice i celý organismus lépe ochránit před nežádoucími viry a bakteriemi.

Naše sliznice jsou každý den zatěžovány obrovským množstvím nečistot. Výstelka nosu neboli nosní sliznice, zachytává ze vzduchu nežádoucí částice tak, aby se nedostaly do plic a do těla. Není-li sliznice nosu v dostatečné kondici a nestíhá svou roli plnit, přizve si na pomoc hlen, který se začne vytvářet v dýchacích cestách.


Pokud pomineme infekční viry, je negativním spouštěčem takového procesu právě znečištěný vzduch, který dýcháme především ve velkých městech. 

 

Vincentka NASALIS 

Je účinný koncentrát určený k proplachu nosních dutin a nosohltanu. Je vytvořen na bázi přírodní léčivé silně mineralizované, jodové, uhličité minerální vody Vincentka.

 

Konvička, která pomáhá

Na trhu se nyní objevila speciální plastová konévka, kterou si můžete, za pomocí přípravku NASALIS, své dutiny snadno vyčistit v klidu svého domova. Díky šikovnému tvaru velmi jednoduše propláchnete dutiny i velmi malým dětem, které trpí jejich ucpáním.

 

Jak péče o dutiny prospívá našemu organismu?

Pravidelný proplach vhodným roztokem přispívá k urychlení obnovy přirozeného prostředí sliznic a ke zlepšení obranyschopnosti. Obzvláště v období zvýšeného výskytu infekcí tak účinně chrání horní cesty dýchací. Pomáhá u lidí s vysycháním sliznic během spánku či chrápání, proti opakovanému krvácení z nosu při tvorbě krust v akutních stavech. Je ideální rekonvalescencí po nejrůznějších operacích v oblasti nosní dutiny, nosohltanu, aj.

 
Proplach dutin je také vhodnou přípravou před nejrůznějšími operacemi nosních a vedlejších nosních dutin či před endoskopickým vyšetřením.

VINCENTKA NASALIS startovací sada stojí 360,- Kč, náplň 300ml 85,- Kč.

Připravila: Katka
Foto: Vincentka
22. 1. 2016


Diskuze: příspěvků