VIP Prostřeno! aneb Rozhlas v televizi

Tento týden budou vařit hvězdy, které vládnou slovem – kromě imitátora Petra Jablonského se představí rozhlasáci Patrik Hezucký, Lucie Šilhánová a Pavel Cejnar.

Titulka pro: VIP Prostřeno! aneb Rozhlas v televizi
Zobrazit fotografii v galerii

Dnes se vám v zástěře (nebo bez?) ukáží moderátoři Patrik a Lucie, ve čtvrtek budou o vaši pozornost stát moderátor Pavel Cejnar a imitátor Petr.

Patrikova trojice

Aby bylo hned všem jasno, jak se věci mají – Patrik se nepovažuje za kuchaře a tudíž bychom počet tří chodů v jeho menu patrně měli vnímat jako maximum možného. Nebo je to úplně jinak a populární rozhlasák klame nikoliv tělem, nýbrž slovem? Hned ve druhém sledu totiž prozradí, že rád jí. Což je na něm tak trochu i vidět. „Já držím diety pořád, jenže co je vám to platný, když jste línej a ještě vám chutná,“ konstatuje.

A pak se bez dalších řečí pustí do přípravy nepečeného piškotového dortu, který musí pěkně ztuhnout. Ale když to vezmeme od bodu jedna, nejprve bychom měli zmínit předkrm - chlebíčky. „V jednoduchosti je síla,“ myslí si Patrik, který se chybějící zkušenosti kulinářské snaží dohnat kvalitními surovinami a tak se na osvědčeném předkrmu let minulých objeví i pravý kaviár. Pořád nám však není jasné, který pokrm se stane zlatým hřebem večera? Uznejte sami, název Bílé břehy se zeleným pekelným mořem a mnoha ostrovy jistě zaujme, avšak nic neprozradí. Tak chcete-li odhalit tajemství Patrikova hlavního pokrmu, dívejte se dnes na VIP Prostřeno! My jen prozradíme, že prý bylo tak pikantní, až se jednomu ze spolusoutěžících z této dobroty zpotila dokonce i záda a málem prý dostal infarkt…

Ocení ostatní Patrikovu snahu? A co na to Lucie, která byla kolegovou účastí v tomto pořadu poněkud překvapená: „Nikdy se nepochlubil, že by někdy vařil.“ Bude první menu tohoto týdne ocenění hodné nebo ho ostatní zkritizují?

Lucčina čtveřice

Další večeře se plánuje doma u moderátorky Lucie Šilhánové, o níž se ví, že se dříve závodně věnovala plavání. Projeví se to v její kuchyni nebo snad koupelně? A bude někdo nebo něco v něčem plavat?

Pánové by po předcházející večeři nyní rádi ochutnávali českou klasiku, Lucie je však zve na kulinární výlet Itálií. Můžete se těšit na dva předkrmy – netradiční salát caprese a tataráčka z tuňáka, který jednomu ze soutěžících přijde poněkud nakyslý. Brzy poté však stůl ozdobí telecí se žampiony s redukcí z vína a závěrečnou sladkou tečku vezme na svá „bedra“ prověřené tiramisu. Nebo snad bude v něčem jiné?

Začíná se však uvítacím přípitkem – šampaňským, což se líbí patrně všem. A podle toho prý celý večer také vypadal, jak se nechal slyšet Patrik Hezucký. Přesto pánové stihli alespoň ocenit telecí. „Nálada jako v rodině, oni se perfektně znají,“ komentuje slovní přestřelky imitátor Petr, který má oproti ostatním třem trošku smůlu – nepracuje s nimi v jednom rádiu a tudíž je nemůže tak dobře znát.

Co myslíte, šplhne si Lucka vymyšlenou zábavou? A bude probíhat pěkně v klidu nebo hrozí nebezpečí, že hostitelka i ostatní nakonec „hejbnou kostrou“? Hlavně pozor, aby telecí zůstalo tam, kde je, a ještě se k němu vešlo báječné tiramisu!


Připravila: Marcela
Foto: archiv FTV Prima
26. 2. 2013
 

DISKUZE K ČLÁNKU

VLOŽIT PŘÍSPĚVEK
VSTOUPIT DO DISKUSE

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Titulka pro: Stavebnice Lego hýbe celým světem

Stavebnice Lego hýbe celým světem

Stavebnici Lego zná snad každé malé dítě. S touto stavebnicí si stavěli už naši rodiče...

Nákupy z katalogu: první katalogový obchod slaví 50 let

Nákupy z katalogu: první katalogový obchod slaví 50 let

Od zboží pro domácnost, přes dřevěné chaty, hudební nástroje až po nedostatkové zboží, kterým byla...

Titulka pro: Pro zdravý spánek

Pro zdravý spánek

V posteli trávíme více než třetinu svého života. Je pro nás místem odpočinku, klidu a...

Titulka pro: Vyhrajte dárkový poukaz na služby bytového designera

Vyhrajte dárkový poukaz na služby bytového designera

Chystáte se zařizovat nebo rekonstruovat dům či byt? Nebo byste stávající bydlení rádi zmodernizovali? Zasoutěžte...

Titulka pro: Bav se a pomáhej s Oriflame

Bav se a pomáhej s Oriflame

Kosmetická společnost Oriflame, Nadace Terezy Maxové dětem a obecně prospěšná společnost Spolu dětem druhým rokem...

Adventní pohoda s HARIBO medvídky

Vánoce se slaví téměř po celém světě, i když rozdílnými způsoby. Spojují je takové symboly,...

NAČÍST DALŠÍ

INZERCE

ŽHAVÉ DRBY

VÁNOCE PRO CHLAPA

Ahojky :) Měla bych dotaz… Zajímalo by mě, co svým chlapům ...

VÝBAVA NA SNOWBOARD

Dobrý večer, přemýšlím nad koupí výbavy na snowboard, ...

ŠITÍ

Ahoj všem, chtěla bych se naučit šít na šicím stroji. Jak ...

DRBÁRNA

HORKÉ RADY

Bolest hlavy - migrény

Dobrý den, již pár let beru triptany na prevenci a ...

Domek

Dobrý den. Syn koupil hrubou stavbu a ma tam nějake ...

Bezbolestné trhání zubů

Dobrý den pane doktore, potřeboval bych spravit horní ...

PORADNA

© 2016, MeziŽenami.cz