VIP prostřeno - další kulinární VIP čtveřice bojuje o vaši přízeň

Tisková mluvčí Pavlína Danková, herec Mirek Šimůnek, producent Jaro Slávik a moderátorka Gábina Partyšová – ač profesí různých, tento týden mají jedno společné. Budou vařit a soutěžit v pořadu VIP Prostřeno!

Titulka pro: VIP prostřeno - další kulinární VIP čtveřice bojuje o vaši přízeň
Zobrazit fotografii v galerii

Ovšem když se na ně podíváte trochu zblízka, možná si řeknete – samé štíhlé postavy, co nám asi tak chtějí předložit? Gábině nejvíc chutná asijská kuchyně, Mirek se zase v zahraničí dosytnosti najedl steaků a zřejmě se steaků dočkají i jeho hosté, Jaro se tváří trochu tajemně, ale halušky údajně dělat nebude, a o Pavlíně se ví, že je zkušenou kuchařkou. Nechme se překvapit, čím nás hvězdné osazenstvo poctí!

Pavlínino perfektní menu

Tvář mluvčí motolské nemocnice si určitě pamatujete z dob, kdy moderovala televizní publicistický pořad. Ale to pánské osazenstvo aktuální soutěžní čtveřice asi zajímá méně, zejména když se jeden z mužů nechal slyšet, že Pavlína vypadá fantasticky a je to příjemná „baba“. Kuchařka se usmívá, i když na sebe prozrazuje, že patří mezi onkologické pacienty a sama sobě drží palce. Budete držet i vy ty svoje, aby se její kulinární šou této vydařila? Hostitelka si přichystala několik malých předkrmů, hlavní pokrm bude podávat s domácími bylinkovými špeclemi, rovněž se počítá se slanými palačinkami a sladkostí v podobě banánových brownie s malinovou omáčkou.

„Peču ráda, ale nemám pro koho, protože všichni pořád drží diety,“ říká Pavlína. Jestlipak její dobroty Gábina Partyšová alespoň ochutná, když o sobě tvrdí, že jí jako vrabec? Marinovaného králíka hostitelka vykostí, aby si pozvaná partička nemusela lámat hlavu, jak ho konzumovat. A protože ho jak Gábina, tak i Mirek v dětství často jedli, je velká šance, že s tímto chodem Pavlína uspěje. A co Jaro? Ten by si králíka prý jen tak nedal, zato jeho syn ano. „Dnes jsem pochopil, proč jsou moje děti blázni do králíka, je to velmi dobré jídlo. Skvěle vaříš,“ chválí producent kuchařku. Podobných ohlasů se dočká i od Mirka a Gábiny, která připomene to, co je podstatné zřejmě pro mnohé z nás: „Pro mě není ani důležitý, co jím, ale s kým.“

Mirkův šťastný večer

Sexy herec prozradil, že vaření není zrovna jeho parketa. Prý kdybychom se bavily o posilovacích strojích, to by byla jiná káva. Čím tedy překvapí, nebude to propadák? Nenechte se oklamat řečmi o neumětelství, tentokrát se začíná cizrnou s chipsy, patrně zaujme i mrkvová polévka s koriandrem a římským kmínem, pokračuje se slibovanými steaky a sladkou tečkou se stanou francouzské briošky s krémem Sabayon a lesními plody. Mirek se pro jistotu vybavil nejen chytrými spotřebiči a bezpečnostní vestou, ale také radami od maminky. A nejen jejími, hádejte, komu bude volat, když začne tápat v surovinách? Prozradíme jen, že jeho přítel na telefonu si svoje vaření ve VIP Prostřeno! už odbyl…

„Jsem rád, že jsi ve sportovním,“ vítá hostitel Jara, „protože mě budeš brát sportovně.“ Ale proč se shazovat? Producent to však považuje za docela dobrou taktiku - dělat, jakože člověk nic neumí a pak se vytáhnout super pokrmy. Steaky jsou s fazolkami a pečenými baby bramborami, ovšem někdo z hostů dokonce přílohu ani nedokáže zaznamenat, vážně tam byly brambory? Neméně vtipná je i zábava: jak se dá upravit zpráva, když si ji vezme na paškál bulvár? Dívejte se dnes na televizi a pak nám napište – měl herec Mirek i tentokrát z pekla štěstí?

 

Připravila: Marcela

Foto: archiv FTV Prima

16. 10. 2012


 

DISKUZE K ČLÁNKU

VLOŽIT PŘÍSPĚVEK
VSTOUPIT DO DISKUSE

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Titulka pro: Zábava, která rozvíjí vaše děti

Zábava, která rozvíjí vaše děti

Projekt zábava domů pomáhá rodičům a dětem od 3 do 8 let. Více nám prozradila...

Titulka pro: Vyhrajte zábavu domů

Vyhrajte zábavu domů

Projekt Zábava domů pomáhá rodičům a dětem od 3 do 8 let. Více nám prozradila...

Titulka pro: Hledáte tip na víkend? Zajeďte na čtyřkolky do Cítova!

Hledáte tip na víkend? Zajeďte na čtyřkolky do Cítova!

Zábava pro celou rodinu, skvělá muzika a jedinečné závody! To je další ze závodů seriálu...

Vztahy v srpnu podle Feng shui: podporujte veselou a hravou náladu

Vztahy v srpnu podle Feng shui: podporujte veselou a hravou náladu

Zatím co v červenci jste si měli s partnery užívat pohodu, krásu a romantiku, v...

Titulka pro: Vyhrajte stavebnice LEGO®

Vyhrajte stavebnice LEGO®

Naučte své děti se hrou nejen bavit, ale také rozvíjet své dovednosti. K tomu jsou...

Titulka pro: Finální závod čtyřkolek HandyCup startuje již tuto sobotu!

Finální závod čtyřkolek HandyCup startuje již tuto sobotu!

Zábava pro celou rodinu, skvělá muzika a jedinečné závody! To je finální závod seriálu čtyřkolkových...

NAČÍST DALŠÍ

INZERCE

ŽHAVÉ DRBY

BETULA

Jakou zkušenost máte s užíváním tady toho doplňku a ...

DAROVÁNÍ VAJÍČEK

Dobrý den, hrozně ráda bych šla darovat vajíčka, ale mám ...

BELLA HAPPY

Zdravím, nemáte prosím zkušenost s plenkami Bella Happy? ...

DRBÁRNA

HORKÉ RADY

Bolest hlavy - migrény

Dobrý den, již pár let beru triptany na prevenci a ...

Domek

Dobrý den. Syn koupil hrubou stavbu a ma tam nějake ...

Bezbolestné trhání zubů

Dobrý den pane doktore, potřeboval bych spravit horní ...

PORADNA

© 2016, MeziŽenami.cz