VIP prostřeno: Tento týden vaří tři krásky a jeden ochránce

Kvůli jídlu a pití se u jednoho stolu VIP Prostřeno! sejdou zpěvačky Magda Malá a Tereza Mátlová, modelka a moderátorka Lucie Váchová-Křížková a zpěvák Marian Vojtko.

Titulka pro: VIP prostřeno: Tento týden vaří tři krásky a jeden ochránce
Zobrazit fotografii v galerii

Tereza má ráda italskou kuchyni stejně jako modelka a moderátorka Lucie, Marian prý zase nerad smetanu a není ani omáčky a Magda? Ta bude svým hostům i televizním divákům prostírat jako první, tak se pojďme podívat!

Magdin sex ve skle

Vtipkování o zpěvaččině výšce, která až tolik nevyrostla, není naším tématem. Nás samozřejmě zajímá, zdalipak umí vařit? Magda přiznává, že není až tolik zkušená v kuchyni a proto si na pomoc přizvala svého kamaráda, profesionálního kuchaře Tomáše.
„Uvařím tříchodové menu, první bude bramborový krém se šunkou a pórkem, jako druhé zapečené překvapení s kuřecím steakem, sladkou tečkou pak medový sen - štrúdl slazený medem.“

Ovšem aby si hosté mohli sednout ke stolu, musí si ho nejprve sami prostřít, což je v tomto pořadu novinka. Potěší je pak podávané menu? Marian vyzkouší krémovou polévku po mnoha letech, zato Tereza se raduje, že ochutná svou vysněnou polévku, a hned za to kuchařku pochválí. „Proto jsem sama, viď?“ konstatuje Magda, maminka dvou dětí. A jak zpěvaččiny dobroty chutnají štíhlé Lucii? „Zapečené překvapení mě opravdu překvapilo,“ pokračuje, „sýry byly hrozně dobré.“ Hlavní chod lahodí i Marianovi, toho však po večeři ještě čeká představení, tak se musí trochu držet zpátky.
Zdá se, že tahle partička si vzájemně dobře sedne a navíc se nebojí chválit. I přesto, že si „musí“ sami namíchají koktejl Sex on the Beach. „Sice tady trošku hořelo,“ připomene jeden dramatický moment Magda, „ale je to úspěch.“ Budeme moci totéž říct i o dalších večerech?

Lucka zve do Plzně

Věděli jste, že Lucie Váhová platila za nadějnou atletku – tyčkařku? Kvůli úrazu však musela sport „pustit k vodě“, a dostala se na přehlídková mola. A protože s manželem, jachtařem Davidem Křížkem a chlapečkem Davídkem bydlí v Plzni, pozvala své hosty právě sem. Na co? „Nejraději vařím českou kuchyni, ale nejradši jím italskou,“ napoví Lucie. Těšit se můžeme na tuňákový salát, karotkový krém, telecí medailonky na víně a dezert panna cotta. Jenže – Magda nejí ryby, Marian se vyhýbá smetaně a Tereza není zrovna na maso. Pochutná si u ní vůbec někdo?

Všichni! Jediná ryba, kterou Magda sní, je totiž tuňák z konzervy, takže odpadla první starost. Tereza má zase ráda zeleninové polévky a když ještě prohlásí, že se těší i na telecí, máme vyřešený další problém. A pro Mariana připraví hostitelka polévku bez smetany, aby nemusel jíst jen piniové oříšky, které zdobí karotkový krém. U dezertu má však smůlu. Nebo ne?

A opět se chválí, až se možná dnešní kuchařinka zardí. Dokonce nejen za připravené menu. Magda Malá také pomáhá maminkám v tísni, proto měla radost, že si Lucka jako zábavu zvolila zdobení charitativních vánočních svící. Marian se zase na tomto večeru inspiroval hostitelkou, když pronesl, že by rád také takovou ženu jako je Lucka – hezkou, slušnou a zdatnou v kuchyni! „Bylo to fantastický, nemám vůbec nic, co bych jí vytkla,“ chválí večírek Magda s Terezou, která dojede po kolegovi smetanový dezert s ovocem. Zajímá vás, co si tedy dá Marian místo sladké tečky? Dívejte se na VIP Prostřeno! a dozvíte se to také!


Připravila: Marcela

Foto: archiv FTV Prima

27. 11. 2012
 

DISKUZE K ČLÁNKU

VLOŽIT PŘÍSPĚVEK
VSTOUPIT DO DISKUSE

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Titulka pro: Zábava, která rozvíjí vaše děti

Zábava, která rozvíjí vaše děti

Projekt zábava domů pomáhá rodičům a dětem od 3 do 8 let. Více nám prozradila...

Titulka pro: Vyhrajte zábavu domů

Vyhrajte zábavu domů

Projekt Zábava domů pomáhá rodičům a dětem od 3 do 8 let. Více nám prozradila...

Titulka pro: Hledáte tip na víkend? Zajeďte na čtyřkolky do Cítova!

Hledáte tip na víkend? Zajeďte na čtyřkolky do Cítova!

Zábava pro celou rodinu, skvělá muzika a jedinečné závody! To je další ze závodů seriálu...

Vztahy v srpnu podle Feng shui: podporujte veselou a hravou náladu

Vztahy v srpnu podle Feng shui: podporujte veselou a hravou náladu

Zatím co v červenci jste si měli s partnery užívat pohodu, krásu a romantiku, v...

Titulka pro: Vyhrajte stavebnice LEGO®

Vyhrajte stavebnice LEGO®

Naučte své děti se hrou nejen bavit, ale také rozvíjet své dovednosti. K tomu jsou...

Titulka pro: Finální závod čtyřkolek HandyCup startuje již tuto sobotu!

Finální závod čtyřkolek HandyCup startuje již tuto sobotu!

Zábava pro celou rodinu, skvělá muzika a jedinečné závody! To je finální závod seriálu čtyřkolkových...

NAČÍST DALŠÍ

INZERCE

ŽHAVÉ DRBY

SKLO NA MOBIL

Dámy, měla bych dotaz... máte některá zkušenost s ...

ČISTÍCÍ PŘÍPRAVKY

Nemáte zkušenost, jak fungují "univerzální" čistící ...

DÁREČKY PRO DĚTI

Ahoj holky, máte tipy, codětem k narozeninám? Já bych docela ...

DRBÁRNA

HORKÉ RADY

Bolest hlavy - migrény

Dobrý den, již pár let beru triptany na prevenci a ...

Domek

Dobrý den. Syn koupil hrubou stavbu a ma tam nějake ...

Bezbolestné trhání zubů

Dobrý den pane doktore, potřeboval bych spravit horní ...

PORADNA

© 2020, MeziŽenami.cz