Tipy

Vlasová terapie Revitalon

Řešíte stav a vzhled vašich vlasů? Nejlepším dárkem pro vaše vlasy se může stát Revitalon, který podporuje jejich růst a posiluje a zlepšuje jejich vzhled.

 

Řešíte stav a vzhled vašich vlasů? Nejlepším dárkem pro vaše vlasy se může stát Revitalon, který podporuje jejich růst a posiluje a zlepšuje jejich vzhled.

 

Revitalon obsahuje unikátní kombinaci účinných látek jako je kyselina hyaluronová, extrakty z obilných klíčků, aminokyseliny, minerální látky a vitamíny, které působí uvnitř organismu a vyživují vlasy od kořínků. Zabraňují vypadávání vlasů, podporují jejich růst, pevnost a zdravý vzhled a dokážou zpomalit stárnutí vlasů a zmírnit předčasné šedivění.

 

Revitalon jsou přípravky s přirozeným složením a blahodárnými účinky na vlasy, nehty i pokožku, určené pro muže i ženy ke každodennímu použití.
 

Pokud stále tápete, jakým dárkem překvapit svoji maminku, sestru či kamarádku, potěšit je můžete dárkovým balení Revitalon, které obsahuje 90 kapslí k vnitřnímu užití + aktivační šampon a obnovující kondicionér jako dárek, za 495 Kč.

 

Více informací o produktu najdete na www.revitalon.cz.
 

 

Připravila: Pavlína
Foto: Vitar
3. 12. 2015


Diskuze: příspěvků