Letní romance: může se to stát i vám?

Krásné počasí, zdánlivě bezstarostné období a ty vůně kolem – to vše láká. Třeba k tomu, abyste si „zahřešily“ s opačným pohlavím. Ostatně k létu láska přece patří, tak proč ne?!

Titulka pro: Letní romance: může se to stát i vám?
Zobrazit fotografii v galerii

Milé čtenářky, ruku na srdce: i když máte partnerský vztah, kterou z vás alespoň jednou v životě nenapadlo, jaké by to bylo s někým jiným? Stejná myšlenka napadla i Markétu S. z Prahy. Ale nepředbíhejme…


Jak to chodí u nich doma

„S manželem jsme vloni oslavili pětadvacet let. Mám ho pořád ráda, ale znáte to. Jak léta běží, některé věci vám najednou lezou více na nervy než dříve, už víte, že vás s tím druhým nečeká žádné velké překvapení, prostě všechno se zdá tak nějak pořád stejné. Navíc mně je pětačtyřicet, manželovi o patnáct let více, a tak se přihlásily i problémy s prostatou. Právě na ně manžel ,svádí´to, že se mu do sexu vůbec nechce. Jenže pravdou je, že víc než ,cvičení v posteli´ mi chybí trochu něhy, pohlazení, dotyky a také milá slova. A to, myslím, s jeho zdravotními problémy nesouvisí. Asi jsme si už zevšedněli,“ říká.


Nakonec jela sama

Na letošek měli naplánovanou dovolenou, rovnou celé dva týdny u moře, v Bulharsku. Jenže – dva dny před odletem se opět ohlásila prostata, do toho zánět, a lékař manželovi doporučil, aby pobyt u moře raději odložil. „Jemu to až tak nevadilo, ale já byla moc zklamaná. Když navrhnul, abych jela s někým jiným, neváhala jsem ani minutu. Nakonec jsem nikoho tak narychlo nesehnala, a vydala se k moři sama. Alespoň změním prostředí, odpočinu si, budu se jen užívat,“ pokračuje ve vyprávění.


Nové přátelství

Bulharsko Markétu mile překvapilo, a pranic jí nevadilo, že je tak daleko od domova sama. Na místě se spřátelila s jedním manželským párem, Evou a Radkem, a o trávení času ve třech nebyla nouze. „Radek byl sice o pár let mladší než já, navíc trochu odtažitý, ale jeho žena v mém věku a fajn, tak to šlo. Sice jsem si říkala, že možná chtějí být více sami, oba mě však přesvědčovali o opaku. Třeba to mají stejné, jako já s manželem, uvažovala jsem,“ uvádí.


Neplánovaný výlet

Když si na jeden den Markétini noví přátelé objednali výlet lodí, ona si naplánovala povalování na pláži. Jenže brzo ráno na dveře jejího pokoje zaklepal Radek s tím, že Evě není dobře, nikam nejede, a jestli by nejela s ním. „Moc se mi nechtělo, na lodi se mi dělá špatně, ale nakonec mě přesvědčil,“ říká. Cesta lodí byla překvapivě parádní, „bouře“ v břiše se nekonala, a když dopluli do romantické zátoky, Markéta byla ráda, že s výletem souhlasila.


Vypadalo to na romanci

Tam měli dvě hodinky volna, tak se šli projít. Asi po půlhodině dorazili do okouzlující zátoky, doslova jako vystřižené z romantického filmu. Nikde nikdo, jen voda, slunce… "A tam mě Radek dostal – začal povídat, jak po mě už dlouho kouká, jak se mu líbím, jak mi to sluší… Jedna lichotka přebíjela druhou, těmi řečmi mě doslova omámil. Už dlouho mi nikdo nic tak hezkého neřekl,“ svěřuje se. A dodává, že k tomu, aby se „spustila“, vlastně stačilo docela málo. „Jak dodal, že s jeho ženou v posteli už nic není, začaly ze mě padat nejprve zábrany, pak i svršky,“ pokračuje ve vyprávění.


Překvapivé finále

I když to nebyl sex jako z pohádky, spíše prostocviky mezi pískem, to před a po stálo za to. "Jenže pak jsme se oblékli, a už tu byl zase ten milý, leč odtažitý Radek. Který mě v ten už podruhé dostal – když mě upozornil, že pokud to Evě řeknu, všechno popře, a že vůbec nejsem tak úžasná, abych si o sobě moc nemyslela. Stála jsem tam jako opařená, po romanci ani památky. Naštěstí jsme už za dva dny jeli domů. Nevím, jak dlouho bych se před Evou dokázala přetvařovat, ale hlavně jakákoliv další minuta s Radkem pro mě byla utrpením. A nyní si s odstupem dvou týdnů říkám – není lepší nepodléhat iluzím, a raději zůstat u toho, co máte jisté?“ uzavírá svůj příběh Markéta.

Jak to máte vy, milé čtenářky? Dokázaly byste podlehnout, byť na okamžik, jinému muži, přestože už jednoho máte doma? A jak byste reagovaly, kdyby vás tahle chvilková známost preventivně hned poté „odpálkovala“ stejně jako Markétu? Napište nám v diskuzi pod článkem.


Příběh zpracovala: Marcela
Foto: iStock
11. 8. 2015

DISKUZE K ČLÁNKU

VLOŽIT PŘÍSPĚVEK
VSTOUPIT DO DISKUSE

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Titulka pro: Zábava, která rozvíjí vaše děti

Zábava, která rozvíjí vaše děti

Projekt zábava domů pomáhá rodičům a dětem od 3 do 8 let. Více nám prozradila...

Titulka pro: Vyhrajte zábavu domů

Vyhrajte zábavu domů

Projekt Zábava domů pomáhá rodičům a dětem od 3 do 8 let. Více nám prozradila...

Titulka pro: Vyberte dětem ten správný kroužek!

Vyberte dětem ten správný kroužek!

Snad nic na světě dětem neuteče tak rychle jako prázdniny. Než se nadějí, budou si...

Titulka pro: Třetina českých dětí se ve volném čase nudí!

Třetina českých dětí se ve volném čase nudí!

Jak žijí dnešní školáci? Co je zajímá a jak tráví svůj volný čas? Na takové...

Titulka pro: Crocsy v novém kabátku

Crocsy v novém kabátku

Ideální boty pro volný čas? To jsou jednoznačně Crocsy. Pokud jste si tuto značku oblíbili,...

Titulka pro: Máte prázdný dětský pokoj? Splňte si sen!

Máte prázdný dětský pokoj? Splňte si sen!

Vaše děti odešly natrvalo z domova a začaly žít svůj dospělý život. Váš život tak...

NAČÍST DALŠÍ

INZERCE

ŽHAVÉ DRBY

VÁNOCE

Ahojky :) Holky, ať chceme nebo ne, vánoce se blíží. A s tím i ...

SILVESTR

Nevíte někdo o nějaké dobré chatě na Silvestra?

VÁNOCE

Holky, co plánujete na vánoce pro své chlapy? :) Docela bych ...

DRBÁRNA

HORKÉ RADY

Bolest hlavy - migrény

Dobrý den, již pár let beru triptany na prevenci a ...

Domek

Dobrý den. Syn koupil hrubou stavbu a ma tam nějake ...

Bezbolestné trhání zubů

Dobrý den pane doktore, potřeboval bych spravit horní ...

PORADNA

© 2016, MeziŽenami.cz