Zdraví

Jak se bránit vším

Sbírání kytiček

Problémy s veškami u svých zažilo mnoho rodičů, ale proč čekat, až se znovu obejít? Vybavte svou domácí lékárničku předem a to funkčními přípravky, které dokážou zlikvidovat nevítané vetřelce.

Vešky se mají u dětí dobře – ve školkách a školách je přece tolik malých či větších capartů. A nejen tam, „živnou půdu“ představují i mnohé zájmové kroužky včetně sportovních. Zkrátka v těchto místech se děti scházejí ve větších počtech, takže vešky mají doslova pré a můžou beztrestně „zaútočit“.

 

Vši se představují

Veš je parazit, v dospělosti velký několik milimetrů, který za svůj byť několikatýdenní život dokáže naklást mnoho vajíček neboli hnid. Ty jsou zpočátku světlé, postupně se jejich barva mění na hnědavou či žlutohnědavou. Až dospějí, i ony by časem také mohly klást další vajíčka. Jakmile se parazité „uvelebí“ ve vlasech a přisají na pokožku, začnou sát krev. A dítko se začne škrábat, však ho také hlavička pěkně svědí…

 

Prevence proti vším

Hedrin Protect & Go

Nečekejte, až potomek jednou přijde s parazity ve vlasech, a raději si předem domů pořiďte praktické spreje. Může jím být třeba Hedrin Protect & Go® s nádhernou vůní pomeranče a manga. Tento výrobek, jak již název napovídá, chrání vlasy před usídlením vší. Obsahuje složku Activdiol, kterou vši nemají vůbec rády. Navíc výhodou je snadná sprejová aplikační forma. Stačí ho jen nastříkat do vlasů, ať už na suché nebo mokré vlasy.A je to!
Rychle a snadno. Odborníci doporučují používat tento výrobek jako preventivní ochranu před náporem vši dětské pravidelně, a to zejména v době zvýšené nákazy,alespoň dvakrát týdně.

 

 

A když už je mají?

Hedrin sprej na vši

Zcela zabránit výskytu vší nedokáže žádný rodič, to byste svého potomka nemohli pouštět do žádného dětského kolektivu. Když už se tedy stane, že přijde domu se zavšivenou hlavičkou, kupte ihned v lékárně funkční přípravek. Takovým může být například Hedrin Sprej na vši, který neobsahuje žádné chemické složky, naopak působí výhradně fyzikálně – veš díky účinné látce prostě praskne. Tento výrobek je tak vhodný pro děti, jež mají kožní problémy nebo problémy s dýcháním. Poté potomkovi umyjte hlavu běžným šamponem. Tento postup zopakujte ještě za 7 dní. V průběhu těchto dní, vlásky denně kontrolujte. Ne všechny maminky umí dítě úplně zbavit vší. Pokud dodržíte tento postup, pak byste vy i děti měli mít po starostech.

Více informací najdete na www.hedrin.cz.

Hedrin si můžete koupit v lékárnách.

Komerční prezentace
Foto: EuroMD
30. 1. 2015

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků