Soutěže

Vyhrajte balíček pro krásné a svěží nožky

Pro čtenářky internetového portálu mezizenami.cz přináší společnost Aries, český výrobce módního a zdravotního punčochového zboží, soutěž o 3 praktické balíčky pro jarní cestování. Odpovězte na jednoduchou otázku a vyhrajte balíček chladivého gelu na nohy Avicenum Gel pro posílení cévních stěn a cestovní podkolenky Avicenum Travel proti cestovní trombóze, které oceníte na dlouhých cestách vlakem, autobusem, autem či letadlem.

Avicenum Gel

Avicenum Gel

Avicenum Gel

 Chladivý gel na nohy Avicenum s koenzymem Q10 je kombinací bylinných extraktů s příznivým účinkem na namáhané nohy a svaly. Obsahuje extrakt kaštanu koňského, který se v kombinaci s borůvkovým výtažkem podílí na zvýšení cévní elasticity a posílení cévních stěn. Toto bylinné složení doplňuje extrakt z rostliny gotu kola, který blahodárně působí na krevní oběh a zvyšuje pružnost kůže.


Avicenum gel se díky technologickému procesu výroby – mikronizaci – lehce roztírá, snadno vstřebává a přináší maximální účinek. V teplých dnech, kdy mají Vaše nohy tendenci opuchat, je tento masážní gel osvěžující vzpruhou.

 

Avicenum Travel

Avicenum Travel

Avicenum Travel

Pocity těžkých nohou a jejich opuchání jsou typické obtíže spojené s dlouhým sezením bez pohybu. Zejména při dalekých cestách dochází ke zpomalení krevního oběhu v dolních končetinách a je zde možnost vzniku malých krevních sraženin, které mohou v nejhorším případě vést až k plicní embolii. Kompresivní podkolenky Avicenum Travel nabízejí okamžité řešení těchto problémů a jsou vynikající prevencí cestovní trombózy.

Avicenum Travel mají odstupňovaný tlak a nenechají tak ochabnout žilní stěny. Jedinečný zdravotní lem zajišťuje, aby punčocha výborně padla a současně nohu nevhodně nezaškrtila.

Soutěž probíhá od 22. do 29. dubna 2012.

Více informací a odpověď na soutěžní otázku najdete na www.aries.eu


Foto: Aries
22. 4. 2012

Výherci:
LUCIZA
MARZAV
Tedynka
 


Diskuze: příspěvků