Soutěže

Vyhrajte balíček pro zdravou pokožku

Možná vy nebo vaše děti trpíte ekzémem. Vyléčit tuto nemoc je v dnešní době bohužel stále ještě nemožné. Při troše dobré vůle se dá ale ekzém držet pod kontrolou. Základem je odstranění alergenů z okolí nemocného a dodržování správné životosprávy. Samostatnou kapitolou je pak ošetřování kůže. Nyní máte možnost vyhrát skvělou sadu přípravků pro ošetření suché a citlivé pokožky z řady Altermed Leciderm.

Postižená místa je nutné neustále promazávat, a pokud se objeví mokvání a ekzém se zhorší, sáhnout po masti na zklidnění, kterou vám předepíše lékař. V minulosti se automaticky předepisovaly masti s obsahem kortikoidů. Ty sice přinesly relativně rychlé zklidnění, ale nemocný zaplatil krutou daň v podobě poškození kůže. Ta se totiž při dlouhodobém používání těchto látek nevratně ztenčuje a kůži paradoxně také poškozuje.

Společnost psoriatiků a atopických ekzematiků doporučuje užívání přípravků řady Leciderm. Jedná se o prověřenou kvalitu, které můžete důvěřovat.

Altermed Leciderm mast (extra mastná)

 altermed Leciderm mast

Altermed Leciderm mast

 Je určena pro velmi až extrémně suchou pokožku.

Altermed Leciderm mast obsahuje více než 90 % lipidů. Je určená pro intenzivní ošetření nejvíce postižených oblastí. Je vhodná pro dospělé a děti od 6 měsíců, po konzultaci s lékařem nebo lékárníkem je možné používat již od narození.
Použití: Přiměřené množství naneste na postižená místa minimálně 3x denně nebo dle potřeby, zejména však po každém mytí.

Při silných projevech použijte mast pro překrytí nejvíce zasažených míst a po vstřebání ještě naneste na celé tělo altermed Leciderm krém. Aplikaci opakujte minimálně 3x denně. Balení o obsahu 50 ml je k dostání v lékárnách za cenu 129 Kč.

Altermed Leciderm šampon

 altermed Leciderm šampon

Altermed Leciderm šampon

Je ideální pro šetrnou péči přecitlivělé pokožky hlavy se sklony k ekzémům a lupence.

Účinné látky jako kyselina salycilová, glycerin, vitamin E a ricinový olej podpoří regeneraci nové pokožky a zároveň vyživí vlasy od kořínků. Díky jemné parfemaci se sníženým množstvím alergenů a sulfátových tenzidů nedochází k podráždění pokožky ani namáhání vlasů. Balení o obsahu 200 ml je k dostání v lékárnách za cenu 209 Kč.

Altermed Leciderm ve formě pěny

 altermed Leciderm pěna

Altermed Leciderm pěna

Tento přípravek ocení všichni atopici především díky komfortní aplikaci. Účinné látky jsou obsaženy v lehké pěně, která nemastí, snadno se nanáší a rychle vstřebává. Použití Lecidermu ve formě pěny se doporučuje zvlášť citlivým jedincům, jako jsou třeba diabetici, ale i děti od 6 měsíců. Vysoké podíly účinných látek jako je lecitin, kolagen a kyselina hyaluronová výrazně urychluj regeneraci a zajišťují dlouhodobou hydrataci pokožky. Přípravek mírní nepříjemné pocity svědění a je hypoalergenní.

Balení o obsahu 150 ml je k dostání v lékárnách za cenu 199 Kč.

Soutěž probíhá od 26. září do 2. října 2011.

Tři z vás máte možnost vyhrát balíček přípravků Leciderm od Altermedu. Více informací a odpověď na soutěžní otázku najdete na www.omega-altermed.eu

Foto: Altermed
26. 9. 2011

Výherci:
jezecek
Léthé
Avril
 


Diskuze: příspěvků