Vyhrajte balíček produktů čínské medicíny

Čínská medicína je nejznámějším léčebným systémem vytvářejícím paralelu k soudobým biomedicínským postupům. Poskytuje ucelený pohled na otázky, které čas od času zajímají každého z nás - otázky zdraví, nemoci, životního stylu, energie a elánu do života. Odpovědi, které dává, jsou prověřeny věkem, množstvím lidí, kteří se jimi v posledních desetiletích řídili i rozsáhlým výzkumem prováděným na Západě.

Titulka pro: Vyhrajte balíček produktů čínské medicíny
Zobrazit fotografii v galerii

K nemocem přistupuje čínská medicína celostně. To znamená, že se nesoustředí pouze na jeden konkrétní projev tělesné disharmonie, ale léčí organizmus komplexně; odstraňuje příčinu, ne pouze následek. Diferenciální diagnostika zároveň zohledňuje individuální zdravotní historii a životní styl každého pacienta. Dva pacienti s týmž problémem tedy nikdy nejsou léčeni stejně.

Velmi oblíbená je v čínské medicíně také problematika beauty a anti-aging. Speciální akupunktura a masáže podpořené bylinnou léčbou dělají se vzhledem divy. Vyzkoušet (nejen) omlazovací procedury můžete na pražské klinice čínské medicíny TCM Clinic (www.tcmclinic.cz). Čekání na první konzultaci si zkraťte testováním léčebných produktů z originálních čínských bylin, které tentokrát nabízíme v naší soutěži.

Krém proti vráskám DABAO
Vysoce vyživující krém, obohacený o pylový základ, je vhodný především pro intenzivní péči o zralou a suchou pleť. Je aktivní ochranou před vnějšími vlivy a slunečním zářením, které mají rozhodující roli na tvorbu vrásek. Speciální kombinace čínských bylin tvoří přirozenou protiváhu slunečnímu záření a podporuje regenerační procesy v tkáni. Brání předčasnému stárnutí pokožky, pleť vyživuje, hydratuje a tonizuje.

Kurkumový sprej
Pomáhá při akutních i chronických bolestech kloubů, šlach a svalů. Kurkumový sprej je bezpochyby jedním z nejúčinnějších analgeticky působících čínských bylinných preparátů. Sprejová forma navíc zajišťuje pohodlnou aplikaci i do míst, kam nedosáhneme rukou.

Další zajímavé produkty čínské medicíny a odpověď na soutěžní otázku najdete na www.tcmbohemia.cz

Soutěž probíhá od 17. do 23. října 2011.

Foto: TCM Bohemia
17. října 2011

Výherci:
Jindřiška8
mada
Jirulka
 

DISKUZE K ČLÁNKU

VLOŽIT PŘÍSPĚVEK
VSTOUPIT DO DISKUSE

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

NAČÍST DALŠÍ

INZERCE

ŽHAVÉ DRBY

BOLAVÁ KOLENA

Dobrý den, nemáte doporučení na bolavá kolena? Máte něco ...

BOHEMIA OLEJ

Zdravím, nemáte někdo zkušenost s oleji od značky Bohemia ...

VIBRÁTOR

Kde koupit pořádnou hračku do postele?:-) Nápady?

DRBÁRNA

HORKÉ RADY

Bolest hlavy - migrény

Dobrý den, již pár let beru triptany na prevenci a ...

Domek

Dobrý den. Syn koupil hrubou stavbu a ma tam nějake ...

Bezbolestné trhání zubů

Dobrý den pane doktore, potřeboval bych spravit horní ...

PORADNA© 2020, MeziŽenami.cz