Soutěže

Vyhrajte balíček se Swiss Laktobacily

Víte, že probiotické přípravky pomáhají posilovat imunitu a přispívají k udržení zdravého trávení? To je dobrý důvod přibalit je s sebou na dovolenou. Pomohou vám předejít nepříjemným střevním potížím, které mohou výlety za hranice běžných dnů hodně znepříjemnit.

Lidské tělo se často těžko vypořádává s nezvyklou stravou, odlišným podnebím či kontaminovanou vodou. Pak se může stát, že vás snadno zaskočí cestovatelský průjem. Nechcete-li s ním trávit dovolenou, užívejte probiotika týden před cestou do zahraničí, během pobytu a ještě týden po návratu domů. Probiotika jsou dobrou ochranou i pro ženy, které trpí na záněty močových cest a různé ženské obtíže spojené s létem a koupáním. Každý gynekolog vám jistě probiotika vřele doporučí.

Pokud se rozhodnete zakoupit si na cesty probiotika, kupte takové přípravky, které se nemusí uchovávat v ledničce, stačí užívat jednou denně a mají výbornou enterosolventní ochranu. Ta je důležitá pro bezpečnou dopravu probiotických bakterií do střev, aniž by byly zahubeny v kyselém prostředí žaludku. Mezi nejúčinnější přípravky patří Swiss LAKTOBACILY“5“ a děti můžete ochránit díky Swiss LAKTOBACÍLKŮM. K dostání jsou v lékárnách od 130 Kč.

Pět z vás máte nyní možnost vyhrát balíček doplňků stravy od společnosti Swiss, který obsahuje vybrané přípravky a plyšovou hračku. Hodnota jedné výhry je 500 Kč.

Více informací naleznete na http://www.swissherbal.cz

Soutěž probíhá od 15. do 21. srpna 2011

Foto: Swiss
15. 8. 2011

Výherci:
gladiola
Lilisek
Suzina
 


Diskuze: příspěvků