Soutěže

Vyhrajte celkovou proměnu

Toužíte po změně image tak, jak ji znáte ze stránek módních časopisů? I vy, čtenářky www.mezizenami.cz, máte jedinečnou možnost nechat se hýčkat týmem špičkových odborníků, kteří vykouzlí proměnu přesně podle nejnovějších trendů.

To vše pod taktovkou společnosti Avon Cosmetics, která v současné době uvádí na trh jedinečné Permanentní krémové barvy na vlasy. Přemýšlíte nad změnou barvy, ale váháte s výběrem a potřebujete poradit? Náš tým snů je vám k dispozici!

Co pro to máte udělat?
Je to jednoduché! Napište nám krátký dopis, proč právě vy byste měla proměnu získat a přiložte svoji aktuální fotografii a informaci, jakou barvu byste pro své vlasy ráda zvolila. My poté vybereme několik nejzajímavějších příspěvků a čtenářky našeho webu budou hlasovat. Z hlasování vzejdou 3 výherkyně, které si 14. září splní svůj sen a zažijí péči, jaké se dostává jen celebritám! Své dopisy pište na redakce@mezizenami.cz.

Co vás čeká?
Focení v ateliéru před proměnou, stříhání a barvení vlasů, líčení nejnovější dekorativní kosmetikou od Avonu, styling oblečení a výběr žhavých módních trendů, focení výsledné proměny. Zažijete skvělý den plný zábavy, seznámíte se s vyhlášenými odborníky a dostanete taštičku plnou kvalitní kosmetiky. Tým www.mezizenami.cz to navíc vše nafotí a udělá reportáž z celé akce! Podívejte se na již realizované proměny na http://www.budkrasnejsi.cz. Neváhejte a pojďte do toho s námi!

Své dopisy nám na email redakce@mezizenami.cz posílejte do 28. srpna 2011. My vybereme 6 finalistek. Od 19. srpna do 4. září budeme hlasovat a 14. 9. 2011 proběhne v Praze samotná proměna pro tři výherkyně.

Foto: Avon
22. 8. 2011


Diskuze: příspěvků