Vyhrajte kosmetický balíček a V.I.P. vstupenky na Beauty Expo

Pomalu se blíží další ročník oblíbeného mezinárodního veletrhu kosmetiky, kadeřnictví a zdravého životního stylu WORLD OF BEAUTY & SPA. Jeho 12. ročník se bude konat ve dnech 30. 9. - 1. 10. 2011 v O2 Aréně.

Titulka pro: Vyhrajte kosmetický balíček a V.I.P. vstupenky na Beauty Expo
Zobrazit fotografii v galerii

Máte-li malé dítě, můžete využívat služby dětského koutku.

Veletrh bude ještě intenzivněji zaměřen na trendy v kosmetických oborech, zkrášlování, modelaci obličeje i postavy. Vystavovatelé představí okolo 350 značek, většina z nich se stálým předváděcím programem na stáncích a dlouhou řadou novinek ze všech kosmetických oborů: nové metody péče o pleť, nové metody v nehtové modeláži, zdobení nehtů, péči o nohy, zahušťování či prodlužování vlasů, tetování, v permanentním make-upu či např. opalování, formování obličeje i postavy za použití přístrojů, obličejových výplní i plastické chirurgie. Žhavé novinky v líčení, účesech i módě vznikající pod rukama našich i zahraničním mistrů slavných jmen budou k vidění po celý den na hlavním podiu. Naleznete zde také příjemné prostředí kaváren a občerstvení.

Stále důrazněji se na veletrzích WORLD OF BEAUTY & SPA prosazuje krása jako harmonie těla i duše. Ukázky četných druhů masáží, aromaterapie a dalších relaxačních metod, tak ulevujících při každodenní stresu, jsou netrpělivě očekávány návštěvníky - těmi, kteří se chtějí inspirovat pro návštěvu nových relaxačních či lázeňských center a především těmi, kteří zvažují další vzdělávání či rekvalifikaci v tomto oboru. Rekvalifikace a další vzdělávání nabízejí vystavovatelé samozřejmě i v dalších oblastech, jako jsou kosmetika, vizážistika, kadeřnictví, nehtová modeláž, podologie. Prezentují se i kurzy výuky dalších přírodních metod zdravotní péče, jako alternativní medicína, akupresura, čínská medicína, homeopatie, irisdiagnostika, čakrální terapie apod.
Veletrh provází opět bohatý program.

Soutěže veletrhu i doprovodný program
Pavel Bauer a jeho tým zve na českou mistrovskou soutěž v make-upu se zahraniční účastí. Jan Cigánik, Blanka Hašková, Martin Hlaváček a Ondra Veselý zorganizovali další kolo OTEVŘENÉ NAPŘÍČ KADEŘNICKÝM SVĚTEM INSPIRACE 2012 (hlavní cenu - 100 tisíc Kč věnuje pořadatel s podporou sponzorů veletrhu). Proběhne Mistrovství ČR a mezinárodní mistrovství v nail designu s kvalifikací vítězů na Mezinárodní mistrovství v Dűsseldorfu 2012. Česká podiatrická společnost pořádá řadu seminářů a soutěž Nejkrásnější nohy. Budou vyhlášeny výrobky oceněné v soutěži BEAUTY EXPO & PROKOS PRODUCTS AWARD 2011 a další.

Odborný program se odehrává v saloncích po obvodu O2. Je složen z řady přednášek a seminářů, kde se návštěvníci zábavnou i poučnou formou seznámí s principy masáží, aromaterapie, aplikace kosmetiky a jejích účinků, s přednostmi i riziky postupů při plastické chirurgii, modelaci postavy, obličeje i dalších metod. Informace získáte od renomovaných lékařů, školitelů i odborníků z nejvýznamnějších oborových sdružení a škol, jako jsou Dexter Academy, Unie kosmetiček, Česká podiatrická společnost, Asociace pracovníků v regeneraci, Asociace aromaterapeutů a další sdružení. Tentokrát bude několik přednášek zaměřeno i na výrobce a dovozce produktů a jejich kvalitu.
Podzimní veletrh připravujeme ve spolupráci s Unií kosmetiček, Asociací aromaterapeutů, Asociací pracovníků v regeneraci, Dexter Academy, Českou podiatrickou společností a dalšími odborníky z kosmetického oboru.

Tři z vás máte nyní možnost vyhrát dvě V.I.P. vstupenky a kosmetický balíček.

Soutěž trvá od 8. do 14. srpna 2011.

Více informací naleznete na http://www.beautyexpo.cz či http://www.worldofbeautyandspa.cz

Výhry:
1. místo - dárkový balíček od firmy Manufaktura + 2x VIP lístek na veletrh
2. místo - dárková kazeta od firmy Manufaktura + 2x VIP lístek na veletrh
3. místo - dárková kazeta od firmy Manufaktura + 2x VIP lístek na veletrh

Foto: Beauty Expo
8. 8. 2011

Výherci:
hascz
fati
spuntadela
 

DISKUZE K ČLÁNKU

VLOŽIT PŘÍSPĚVEK
VSTOUPIT DO DISKUSE

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

NAČÍST DALŠÍ

INZERCE

ŽHAVÉ DRBY

TVOŘENÍ S DĚTMA

Co děláte doma s dětma když se nedá jít ven? Co takhle s nima ...

CLIP IN

Zná někdo www.vlasy-k-prodlouzeni.cz? Dostala jsem na ně ...

DETOXIKACE ORGANISMU

Co se týká imunity a detoxikace organismu, tak jsem ...

DRBÁRNA

HORKÉ RADY

Bolest hlavy - migrény

Dobrý den, již pár let beru triptany na prevenci a ...

Domek

Dobrý den. Syn koupil hrubou stavbu a ma tam nějake ...

Bezbolestné trhání zubů

Dobrý den pane doktore, potřeboval bych spravit horní ...

PORADNA

© 2016, MeziŽenami.cz