Vyhrajte kosmetický balíček a V.I.P. vstupenky na Beauty Expo

Pomalu se blíží další ročník oblíbeného mezinárodního veletrhu kosmetiky, kadeřnictví a zdravého životního stylu WORLD OF BEAUTY & SPA. Jeho 12. ročník se bude konat ve dnech 30. 9. - 1. 10. 2011 v O2 Aréně.

Titulka pro: Vyhrajte kosmetický balíček a V.I.P. vstupenky na Beauty Expo
Zobrazit fotografii v galerii

Máte-li malé dítě, můžete využívat služby dětského koutku.

Veletrh bude ještě intenzivněji zaměřen na trendy v kosmetických oborech, zkrášlování, modelaci obličeje i postavy. Vystavovatelé představí okolo 350 značek, většina z nich se stálým předváděcím programem na stáncích a dlouhou řadou novinek ze všech kosmetických oborů: nové metody péče o pleť, nové metody v nehtové modeláži, zdobení nehtů, péči o nohy, zahušťování či prodlužování vlasů, tetování, v permanentním make-upu či např. opalování, formování obličeje i postavy za použití přístrojů, obličejových výplní i plastické chirurgie. Žhavé novinky v líčení, účesech i módě vznikající pod rukama našich i zahraničním mistrů slavných jmen budou k vidění po celý den na hlavním podiu. Naleznete zde také příjemné prostředí kaváren a občerstvení.

Stále důrazněji se na veletrzích WORLD OF BEAUTY & SPA prosazuje krása jako harmonie těla i duše. Ukázky četných druhů masáží, aromaterapie a dalších relaxačních metod, tak ulevujících při každodenní stresu, jsou netrpělivě očekávány návštěvníky - těmi, kteří se chtějí inspirovat pro návštěvu nových relaxačních či lázeňských center a především těmi, kteří zvažují další vzdělávání či rekvalifikaci v tomto oboru. Rekvalifikace a další vzdělávání nabízejí vystavovatelé samozřejmě i v dalších oblastech, jako jsou kosmetika, vizážistika, kadeřnictví, nehtová modeláž, podologie. Prezentují se i kurzy výuky dalších přírodních metod zdravotní péče, jako alternativní medicína, akupresura, čínská medicína, homeopatie, irisdiagnostika, čakrální terapie apod.
Veletrh provází opět bohatý program.

Soutěže veletrhu i doprovodný program
Pavel Bauer a jeho tým zve na českou mistrovskou soutěž v make-upu se zahraniční účastí. Jan Cigánik, Blanka Hašková, Martin Hlaváček a Ondra Veselý zorganizovali další kolo OTEVŘENÉ NAPŘÍČ KADEŘNICKÝM SVĚTEM INSPIRACE 2012 (hlavní cenu - 100 tisíc Kč věnuje pořadatel s podporou sponzorů veletrhu). Proběhne Mistrovství ČR a mezinárodní mistrovství v nail designu s kvalifikací vítězů na Mezinárodní mistrovství v Dűsseldorfu 2012. Česká podiatrická společnost pořádá řadu seminářů a soutěž Nejkrásnější nohy. Budou vyhlášeny výrobky oceněné v soutěži BEAUTY EXPO & PROKOS PRODUCTS AWARD 2011 a další.

Odborný program se odehrává v saloncích po obvodu O2. Je složen z řady přednášek a seminářů, kde se návštěvníci zábavnou i poučnou formou seznámí s principy masáží, aromaterapie, aplikace kosmetiky a jejích účinků, s přednostmi i riziky postupů při plastické chirurgii, modelaci postavy, obličeje i dalších metod. Informace získáte od renomovaných lékařů, školitelů i odborníků z nejvýznamnějších oborových sdružení a škol, jako jsou Dexter Academy, Unie kosmetiček, Česká podiatrická společnost, Asociace pracovníků v regeneraci, Asociace aromaterapeutů a další sdružení. Tentokrát bude několik přednášek zaměřeno i na výrobce a dovozce produktů a jejich kvalitu.
Podzimní veletrh připravujeme ve spolupráci s Unií kosmetiček, Asociací aromaterapeutů, Asociací pracovníků v regeneraci, Dexter Academy, Českou podiatrickou společností a dalšími odborníky z kosmetického oboru.

Tři z vás máte nyní možnost vyhrát dvě V.I.P. vstupenky a kosmetický balíček.

Soutěž trvá od 8. do 14. srpna 2011.

Více informací naleznete na http://www.beautyexpo.cz či http://www.worldofbeautyandspa.cz

Výhry:
1. místo - dárkový balíček od firmy Manufaktura + 2x VIP lístek na veletrh
2. místo - dárková kazeta od firmy Manufaktura + 2x VIP lístek na veletrh
3. místo - dárková kazeta od firmy Manufaktura + 2x VIP lístek na veletrh

Foto: Beauty Expo
8. 8. 2011

Výherci:
hascz
fati
spuntadela
 

DISKUZE K ČLÁNKU

VLOŽIT PŘÍSPĚVEK
VSTOUPIT DO DISKUSE

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

NAČÍST DALŠÍ

INZERCE

ŽHAVÉ DRBY

SLADKÉ ALE ZDRAVÉ MLSÁNÍ

Jak řešíte, když dostanete chuť na sladké, ale kvůli ...

PRALINKY

Prosím pěkně .. potřebovala bych doporučení na kvalitní ...

EROTICKÝ ESHOP

Zdravíčko, prosím vás, jakým způsobem tady ty eshopy ...

DRBÁRNA

HORKÉ RADY

Bolest hlavy - migrény

Dobrý den, již pár let beru triptany na prevenci a ...

Domek

Dobrý den. Syn koupil hrubou stavbu a ma tam nějake ...

Bezbolestné trhání zubů

Dobrý den pane doktore, potřeboval bych spravit horní ...

PORADNA

© 2020, MeziŽenami.cz