Vyhrajte plastickou operaci očních víček!

Oční víčka jsou jednou z částí těla, na níž nastávají první viditelné projevy stárnutí pleti. Věkem dochází ke ztrátě elasticity kůže a na víčkách se vytváří kožní nadbytky. Ty mohou být ovlivněny i dalšími faktory jako je například dědičnost, typ kůže, životospráva, alergie, onemocnění ledvin atd. Chcete získat zpět mladistvý výraz a na svět koukat krásnýma očima? Pak se svěřte do rukou zkušeného plastického chirurga, který vám během krátké operace vykouzlí nová oční víčka. Jedna z vás má nyní možnost tento estetický zákrok vyhrát, a to na prestižní klinice Esthé!

Titulka pro: Vyhrajte plastickou operaci očních víček!
Zobrazit fotografii v galerii

U vad očních víček neřešíme pouze estetickou stránku, ale i tu funkční. Povislá oční víčka totiž mohou vyvolávat pocit únavy, bolestivost očí, slzení, zhoršování vidění, bolesti hlavy a další problémy. Pro odstranění těchto potíží se provádí buď operace spodních či horních víček samostatně, nebo lze zákrok kombinovat.

Povislá oční víčka souvisí především s dědičností a tak se někdy tyto nežádoucí změny mohou začít projevovat v poměrně mladém věku. Člověk pak působí starší než ve skutečnosti je, vypadá unaveně, oči vypadají menší a posléze dochází ke zmíněným potížím. Operace očních víček se provádí někdy i před třicátým rokem věku a při dobrém zdravotním stavu v podstatě bez věkové hranice.

Co vás čeká?
Nedílnou součástí operace očních víček je konzultace s odborníkem. Ten posoudí, co vaše oční víčka budou potřebovat, seznámí vás s detaily zákroku a zodpoví všechny vaše dotazy. Operace očních víček spočívá v odstranění nadbytku kůže víček a v oddělení a vyjmutí tukových váčků. Zákrok se provádí v místním znecitlivění, protože zvláště při výkonu na dolních víčkách je potřeba spolupráce operovaného. Celkové znecitlivění je možné po dohodě s operatérem a anesteziologem v případě, kdy by zákrok v místním znecitlivění nebyl vhodný.

Příprava:
3 týdny před operací očních víček se nesmí užívat léky obsahující kyselinu acetylosalicylovou (Acylpyrin, Aspirin, Anopyrin apod.), již den před operací potom nepoužívat žádný krém na víčka. K operaci se dostavte bez nalíčení s víčky řádně odmaštěnými. S sebou na operaci je vhodné si vzít tmavé brýle.

Operace:
Samotná operace očních víček se provádí pouze v místním znecitlivění. Plastická operace trvá od asi 20 -45 minut a pacient za ni zaplatí v průměru deset tisíc korun.

Pooperační průběh:
Hlavní otoky a modřiny zmizí asi do týdne, po 1 týdnu po operaci je možné líčení, do společnosti se doporučuje jít nejdříve za 5-7 dní a s tmavými brýlemi. Stehy se vyjímají 4.-5. den po operaci a v prvních několika pooperačních dnech se doporučuje spát na zádech, aby nedošlo k jednostrannému otoku operovaných víček. Navíc je nutné si doma pravidelně přikládat sterilní obklady (čtverce) s chladnou borovou vodou.
Po plastice očních víček klienti většinou kvitují nejen mladší vzhled a rozjasnění očí, ale také úlevu od bolestí očí, pálení, řezání, slzení a únavy a dokonce mají často pocit i zlepšeného zraku. Velmi dobrý efekt operace může vydržet mnoho let.

Více informací na www.esthe.cz

Soutěž probíhá od 15. dubna do 7. května 2012.

Text: MUDr. Libor Kment, klinika Esthé
Foto: Esthé
16.4. 2012
 
Výherce:
bledule

DISKUZE K ČLÁNKU

0

Je mi 54 let,tak si myslím,žebych tu operaci,už taky potřebovala,určitě bych po té operaci trochu omládla.

ODPOVĚDĚT

0

je mi 35 let a trápí mě kruhy pod očima-stále vypadám unaveně a vyčerpaně,je to nehezký pohled bohužel..takže případná výhra by mi jistě změnila pohled na svět..mějte se ahojky všem

ODPOVĚDĚT

0

Zdravím všechny,Už jsem tuten zákrok absolvovala u dolních víček,ale po 6 letech už se zase propadají.Pokud budu mít štěstí,chtělo by to úpravu horních víček,případně i dolních. Zákrok je nebolestivý,jen ten opich.Modřiny jsem také neměla.Tak jsem zvědavá a držím všem palce,ať to někomu vyjde.

ODPOVĚDĚT

0

...kdyby se tak štěstí usmálo :) mamce je letos taky 50 a přes pokleslá víčka skoro nevidí. To by koukala, kdyby se mi pro ni podařilo vyhrát!

ODPOVĚDĚT

0

To by byla krásná výhra, mamina má letos 50tiny, tak bych jí poukaz věnovala, aby viděla tu druhou polovinu života dobře jako tu první..

ODPOVĚDĚT

0

Dobrý den přeji všem,taková plastika víček by byla pro mě moc skvělá výhra.Již dlouho se zabírám touto myšlenkou,nechat si udělat plastiku.Ale pořád mě nějak nezbývají penízky na tuto pro mě tak žádoucí plastiku víček.Snad mě to taky jednou výjde,uvidím. Pěkný zbytek dne přeji všem Jana

ODPOVĚDĚT

0

dívat se zase na svět normálně a ne přes převisy-sen... už jednou jsem byla vybrána ke konzultaci jela ze severu čech do Karlových Varů,kde byla plánováno vyšetření,bohužel p.Dr. na poslední chvíli ten den ordinaci zrušil cestu do Plzně už bylo nad mé síly,ale naděje byla krásná představa

ODPOVĚDĚT

0

je mo 60 let a potrebovala bych uz nějakou udržbu ale kde začít povadlá víčka nové klouby nevím co dříve ale bylo by dobré začít od hlavy od víček a pak pokračovat postupně dále bude toho v tomto věku safra dost ale je to nutné ze sebou něco dělat tak hodně zdaru a vzhuru do toho

ODPOVĚDĚT
VLOŽIT PŘÍSPĚVEK
VSTOUPIT DO DISKUSE (8 PŘÍSPĚVKŮ)

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

NAČÍST DALŠÍ

ŽHAVÉ DRBY

VELKÉ VÍKENDOVÉ SLEVY

Tento víkend a někde i po celý týden připravilo mnoho ...

MATEŘSKÁ ŠKOLA PRAHA

Nevíte prosím o pražské mateřské školce, kde mají ...

HUBNUTÍ

Ahoj holky, máte tip, jak rychle, zdravě a hlavně trvale ...

DRBÁRNA

HORKÉ RADY

Bolest hlavy - migrény

Dobrý den, již pár let beru triptany na prevenci a ...

Domek

Dobrý den. Syn koupil hrubou stavbu a ma tam nějake ...

Bezbolestné trhání zubů

Dobrý den pane doktore, potřeboval bych spravit horní ...

PORADNA

INZERCE

© 2020, MeziŽenami.cz