Soutěže

Vyhrajte dárkový poukaz na služby bytového designera

Chystáte se zařizovat nebo rekonstruovat dům či byt? Nebo byste stávající bydlení rádi zmodernizovali? Zasoutěžte si o dárkové poukazy na služby bytového designéra. Tento týden soutěžíme o dárkové poukazy v hodnotě 4 000 Kč, 2 000 Kč a 500 Kč. Poukazy do soutěže věnovala společnost HomeDeko.

Společnost HomeDeko se specializuje na proměny bydlení a její designéři vám vždy rádi pomohou s návrhem nebo přestavbou vašeho bytu, domu či kanceláře. A to tak, aby výsledný interiér byl nejen krásný, ale také praktický pro každodenní užívání.

Nabídka společnosti HomeDeko je v oblasti řešení interiéru komplexní – nabízí vše, co můžete při řešení vašeho interiéru potřebovat – od základních konzultací designéra u vás doma, dvourozměrných nebo prostorových modelů vašeho interiéru, přes doporučení a výběr vhodných dodavatelů až pro kompletní realizaci na klíč.

Posledními novinkami ve službách této společnosti jsou od dubna zajištění stavebního dozoru a zajištění výběru správného dodavatele pro interiér.

Stavební dozor je určen hlavně jako jednorázová kontrola pro přebírání nového bytu nebo konzultace budoucích nákladů přestavby při koupi staršího bytu či domku. Nezávislý stavební specialista zkontroluje, zda je v bytě vše přesně tak, jak slíbil developer, nebo vám prověří rodinný dům ještě před jeho koupí, a tím se vyhnete nečekaným budoucím investicím. Kromě klidu, že vámi vybraná nemovitost je stavebně v pořádku, vám také doporučení a kontrola stavebního odborníka může v případě nálezu závad přinést jasné argumenty pro požadování opravy či snížení ceny kupované nemovitosti.

Zajištění výběru správné dodavatelské firmy je tím nejdůležitějším při realizaci interiérové proměny. Kdo by chtěl doma nekvalitní nábytek či podlahu, která po roce používání bude potřebovat vyměnit? Společnost HomeDeko vám doporučí osvědčené dodavatele, kteří dodávají kvalitní výrobky a služby. Případně vám odborníci ze společnosti HomeDeko pomohou toho správného vybrat, pokud jste již sami oslovili různé dodavatele a nemůžete se stále rozhodnout.

Pokud máte přátele či známé, kteří plánují rekonstrukci interiéru či koupi nového domu, pak máte možnost je velmi příjemně potěšit dárkovým poukazem HomeDeko, za který si mohou vybrat jakékoli služby tohoto interiérového studia. Stačí poslat e-mail na info@homedeko.cz či zavolat na některé z kontaktních telefonních čísel na www.homedeko.cz a objednat si dárkové poukazy v hodnotách 2.000, 5.000 či 10.000 Kč.

Cílem společnosti HomeDeko je poskytovat zákazníkovi profesionální služby přesně v rozsahu, který očekává. Ať se jedná pouze o formu základní konzultace při řešení proměny bydlení nebo kompletní realizaci na klíč. Hlavní výhodou jsou rozsáhlé zkušenosti designérů a stavebních specialistů společnosti v oboru.

Více informací, odpověď na soutěžní otázku a kompletní přehled služeb naleznete na http://www.homedeko.cz

Soutěž probíhá od 30. 5. do 5. 6. 2011

Foto: HomeDeko
30. 5. 2011

Výherci:
1. místi – Michellin
2. místo – dboda
3. místo – mopsička

 


Diskuze: příspěvků