Soutěže

Vyhrajte profesionální vlasovou péči Syoss

Toužíte své vlasy hýčkat, dopřát jim nádherný barevný odstín a dokonalý účes? Nemusíte chodit každou chvíli do salonu. Stačí, když sáhnete po přípravcích Syoss. Vybírat můžete z kategorií péče, styling i barva. Nabídka je široká a obsahuje vše, co pro dokonalou péči o své vlasy potřebujete.

A na co můžete vsadit? Na profesionální kvalitu za rozumnou cenu. Všechny tyto vysoce účinné produkty totiž obsahují prvotřídní přísady, které zaručí, že budou vaše vlasy ve finále vypadat nádherně. Zkrátka tak, jako byste právě opustila kadeřnický salon. Každý den tak můžete mít účes jako od kadeřníka – a přitom v pohodlí domova, a navíc za atraktivní cenu!

Pokud jste ještě přípravky Syoss neobjevila, máte jedinečnou příležitost právě teď! Tato značka vlasové kosmetiky právě slaví třetí narozeniny a má pro vás speciální nabídku v podobě atraktivní akční ceny a soutěže o automobil.

NEBO můžete odpovědět na naši soutěžní otázku.Tři z vás můžete vyhrát balíček vlasové kosmetiky Syoss Volume Lift obsahující šampon, kondicionér, suchý šampon, lak na vlasy, pěnové tužidlo a pudr pro objem vlasů.

Správnou odpověď můžete najít na webu www.syoss.cz

Další zajímavé informace najdete na facebooku: www.facebook.com/SYOSS.CZ

Soutěž probíhá od 22. do 29. července 2012.

Foto: Henkel
22. 7. 2012
 

Výherci:
evaaa001
danka27
Ludmila Landová
 


Diskuze: příspěvků