Soutěže

Vyhrajte psí sádlo na rýmu a úporný kašel

Podzim je obdobím, kdy se rýma či nachlazení vyhne málokomu z nás. Jak známo „léčená i neléčená“ rýma trvá sedm dní. Důležité je onemocnění nepodcenit a ihned zalehnout. Chcete poradit, jak léčbu urychlit?

  • Hodně spánku: hlavní pravidlo, na které se často zapomíná. Spánek dodá vašemu organismu dostatek síly na léčbu.
  • Stále pijte! Prolévejte se čistou vodou a vlažným čajem od rána do večera. Je potřeba podpořit látkovou výměnu všemi způsoby, proto mějte po ruce stále plnou sklenici. Také si dopřávejte vodu s čerstvou citronovou šťávou, která vaše tělo nadopouje vitaminem C.
  • Připravte si zázvorový čaj: zázvor oloupejte, nastrouhejte nebo nakrájejte na tenká kolečka a zalijte vodou.
  • Zásobte se česnekem. Naše babičky moc dobře věděly, proč na česnek nedaly dopustit. Ne nadarmo se mu totiž říká přírodní antibiotikum. V rámci své léčebné kúry ho rozmačkejte s citronem a vypijte. Moc si asi nepochutnáte, ale uvidíte, že se vám znatelně uleví.
  • Naordinujte si „potnou kúru“ – po vypití horkého čaje si zalezte pod peřinu a vydržte, dokud z vás nebude lít pot. Potem vaše tělo vyloučí všechny škodliviny a vy se budete cítit zase o něco lépe.
  • Inhalujte: Abyste mohli opět volně dýchat, můžete si pomoci inhalací s obsahem obyčejné kuchyňské soli. Jedná se o tzv. osmotickou léčbu, kdy obsažená sůl do sebe „nasává“ mezibuněčnou tekutinu z opuchlé nosní sliznice a dochází tak k uvolnění nosních průduchů.
  • Bylinky nade vše: Naše babičky si na všechny neduhy vypomáhaly sběrem bylinek, my vás pro ně nikam na louku posílat nebudeme. Stejnou službu vám prokáže také originální bylinná mast PSÍ SÁDLO Dr. Weiss, vyrobená podle švýcarské receptury. Účinnost zaručuje špičková alpská kvalita extraktů 10 blahodárných léčivých bylin a včelí vosk. Díky vyváženému obsahu, použitým koncentracím a synergickému působení jednotlivých složek zaručuje tato mast nejvyšší účinnost. Kromě bylinek, které synergicky působí daleko účinněji než bylinky jednotlivě, je velmi důležitý i včelí vosk, který věrně kopíruje původní živočišné sádlo.


Díky této husté konzistenci dochází po aplikaci k tzv. okluzivnímu efektu, kdy se na povrchu pokožky vytváří okluzivní ochranný film, dochází k omezeným ztrátám vody a účinné látky léčivých rostlin uvolněné do včelího vosku snadněji pronikají do zevních vrstev pokožky. Včelí vosk navíc při každém mazání pokožku hydratuje a zlepšuje hojení popraskané a suché kůže, což se hodí například při rýmě v oblasti nosu.

Více informací najdete na www.psi-sadlo.cz.

Tři z vás máte možnost vyhrát dvě balení psího sádla.

Soutěž probíhá od 9. do 15. listopadu 2011

Foto: Dr. Weiss
9. 11. 2011

Výherci:

martinmartin
docka
sludka

 


Diskuze: příspěvků