Soutěže

Vyhrajte vánoční dárky pro své domácí mazlíčky

Už přemýšlíte nad vánočními dárky? A hledáte vhodný dárek i pro vašeho domácího mazlíčka?

Pak vám přinášíme tipy na dárky, které ocení jak psi, tak kočky. Kvalitní kosmetika a doplňky stravy značky PETS ARE FRIENDS® zajistí vašim zvířecím kamarádům nejen základní potřebnou péči v podobě účinných, kvalitních a šetrných prostředků pro péči o oči, uši, zuby, srst a tlapky vašich zvířat, ale také o klouby či trávicí trakt.

Produkty značky PETS ARE FRIENDS® jsou výrobky pro péči o zvířata vyvinuté veterináři. Jejich hlavním rysem je propojení vynikající kvality a funkčnosti s maximálním komfortem a šetrností ke zvířatům. Značka nabízí širokou škálu výrobků pro péči o zvířata.

Produkty značky PETS ARE FRIENDS® se vyznačují:

  • používáním přírodních účinných látek a nejkvalitnějších dostupných surovin pro zajištění maximálního účinku
  • absencí parfémů a jiných dráždivých látek pro zajištění šetrnosti ke zvířatům. Jemná vůně výrobků je dána použitými účinnými látkami nebo přítomností přírodních rostlinných silic
  • výrobou podle speciálních receptur zajišťujících maximální komfort použití a spolehlivý účinek
  • širokou škálou výrobků pokrývající základní potřeby péče o domácí mazlíčky

Vybírat můžete z široké nabídky:
 

Balzám na tlapky

Balzám na tlapky

Balzám na tlapky

Ochranný a regenerační balzám pro pravidelnou péči a preventivní ochranu tlapek. Pomáhá k celoroční ochraně tlapek psů a koček. Aplikace balzámu zvyšuje odolnost tlapek, které jsou vystaveny mnoha negativním vlivům, a jsou tak neustále narušovány a oslabovány (ostré kamenité plochy, bláto, agresivní chemikálie, mráz, posypová sůl, horké asfaltové a betonové povrchy…). Působí protizánětlivě, pomáhá předcházet bolestivým zánětům. Vhodné také k potlačení svědění při hojení. Doporučujeme použít před vycházkou jako prevenci, po návratu jako účinnou regeneraci.

Balzám na drápky

Balzám na drápky

Balzám na drápky

Ochranný a regenerační balzám na drápky a drápkové lůžko všech psích plemen. Účinný pomocník pro udržení pevných, tvrdých a pružných drápků, který je nezbytnou ochranou proti štěpení a lámání, a pomáhá tak předcházet možným bolestivým poraněním. Doporučujeme podávat jako základní prostředek pro prevenci, nezbytně pak ke zlepšení vzniklého problému.

Čistič očního okolí

Čistič očního okolí

Čistič očního okolí
Speciálně vyvinutý prostředek pro ošetření očního okolí koček a psů. Účinný pomocník pro každodenní čištění citlivého očního okolí od usazených nečistot, sekretů a exkretů. Velmi vhodný k odstranění zažloutlých skvrnek kolem očí a „cestiček“ na srsti způsobených slzotokem a znečištěním. Při kontaktu se sliznicí oka přípravek nedráždí, ale naopak uklidňuje a regeneruje.

Sprej pro snadné rozčesávání srsti
Sprej pro pravidelnou údržbu srsti koček a psů. Usnadňuje rozčesání a úpravu zplstnatělé, slepené či mírně znečistěné srsti. Pravidelným používáním v kombinaci se šampónem a kondicionérem je pomocníkem pro dosažení zdravé, kvalitní a lesklé srsti domácích mazlíčků. Lze jej použít na mokrou i suchou srst, a to i preventivně jako ochranu srsti před vlivy vnějšího prostředí i jako prostředek k usnadnění každodenní péče o srst. Sprej navíc obsahuje i UV filtr, který účinně ochraňuje srst před účinky slunečního záření.
 

Šampón a kondicionér 2v1

Šampón a kondicionér 2v1

Šampón a kondicionér 2v1
Účinný a zároveň šetrný šampón pro pravidelnou údržbu srsti zvířat s obsahem norkového a jojobového oleje, vitamínu E a přírodní čajové silice, nejúčinnějších látek pro udržení kvalitní krásné srsti a zdravé kůže. Bez parfémů a jiných dráždivých látek. Komfortní a šetrné mytí zajišťuje tekutější konzistence a snížená pěnivost. Naše doporučení: koupání psů v přírodě by mělo být vždy následováno vykoupáním zvířete a jeho očištěním od potenciálně škodlivých látek.

Ušní kapky lihové a olejové
Speciální veterinární přípravek na lihové bázi určený pro pravidelné čištění zevního zvukovodu ucha psů a koček od ušního mazu, prachu, kožních exkretů a dalších nečistot. Napomáhá k dokonalému vyčištění zevního zvukovodu. Značný antiseptický účinek způsobený přítomností rostlinných silic tlumí rozvoj nežádoucí mikroflóry. Lihové kapky je možno použít i k dezinfekci drobných oděrek a poranění, ranek po klíštěti apod. Pro účinné a šetrné čištění doporučujeme provést čištění ve dvou fázích: nejprve lihovými kapkami, následně pak ošetření ucha kapkami olejovými.
 

STOMACLEAN

STOMACLEAN

STOMACLEAN

Ústní sprej pro péči o zdravé zuby a ústní dutinu bez zápachu. Unikátní prostředek na trhu, který vyniká ojedinělou recepturou založenou na kombinaci účinných přírodních látek. Toto složení má pozitivní vliv na stav dásní, sliznic i zubů. Omezuje tvorbu zubního kamene, plaku i zubního kazu. Pomáhá odstranit již vytvořený zubní kámen a prodlužuje efekt odstranění zubního kamene. Vykazuje dezinfekční, hojivý a regenerační účinek na dásně a další měkké tkáně v dutině ústní a také odstraňuje nepříjemný zápach z dutiny ústní.

DETOXIN – HUMÁTOVÉ TABLETY
Přípravek pro detoxikaci organismu psů a koček. Tablety s obsahem přírodních huminových a fulvinových kyselin, vysoce biologicky a chemicky aktivních látek se silným detoxikačním účinkem. Působí také antibakteriálně a virucidně. Tlumí mutace a nádorová bujení. Doporučujeme podávat při intoxikacích, průjmech a dietetických problémech. Doporučujeme jako první pomoc při otravách těžkými kovy (přípravky k hubení hlodavců).
 

CHONDROX

CHONDROX

CHONDROX

Želatinové tobolky pro psy zvlášť velkých plemen určené k prevenci, regeneraci a ochraně kloubní chrupavky, zmírnění průběhu zánětů kloubů a jako doplněk při léčbě artrózy. Pravidelné podávání má díky obsahu účinných látek za následek zvýšení pohyblivosti a prodloužení aktivního života psů. Každá tobolka obsahuje účinnou látku v denní dávce na 10 kg živé hmotnosti psa. CHONDROX™ forte obsahuje kyselinu hyaluronovou, která se významně podílí na procesu obnovy a hojení tkání.

PROTECTIN
Přírodní humátové tablety na průjmové obtíže u psů a koček. Vhodné k podávání při průjmech a dietetických problémech. Obsažené přírodní huminové a fulvinové kyseliny prokazatelně snižují projevy průjmů. Zároveň svým charakterem vytváří ochranný film na sliznici střeva, a tak omezují absorpci toxinů. Pravidelné podávání má vliv jak na zlepšení celkového metabolismu, tak na zvýšení využití živin z potravy. Působí také antibakteriálně a virucidně. Tlumí mutace a nádorová bujení.

Tři z vás můžete vyhrát balíček vybraných produktů pro vaše domácí mazlíčky.

Více informací a odpověď na soutěžní otázku najdete na www.petsarefriends.cz

Soutěž probíhá od 14. do 20. listopadu 2011.

Foto: iStock, TOPVET
14. 11. 2011

Výherci:
baloun
heledobr
Lucka321
 


Diskuze: příspěvků