Soutěže

Vyhrajte vstupenky na WORLD OF BEAUTY & SPA a kosmetický balíček

13. a 14. března 2015 proběhne již 19. kosmetický veletrh kosmetiky, krásy a zdravého životního stylu WORLD OF BEAUTY & SPA v areálu PVA EXPO PRAHA – LETŇANY. Na co se můžete těšit?

S přicházejícím jarem nastává čas pro, omlazení, ozdravení pleti, novou barvu i střih vlasů, či zbrusu nový image. Pro inspiraci i nákup novinek ze světa přírodní kosmetiky, péče o pleť, krásné vlasy, tělo i nehty nezapomeňte navštívit veletrh World of Beauty & Spa. Nelze opomenout ani další oblasti, které na veletrhu najdete, jako je aromaterapie, či regenerace těla i duše. Své novinky představí více než 300 vystavovatelů zastupujících stovky zajímavých značek, které vás jistě oslní.

Dva dny plné zážitků přinese program na hlavním podiu i v saloncích, kde bude probíhat program věnovaný zkrášlovacím metodám a anti-aging péči, která se stává stále více populární. Naučit se můžete také alternativní způsoby, jak pečovat o své zdraví a o svůj vzhled. Nebudou chybět ani nové trendy v líčení, jak jinak než v podání vizážistů Pavla Bauera a Štěpánky Podroužkové. Těšit se můžete také na kadeřnickou show v podání Honzy Hlaváčka, Martina Loužeckého, Romany Topinkové, Honzy Špilara a dalších úspěšných kadeřníků.

Více informací a odpověď na soutěžní otázku najdete na www.worldofbeauty.cz

Popřípadě na našich stránkách na Facebooku: www.facebook.com/KosmetickyVeletrh
 

Co můžete vyhrát? 

1. cena – kosmetický balíček + 2x VIP vstupenka na veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA jaro 2015
2. cena – 2x VIP vstupenka na veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA jaro 2015
3. cena – 2x VIP vstupenka na veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA jaro 2015

Soutěž probíhá od 23. do 30. sprna 2015. 

 

Foto: WORLD OF BEAUTY & SPA
23. 8. 2015

Výherci:

1. Katule85
2. JAROMÍR KOČÁRNÍK
3. amitka


Diskuze: příspěvků