Soutěže

Vyhrajte zábavu domů

Projekt Zábava domů pomáhá rodičům a dětem od 3 do 8 let. Více nám prozradila jeho autorka Jana Kučerová.

 

Co je to Zábava domů?
Jako matka dvou dětí je denně potřebuji něčím zabavit. Takže omalovánky a vystřihovánky jsou nezbytnou pomůckou naší domácnosti. Nemám ale čas je shánět nebo na Internetu hledat ty nejzajímavější. Projekt www.zabavadomu.cz nabízí jednoduché řešení. Nejnovější omalovánky mohou vašim dětem přicházet přímo domů a to v dobu, kterou si určíte.

Jak mohu dostávat omalovánky pravidelně přímo domů?
Stačí mít doma tiskárnu HewlettPackard s technologií ePrint, která má vlastní emailovou adresu. Pořídíte ji již od 1500 Kč. Tu pak jen připojíte do domácí bezdrátové sítě a na stránkách www.zabavadomu.cz si vyberete omalovánky a úkoly. Jejich vytištění je korunovou záležitostí a od této služby se můžete kdykoli okamžitě odhlásit.

Je možné tiskárnu ovládat na dálku, například i když jsem mimo domov?
Samozřejmě, tiskárně můžete zaslat email z jakéhokoli zařízení připojeného k Internetu. Můžete například poslat babičce fotku vašeho dítěte z právě probíhajícího vystoupení…

Tváří toho jedinečného projektu je herec Michal Nesvadba. Jaké aktivity s ním plánujete?
Jsme partnery Michalovy roadshow. Zároveň připravujeme pro nově registrované velkolepou narozeninovou oslavu. Výherci přijede Michal Nesvadba osobně popřát k narozeninám, uspořádá pro něj představení a přiveze hodnotné dárky. Určitě si zábavu domů nenechte ujít!

Více informací naleznete na www.zabavadomu.cz. Nejnovější designová tiskárna společnosti HP se nazyva HP ENVY 110 eAiO.

Vyjádření odborníka

Mgr. ZUZANA POSPÍŠILOVÁ,
dětská psycholožka, autorka knih pro děti,
www.zuzanapospisilova. svet-stranek.cz

Zatímco pasivní sledování televize ani akční zábava u PC her děti nerozvíjí, projekt Zábava domů přináší zajímavé spojení zábavy s poučením.

Zejména v předškolním věku je důležité děti po všech stránkách rozvíjet. Úkoly, které se v projektu Zábava domů nabízejí, jim umožňují procvičovat jemnou motoriku, která je připraví na psaní ve škole, učí je i základní početní představě, schopnosti třídit předměty do kategorií, hledat a vytvářet logické souvislosti. Všechny tyto schopnosti jsou základním předpokladem k úspěšnému zvládání školních nároků. Důležité je také to, aby rodiče byli dětem při řešení úkolů k dispozici, byli jim oporou i dobrými rádci. Společně strávený čas nad těmito zábavnými úkoly pak může být příjemným zpestřením všedních dní a posílit pozitivní citovou vazbu mezi rodičem a dítětem.

Jeden z vás má možnost vyhrát tiskárnu Hewlett Packard. Výhra bude k vyzvednutí v Praze.

Soutěž probíhá od 12. do 18. prosince 2011.

Foto: HewlettPackard
12. 12. 2011

Výherci:
monster2@atlas.cz


Diskuze: příspěvků