Vysoušeč vlasů Philips ActiveCare

Philips představuje revoluční řešení – vysoušeč vlasů ActiveCare HP8270. Ten je vybavený nejnovějšími technologiemi včetně tepelného senzoru TempPrecision, který zajišťuje vlasům maximální péči a ochranu. Výsledek stylingu tak bude vždy perfektní a vaše vlasy budou zářit zdravím.

Titulka pro: Vysoušeč vlasů Philips ActiveCare

 

Philips představuje revoluční řešení – vysoušeč vlasů ActiveCare HP8270. Ten je vybavený nejnovějšími technologiemi včetně tepelného senzoru TempPrecision, který zajišťuje vlasům maximální péči a ochranu. Výsledek stylingu tak bude vždy perfektní a vaše vlasy budou zářit zdravím.
 

Zdravé vysoušení

Mnoho žen trpí suchými a lámavými vlasy. Tento problém je z velké části způsobený péčí nevyhovujícími produkty. V ranním spěchu nebo v touze po dokonalém vzhledu před večírkem jde často zdraví vlasů stranou. Philips ActiveCare HP8270 nabízí unikátní technologii TempPrecision, která zajišťuje vlasům maximální péči. Součástí vysoušeče je totiž senzor, který měří teplotu vlasů v průběhu jejich sušení. Vysoušeč pak podle zjištěné teploty vlasů nastavuje automaticky teplotu vysoušení, čímž zajišťuje ochranu vlasů před přehříváním a minimalizuje tak jejich poškozování příliš horkým vzduchem. Vlasy tak neztrácejí svoji přirozenou vlhkost a zůstávají pevné a zdravé.
 

S vysoušečem Philips ActiveCare taktéž můžete zapomenout na krepaté a zelektrizované vlasy. Z vysoušeče putuje proud záporně nabitých iontů, které eliminují statickou elektřinu. Vlasy tak zůstávají na pohled i na dotek jemné, pružné a lesklé. Vysoušeč má 6 flexibilních nastavení rychlosti a teploty, abyste vždy dosáhli ideálního výsledku. K maximální péči přispívá rovněž keramický topný prvek vydávající infračervené teplo velkého dosahu, které zajišťuje jemné zahřívání napomáhající ochraně vlasů a bránící přesoušení, bez kompromisu na rychlost či efektivitu.

Součástí příslušenství vysoušeče je 13mm úzká hubice pro dokonalé vytvarování účesu. Difuzér vám pak pomůže vytvořit bezchybné vlny či maximální objem. Nepostradatelná profesionální funkce tlačítka Cool Shot poskytuje intenzivní proud chladného vzduchu, kterou využijete k dokončení a zpevnění účesu po jeho úpravě. Orientační maloobchodní cena je 1 899 Kč.

 

Komerční prezentace
Foto: Philips
18. 12. 2013

DISKUZE K ČLÁNKU

VLOŽIT PŘÍSPĚVEK
VSTOUPIT DO DISKUSE

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Titulka pro: Pokusnz gadget

Pokusnz gadget

Vítr skoro nefouká a tak by se na první pohled mohlo zdát, že se balónky...

NAČÍST DALŠÍ

INZERCE

ŽHAVÉ DRBY

BOLAVÁ KOLENA

Dobrý den, nemáte doporučení na bolavá kolena? Máte něco ...

BOHEMIA OLEJ

Zdravím, nemáte někdo zkušenost s oleji od značky Bohemia ...

VIBRÁTOR

Kde koupit pořádnou hračku do postele?:-) Nápady?

DRBÁRNA

HORKÉ RADY

Bolest hlavy - migrény

Dobrý den, již pár let beru triptany na prevenci a ...

Domek

Dobrý den. Syn koupil hrubou stavbu a ma tam nějake ...

Bezbolestné trhání zubů

Dobrý den pane doktore, potřeboval bych spravit horní ...

PORADNA© 2020, MeziŽenami.cz