Volný čas

Vztahy v roce 2023 podle Feng Shui

Vztahy budou velmi důležitou pozitivní energií v roce 2023. Vodní zajíc, který tomuto roku vládne, umí navazovat pozitivní vztahy. Je to energie spojování, hledání kontaktů, navazování přátelských vztahů apod.

Je to energie spolupráce, kdy společně můžeme svých cílů dosáhnout rychleji a bez zbytečného úsilí a vyčerpání. Navazování úzkých a dlouhodobých vztahů bude opravdu jednou z velkých příležitostí, jak dosáhnout prosperity v roce 2023. Jakmile budete mít ve svých cílech jasno, začněte uvažovat s kým se spojit, abyste těchto cílů snadno dosáhli.

Při navazování nových či udržování stávajících vztahů vsaďte hodně na přátelský přístup a vzájemnou pomoc. Buďte otevření a ochotní pomáhat svým blízkým, ale také se nebojte si o pomoc říct, pokud ji budete potřebovat.

Vztahy tento rok můžete posilovat opravdu na všech úrovních: vztahy se životním partnerem, s dětmi, s rodinou, profesionální vztahy atd. Využijte tento rok k tomu, abyste vytvořili opravdu pevný, a hlavně dlouhodobý vztah. Energie zajíce je spojena s Gua 3, kam patří energie minulosti a tradic.

Toho můžete využít např. při posilování již déle trvajících vztahů. Můžete společně zavzpomínat na „staré dobré časy“, jet se znovu podívat na místa, kde jste spolu byli šťastní, připomeňte si své společné úspěchy z minulosti nebo navažte opět na nějakou starší tradici.

Gua 3 se nachází na tzv. ose 3-5-7 = minulost – přítomnost – budoucnost. Rok 2023 nám tak dává možnost stavět na minulém a tím vytvářet novou budoucnost. V oblasti vztahů vládne hvězda 1 – cesta a jednoduchost. Zaměřte se tedy co nejvíce na společnou cestu a nic nekomplikujte.

Autor: lektor Feng Shui Jiří Čerňák

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Zdroj informací: Akademie štěstí
Zdroj fotografií: Pexels

Diskuze: příspěvků