Windows Phone - to je “in”!

O tom, že se mobilní telefony staly běžnou součástí našich životů, určitě nemůže být pochyb. Málokterá z nás si umí život bez něj dnes už představit. A co víc, telefony už neslouží jen k telefonování. Je to vlastně takové malé multimediální centrum do kabelky, které se velmi snadno ovládá a vysloužilo si název „chytrý telefon“ – a ten je občas víc než přítel.

Titulka pro: Windows Phone -  to je “in”!
Zobrazit fotografii v galerii
Samsung Omnia
Samsung Omnia

Do této rodiny se řadí i Windows Phone modely od společnosti HTC s názvy Radar nebo Titan či Samsung Omnia W. Na trhu jsou dostupné různé typy chytrých telefonů, ale čím je unikátní právě Windows Phone? Od telefonu očekává každá žena něco jiného, pro některou je důležitý velký displej, pro jinou zase doteková klávesnice, všechny rády fotíme a natáčíme videa. Velkou výhodou Windows Phone je možnost okamžitě sdílet právě ulovené záběry, např. na Facebooku či jiných sociálních sítích, které jsou integrovány přímo do telefonního seznamu. Navíc můžete fotky rovnou zazálohovat na bezplatné datové úložiště SkyDrive, ke kterému pak máte přístup i přes internet. V praxi to znamená, že na dovolené vyfotíte krásné obrázky, které mohou téměř obratem vidět vaši přátelé doma u svých počítačů. Také vy se se svým Windows Phonem můžete velmi rychle a snadno připojit k internetu a vyhledávat informace stejně rychle, dobře a pohodlně jako na běžném počítači.


Velmi často jsme také v situaci, kdy je potřeba si něco rychle poznamenat a bohužel u sebe jako naschvál nemáme ani papír, ani tužku. I na tohle vývojáři Windows Phone mysleli a připravili pro nás užitečnou aplikaci One Note, která je určena speciálně pro rychlé poznámky, a to nejen psané, ale také zvukové či obrazové.

A když budete mít dlouhou chvíli, nebo prostě chuť jen tak se odreagovat, můžete využít služby Xbox Live. Stačí krátká registrace a okamžitě po té je pro vás připravena spousta známých i méně známých her, které můžete hrát a sdílet i se svými přáteli. Součásti Windows Phone je také hudební přehrávač MP3, a kdyby vás náhodou omrzelo poslouchat předem připravenou hudbu, nebo jste si chtěli poslechnout zprávy, můžete klidně přepnout na vestavěné FM rádio.

Díky uvolnění aktualizace Mango se Windows Phone Marketplace rozrůstá o velké množství nových hodnotnějších aplikací, takže jsou k dispozici i aplikace vyvinuté speciálně pro český trh, například SMS Jízdenka nebo Mapy.cz.

Co říci závěrem? Modely z řady Windows Phone by neměly chybět ani ve vaší kabelce, buďte “in“ a užijte si zábavu s některým z nových modelů HTC Titan, HTC Radar či Samsung Omnia W. Jistě se stanou skvělým doplňkem vaší image moderní a trendy ženy.

Komerční prezentace
Foto: Microsoft
31. 10. 2011

 

DISKUZE K ČLÁNKU

VLOŽIT PŘÍSPĚVEK
VSTOUPIT DO DISKUSE

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

NAČÍST DALŠÍ

INZERCE

ŽHAVÉ DRBY

CLIP IN

Holky, hledám kvalitní clip in. Na netu jsem našla spoustu ...

VÁNOCE

Ahojky :) Holky, ať chceme nebo ne, vánoce se blíží. A s tím i ...

SILVESTR

Nevíte někdo o nějaké dobré chatě na Silvestra?

DRBÁRNA

HORKÉ RADY

Bolest hlavy - migrény

Dobrý den, již pár let beru triptany na prevenci a ...

Domek

Dobrý den. Syn koupil hrubou stavbu a ma tam nějake ...

Bezbolestné trhání zubů

Dobrý den pane doktore, potřeboval bych spravit horní ...

PORADNA

© 2016, MeziŽenami.cz