Zábava pro vaše děti

Moderátorka Gábina Partyšová má každý den doslova rozpočítaný na minuty. Neustálý kolotoč natáčení, rozhovorů a focení je velmi náročný, přesto však nikdy nezapomíná na svého syna Kristiána. Společně nyní objevili tiskárny společnosti HP s funkcí ePrint a webové stránky www.zabavadomu.cz, díky kterým si užijí spoustu legrace.

Titulka pro: Zábava pro vaše děti
Zobrazit fotografii v galerii

„Kristiánek má spoustu koníčků, bruslí, chodí do rytmiky, je všestranně nadaný. Jako celá generace dnešních dětí má i on vztah k technickým vymoženostem. Musím přiznat, že technologie ePrint a webovky www.zabavadomu.cz nás naprosto nadchly,“ prozradila Gábina. „Chci pro svého syna to nejlepší, a proto velmi pečlivě vyhledávám všechny formy, které rozvíjejí osobnost dítěte. Nemusím dlouhé hodiny na internetu vyhledávat omalovánky, říkačky a doplňovačky, každé ráno máme vše vytištěno a jsme připraveni si hrát. Trávíme tak společně mnohem více času, než dříve,“ pochvaluje si.
Tiskárny s funkcí ePrint a www.zabavadomu.cz však nezaujaly jen malého Kristiána, ale i jeho kamarádku Amálku. „Jsou nerozlučná dvojka,“ směje se Gábina. „Není krásnějšího odpoledne, než když si všichni hrajeme a vybarvujeme omalovánky, zpíváme si u toho a čteme. Maminky navíc ocení, jak velkým pomocníkem jsou tiskárny v období, když jsou jejich děti nemocné. Ratolesti mají zaručený pravidelný přísun zábavy a nejsou smutné, že musí trávit celý den v posteli.“
Chcete se i vy dozvědět více? Navštivte www.zabavadomu.cz

DISKUZE K ČLÁNKU

VLOŽIT PŘÍSPĚVEK
VSTOUPIT DO DISKUSE

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

NAČÍST DALŠÍ

INZERCE

ŽHAVÉ DRBY

VAŘENÍ S HRAŠKOU

Zdravím používáte někdo hrašku?

CO PRO LEPŠÍ EREKCI

Partner má problémy s udržením erekce, jak to řešíte? Co ...

ZAHRADNÍ NÁBYTEK

Odkud máte nábytek na zahradu? Chceme sedačku a lehátka, ale ...

DRBÁRNA

HORKÉ RADY

Bolest hlavy - migrény

Dobrý den, již pár let beru triptany na prevenci a ...

Domek

Dobrý den. Syn koupil hrubou stavbu a ma tam nějake ...

Bezbolestné trhání zubů

Dobrý den pane doktore, potřeboval bych spravit horní ...

PORADNA

© 2016, MeziŽenami.cz