Zábava pro vaše děti

Moderátorka Gábina Partyšová má každý den doslova rozpočítaný na minuty. Neustálý kolotoč natáčení, rozhovorů a focení je velmi náročný, přesto však nikdy nezapomíná na svého syna Kristiána. Společně nyní objevili tiskárny společnosti HP s funkcí ePrint a webové stránky www.zabavadomu.cz, díky kterým si užijí spoustu legrace.

Titulka pro: Zábava pro vaše děti
Zobrazit fotografii v galerii

„Kristiánek má spoustu koníčků, bruslí, chodí do rytmiky, je všestranně nadaný. Jako celá generace dnešních dětí má i on vztah k technickým vymoženostem. Musím přiznat, že technologie ePrint a webovky www.zabavadomu.cz nás naprosto nadchly,“ prozradila Gábina. „Chci pro svého syna to nejlepší, a proto velmi pečlivě vyhledávám všechny formy, které rozvíjejí osobnost dítěte. Nemusím dlouhé hodiny na internetu vyhledávat omalovánky, říkačky a doplňovačky, každé ráno máme vše vytištěno a jsme připraveni si hrát. Trávíme tak společně mnohem více času, než dříve,“ pochvaluje si.
Tiskárny s funkcí ePrint a www.zabavadomu.cz však nezaujaly jen malého Kristiána, ale i jeho kamarádku Amálku. „Jsou nerozlučná dvojka,“ směje se Gábina. „Není krásnějšího odpoledne, než když si všichni hrajeme a vybarvujeme omalovánky, zpíváme si u toho a čteme. Maminky navíc ocení, jak velkým pomocníkem jsou tiskárny v období, když jsou jejich děti nemocné. Ratolesti mají zaručený pravidelný přísun zábavy a nejsou smutné, že musí trávit celý den v posteli.“
Chcete se i vy dozvědět více? Navštivte www.zabavadomu.cz

DISKUZE K ČLÁNKU

VLOŽIT PŘÍSPĚVEK
VSTOUPIT DO DISKUSE

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

NAČÍST DALŠÍ

INZERCE

inzerce

ŽHAVÉ DRBY

PRODLOUŽENÝ VÍKEND

Kde by se teď na poslední chvíli dal ještě zařídit ...

SVATEBNÍ DAR

Ahojky, hledám nějaký dobrý obchod nebo e-shop kde mají ...

OPAKUJÍCÍ SE ZÁNĚT MOČOVÝCH CEST

Prosím poraďte co pomáhá na vracející se záněty ...

DRBÁRNA

HORKÉ RADY

Bolest hlavy - migrény

Dobrý den, již pár let beru triptany na prevenci a ...

Domek

Dobrý den. Syn koupil hrubou stavbu a ma tam nějake ...

Bezbolestné trhání zubů

Dobrý den pane doktore, potřeboval bych spravit horní ...

PORADNA

© 2016, MeziŽenami.cz