Volný čas

Zachyťte neopakovatelné okamžiky

Sbírání kytiček

Je jedno, jestli své děti doprovázíte do školy, do kroužku nebo se chystáte na výlet či zábavné odpoledne – nezapomeňte si s sebou vzít fotoaparát.

Pomocí něj totiž můžete jednoduše uchovat všechny neopakovatelné okamžiky na fotografiích nebo dokonce i videozáznamech. Kdykoli později pak můžete zavzpomínat na daný okamžik, spoustu zážitků, situací i kamarádů. Protože však chvíle prožité spolu s dětmi přinášejí mnoho emocí a napětí, potřebujete přístroj, který vám fotografování maximálně usnadní.
Právě takovým je horká novinka z řady Nikon COOLPIX s označením S5100 (3990 Kč). Tenký stylový fotoaparát je díky „sportovnímu“ kovovému tělu pohotovým spolutvůrcem dokonalých snímků za všech okolností. Množství automatických funkcí z něj dělá i zábavného společníka, který zaručuje nevšední sdílení zážitků s rodinou a přáteli. Model S5100 rozpozná, zda uživatel drží přístroj v ruce nebo fotografuje ze stativu, a podle toho automaticky sníží rizika rozmazání snímků. Perfektní obrázek vznikne, i když se fotografovaný objekt rychle pohybuje, nebo při fotografování za nízké hladiny osvětlení. Vylepšený portrétní systém detekuje až tři usmívající se tváře a kontroluje mrknutí. Dokonalé snímky pomáhá vytvářet osmnáct automatických motivovaných režimů.
 
Připravila: Šárka
Foto: archiv Nikon
 
 

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků