Tipy

Zametací parní mop

Nový zametací parní mop Philips SteamPlus FC7020 s příkonem 1 500 W v sobě kombinuje dvě funkce. Hygienické, výkonné a kvalitní parní čištění, kdy pára zlikviduje 99,9 % bakterií a mikrobů a funkci elektrického smetáku fungující na principu rotačního kartáče, který sbírá nečistoty.

 

Nový zametací parní mop Philips SteamPlus FC7020 s příkonem 1 500 W v sobě kombinuje dvě funkce. Hygienické, výkonné a kvalitní parní čištění, kdy pára zlikviduje 99,9 % bakterií a mikrobů a funkci elektrického smetáku fungující na principu rotačního kartáče, který sbírá nečistoty. Tato jedinečná kombinace šetří váš čas a námahu. Je ideálním řešením pro alergiky, stejně tak pro domácnosti se zvířecími mazlíčky.


Přístroj je připraven k použití do 30 sekund, přičemž o připravenosti informuje LED kontrolka, která se změní z bílé na modrou.

K parnímu čištění zcela postačí voda z kohoutku. Parní výkon je 20 g/min a výstupní teplota páry je vyšší než 100 °C. S tímto výkonným a kvalitním parním čištěním odstraníte až 99 % bakterií a choroboplodným zárodků, navíc 100% bez chemických přípravků.

Rotační kartáč se spouští a vypíná za pomoci „nášlapného“ tlačítka pro větší pohodlí bez ohýbání zad. Je tak pouze na vás, zda využijete pouze parní čištění, které se spouští automaticky, jakmile přístroj nakloníme z vertikální parkovací polohy, nebo zvolíte i kombinaci se zametáním.

Nový zametací parní mop Philips SteamPlus FC7020 lze zakoupit ve specializovaných prodejnách s elektrospotřebiči za 3 199 Kč.


Připravila: Katka
Foto: Philips
24. 7. 2013


Diskuze: příspěvků