Zdravá výživa pro celou rodinu

Jíst zdravě v průběhu celého dne, jednoduše připravit skvělé jídlo z dostupných surovin, na kterém si pochutná celá rodina včetně nejmenších dětí, v tom vám pomůže tato moderní a elegantní kuchařka.

Titulka pro: Zdravá výživa pro celou rodinu

 

Jíst zdravě v průběhu celého dne, jednoduše připravit skvělé jídlo z dostupných surovin, na kterém si pochutná celá rodina včetně nejmenších dětí, v tom vám pomůže tato moderní a elegantní kuchařka.Kuchařka Zdravá výživa pro celou rodinu je nepřehlédnutelnou výjimkou v rozbouřeném moři informací týkajících se způsobu stravování. Sto osmdesát rozmanitých receptů splňuje současně kritéria pro makrobiotickou, bezlepkovou a diabetickou stravu, inspiraci zde najdou i ti, kdo trpí alergií na bílkoviny kravského mléka. Jednotlivé recepty jsou připraveny tak, aby jejich základy byly použitelné také pro děti od kojeneckého věku.Knihu si zamilujete pro její přehlednost, jednoduchost a jasný otisk autorčiných osobních zkušeností. Najdete v ní recepty na ranní zeleninové polévky, ranní kaše, polední polévky a hlavní jídla a také obecné zásady vaření jednotlivých složek potravy, respektované západní vědou a zároveň inspirované principy východních kultur.

 

Vydalo nakladatelství Grada.
 

Připravila: Katka
Foto: Grada
17. 6. 2016

DISKUZE K ČLÁNKU

0

U mě právě musím dávat poozor co dělám, poněvadž manžel je diabetik, ale má samozřejmě rád sladké :-) Kuchařka vypadá moc hezky a určitě prozkoumám, ale jestli mohu doporučit, tak jsem vyzkoušela čekankový sirup a zatím opravdu výborný jak chuťově, tak i účinky.... popřípadě ho kupuju rovnou tady https://www.eshop.kaumy.cz/cekankove-sirupy

ODPOVĚDĚT

2

Pro všechny, kdo chtějí vědět více o produkci výrobků Dr. Nony: Jsou to potravinové doplňky, které se skládají z bylinek a vody z Mrtvého moře s archea bakterií (podobně jako někdo užívá Rakytník - samostatnou bylinku nebo Meduňku, jenže Dr. Nona má těch bylinek pohromadě v jednom produktu více + voda z Mrtvého moře s arche bakterií, to je právě ten její chráněný patent tzv. Halo komplex) archebakterie žije v Mrtvém moři a Dr. Nona - lékařka a vědec ji zkoumala a zjistila, že má obrovské léčebné účinky pro organismus člověka.

Archea bakterie vás nijak nezmění, ani vám neublíží jen opraví vaší vlastní DNA, pokud najde ve vašem organismu někde poškozené buňky nebo zjistí, že se vám tam formuje nějaké onemocnění, kterým byste v budoucnu mohli onemocnět, hned to opravuje. A dokonce, když už máte nějaké onemocnění (třeba nemocné srdce, vysoký nebo nízký krevní tlak, cukrovku, štítnou žlázu nebo nemoci kožní, či zlomeniny a další), archea bakterie tak dlouho vyživuje a obnovuje poškozené buňky nebo přímo nahrazuje poškozené buňky novými buňkami v jednotlivých orgánech v těle, že některé nemoci dokáže dokonce úplně odstranit, regeneruje organismus, prostě vás uzdraví.
Pokud je někdo nemocný 1 rok a má již chronické onemocnění, archea bakterie potřebuje na rekonstrukci a regeneraci poškozené DNA 3-4 měsíce.

Nemusíte užívání produktů Dr. Nona vůbec konzultovat s lékařem, protože všechny výrobky - tobolky, čaje, sirupy, veškerá kosmetika a soli do koupele z Mrtvého moře Dr. Nony se užívají dohromady i s léky od lékařů, nekříží se to, ba naopak, archea bakterie odstraňuje z těla právě negativní účinky chemických léků a ponechává v organismu pouze jen jejich léčivé účinky na danou nemoc nebo zdravotní potíže.
Jedná se o rostlinné a bylinné výrobky a nemusíte se toho naprosto bát, váš organismus získá jejich užíváním ochranu před nemocemi, posílí váš imunitní systém, vyčistí váše tělo od tukových nánosů a toxinů a dalších nečistot, které nemají co v organismu pohledávat, zregeneruje organismus a dodá vám vitalitu, energii a zlepší tak celkově kvalitu vašeho života po tělesné i psychické stránce.

Dokonce můžete i sůl do koupele z Mrtvého moře přidávat do vody a popíjet - dodáte svému organismu minerály v naprosto přírodní formě, záleží jen jakou chuť si vyberete, protože jsou tam přidávány také bylinky, takže ty soli voní po těchto bylinkách.

Já si například ve 2 dcl rozmíchám 1 PL soli z Mrtvého moře s Heřmánkem vleju si to do takové lahvičky, uzavřu a nechám sůl rozpustit a potom si tuto rozpuštěnou sůl po troškách vleju do vody (jako pitný režim) a malinko přisladím medem nebo můžete i domácím sirupem a piju. Ale dá se to krásně pít i bez slazení. Máte tak mineralizovaný organismus, protože tyto přírodní minerály jsou okamžitě vstřebávány do organismu a krásně hojí všechny vnitřní sliznice a harmonizují organismus.

V Izraeli jsou výrobky Dr. Nony velmi účinné na řadu nemocí a zdravotní problémy, proto je izraelská vláda schválila jako léky a lékaři je používají v nemocnicích a vydávají na recept, v naší republice „díky naší legislativě“ jsou schváleny pouze jako potravinové doplňky a kosmetické přípravky.
Dr. Nona se rozhodla pomáhat lidem i v jiných zemích prostřednictvím marketingu v Klubu Dr. Nony a šířit takto osvětu prevence, upevňovat a zlepšovat zdraví lidí.
Její výrobky používají lidé ve 40 zemích světa.

Podívejte se na video Slovenské televize o Dr. Noně Dr. Nona podporuje onkologické děti v Košicích https://www.youtube.com/watch?v=lOreBXEWwVU

Přidejte se i vy do Klubu Dr. Nona.

ODPOVĚDĚT

2

U nás v rodině netrpí nikdo ani diabetem, ani nepotřebuje žít bez lepku ani nemá alergii na cokoliv, takže bych ji nejspíš nevyužila. Ale, pro toho, kdo to potřebuje to bude určitě hodně zajímavé.

ODPOVĚDĚT
VLOŽIT PŘÍSPĚVEK
VSTOUPIT DO DISKUSE (3 PŘÍSPĚVKŮ)

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Titulka pro: Pokusnz gadget

Pokusnz gadget

Vítr skoro nefouká a tak by se na první pohled mohlo zdát, že se balónky...

NAČÍST DALŠÍ

ŽHAVÉ DRBY

INKONTINENCE

Co se vám osvědčilo za pomůcky? Hlavně aby byly spolehlivé ...

PROTEINY - JAKÉ KUPUJETE?

Ahoj, poradíte dobré proteiny? Jakou značku jste si ...

NEJLEPŠÍ KOSMETIKA NA VRÁSKY

Ahoj všem, co se vám nejvíc osvědčilo na vrásky? Moc díky ...

DRBÁRNA

HORKÉ RADY

Bolest hlavy - migrény

Dobrý den, již pár let beru triptany na prevenci a ...

Domek

Dobrý den. Syn koupil hrubou stavbu a ma tam nějake ...

Bezbolestné trhání zubů

Dobrý den pane doktore, potřeboval bych spravit horní ...

PORADNA

INZERCE

© 2020, MeziŽenami.cz