Zdravé vložky GIFT Pads

Dámské hygienické vložky GIFT Pads, pocházející z Velké Británie, jsou vyrobené v maximální možné míře z přírodních materiálů, 100% bez prachových částic a chlóru tak, aby při periodě neohrožovaly vaše intimní zdraví.

Titulka pro: Zdravé vložky GIFT Pads

 

Dámské hygienické vložky GIFT Pads, pocházející z Velké Británie, jsou vyrobené v maximální možné míře z přírodních materiálů, 100% bez prachových částic a chlóru tak, aby při periodě neohrožovaly vaše intimní zdraví. 

 

Svrchní perforovaná vrstva je navržena tak, aby okamžitě absorbovala všechnu tekutinu, a oblast, kde se vložka dotýká pokožky, zůstala neustále suchá. Speciální zelený proužek je jakousi „kouzelnou přísadou“, která posílí vaše zdraví a pocit komfortu díky vylučovaným aniontům a obsaženému extraktu z máty a mentolu pro delikátní svěžest vašich intimních míst.

 

Přirozeně, plynuleji, bez zánětů

Proužek je vyroben z turmalínu, minerálu, který uvolňuje přírodní anionty (záporné ionty či aktivní kyslík) a přírodní F.I.R. (dlouhovlnné infračervené záření). Kombinace infračerveného světla s anionty se používá například v mnoha nemocnicích celého světa k zahřívání novorozenců. 

 

Ve chvíli, kdy zcela přírodní a bezpečný turmalínový proužek přijde do kontaktu s vaším tělem, začne uvolňovat aktivní kyslík, srovnává hladinu pH v intimní oblasti a dostává hormony do rovnováhy. To má za následek zharmonizování toku menstruační krve. Účinně také bojuje s vaginální infekcí, protože uvolňovaný aktivní kyslík okamžitě neutralizuje viry a bakterie. Turmalín také potlačuje záněty, odstraňuje zápach, pomůže vám s pocity těžkosti a únavy a prokazatelně zklidňuje průběh celé menstruace. Pozitivní účinky aniontů v kombinaci s F.I.R. technologií můžete navíc využívat po dobu celého měsíce v podobě Intimek (GIFT Pads Daily).

 

Více informací na www.zdravevlozky.cz 

 

Připravila: Katka
Foto: Gift Pads
24. 3. 2015

DISKUZE K ČLÁNKU

VLOŽIT PŘÍSPĚVEK
VSTOUPIT DO DISKUSE

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Titulka pro: Pokusnz gadget

Pokusnz gadget

Vítr skoro nefouká a tak by se na první pohled mohlo zdát, že se balónky...

NAČÍST DALŠÍ

INZERCE

ŽHAVÉ DRBY

SKLO NA MOBIL

Dámy, měla bych dotaz... máte některá zkušenost s ...

ČISTÍCÍ PŘÍPRAVKY

Nemáte zkušenost, jak fungují "univerzální" čistící ...

DÁREČKY PRO DĚTI

Ahoj holky, máte tipy, codětem k narozeninám? Já bych docela ...

DRBÁRNA

HORKÉ RADY

Bolest hlavy - migrény

Dobrý den, již pár let beru triptany na prevenci a ...

Domek

Dobrý den. Syn koupil hrubou stavbu a ma tam nějake ...

Bezbolestné trhání zubů

Dobrý den pane doktore, potřeboval bych spravit horní ...

PORADNA

© 2020, MeziŽenami.cz