Esenciální oleje Mary Cohr

Přírodní esenciální oleje jsou opravdovou „energií krásy“. Jsou dokonce natolik účinné, že je možno je používat pouze zředěné. Prestižní francouzská značka Mary Cohr přišla s efektivnějším a estetičtějším pronikáním esenciálních olejů do pleti – patentovaným procesem tzv. hydrogelifikací (vložení esenciálního oleje do gelově krémové nemastné textury), čímž vznikl kosmetický zázrak - Vitální esence. Tento gelový krém se okamžitě vsákne a zanechává pokožku jemnou, hebkou a bez lesku. V aromaterapii se jedná o skutečně revoluční technologický objev.

Titulka pro: Esenciální oleje Mary Cohr

Přírodní esenciální oleje jsou opravdovou „energií krásy“, jsou natolik účinné, že je možno je používat pouze zředěné. Porestižní francouzská značka Mary Cohr přišla s efektivnějším a estetičtějším pronikáním esenciálních olejů do pleti – patentovaným procesem tzv. hydrogelifikací (vložení esenciálního oleje do gelově krémové nemastné textury), čímž vznikl kosmetický zázrak - Vitální esence. Tento gelový krém se okamžitě vsákne a zanechává pokožku jemnou, hebkou a bez lesku. V aromaterapii se jedná o skutečně revoluční technologický objev.

 

Jak působí?

100% čisté esenciální oleje dodají buňkám dostatečnou energii k obnovení funkcí. Pleť je stimulovaná, jakoby probuzená, proto pak lépe přijímá aktivní látky. Tyto vybrané esenciální oleje: levandulový, šalvějový a rozmarýnový, proniknou do pleti rychleji a hlouběji díky vodní bázi. Tím znatelně zvyšují vstřebávání, rozšíření i působnost aktivních látek.

Při používání esencí se dosahuje rychlejších účinků. Tyto krémy s esenciálními oleji však nemají ochranné účinky, kterými disponují klasické krémy. Proto doporučujeme používat esence vždy v kombinaci s běžným pěstícím přípravkem.

 

Jak je používat? 

Esence se vždy nanášejí pod jiné pěstící produkty (krémy, séra, masky). Buňky pokožky, které jsou díky esenciálním olejům nabité energií, jsou pak připraveny efektivně pracovat. Reaktivované buněčné funkce umožňují lepší asimilaci účinných látek. Spojení krémů s esenciálními oleji a pěsticích produktů má na pleť hloubkový rychlejší, a tedy i účinnější zkrášlující efekt.

Značka Mary Cohr nabízí speciální esence pro každý typ i stav pleti.

Více informací hledejte na www.institutmarycohr.cz

Připravila: Zuzana
Foto: Mary Cohr
16.4. 2012

DISKUZE K ČLÁNKU

VLOŽIT PŘÍSPĚVEK
VSTOUPIT DO DISKUSE

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Titulka pro: Pokusnz gadget

Pokusnz gadget

Vítr skoro nefouká a tak by se na první pohled mohlo zdát, že se balónky...

NAČÍST DALŠÍ

ŽHAVÉ DRBY

VELKÉ VÍKENDOVÉ SLEVY

Tento víkend a někde i po celý týden připravilo mnoho ...

MATEŘSKÁ ŠKOLA PRAHA

Nevíte prosím o pražské mateřské školce, kde mají ...

HUBNUTÍ

Ahoj holky, máte tip, jak rychle, zdravě a hlavně trvale ...

DRBÁRNA

HORKÉ RADY

Bolest hlavy - migrény

Dobrý den, již pár let beru triptany na prevenci a ...

Domek

Dobrý den. Syn koupil hrubou stavbu a ma tam nějake ...

Bezbolestné trhání zubů

Dobrý den pane doktore, potřeboval bych spravit horní ...

PORADNA

INZERCE

© 2020, MeziŽenami.cz