JOJO Máma & já a JOJO Táta & já

Stalo se vám někdy, že se vaše děti zlobily, když jste jim ujídali sladkosti z jejich sáčku? Díky dvěma novinkám JOJO Máma & já a JOJO Táta & já se nyní o chutné želé bonbóny JOJO můžete navzájem bezstarostně podělit!

Titulka pro: JOJO Máma & já a JOJO Táta & já

Stalo se vám někdy, že se vaše děti zlobily, když jste jim ujídali sladkosti z jejich sáčku? Díky dvěma novinkám JOJO Máma & já a JOJO Táta & já se nyní o chutné želé bonbóny JOJO můžete navzájem bezstarostně podělit!

Nové balení je speciálně navržené pro rodiče a jejich děti. Jedno balení obsahuje dva čtyřicetigramové sáčky, které se dají od sebe díky perforaci snadno oddělit. Jedním sáčkem tak uděláte radost svému dítěti a druhý sáček si můžete vychutnat vy sami.

V balení JOJO Máma & já, s obrázkem krokodýlí maminky na vrchním sáčku a malého krokodýlka na spodním, najdete bonbóny ve tvaru malých krokodýlků a jejich rodičů s pomerančovou, citronovou, jablečnou a višňovou příchutí. Uvnitř sáčku Táta & já, s obrázkem opičáka a malé opičky, na vás čekají bonbóny ve tvaru malých opiček a jejich rodičů ve stejných příchutích. Nové veselé zvířecí tvary bonbónů tak vnesou do rodinného mlsání tu správnou porci zábavy. Užijte si společné chvíle s novinkami JOJO Máma & já a JOJO Táta & já.

Díky menším sáčkům máte navíc lepší kontrolu nad tím, jak velkou porci sladkostí vaše děti mlsají. Stejně jako všechny ostatní JOJO bonbóny i tyto novinky obsahují pouze přírodní barviva a rostlinné výtažky.

Komerční prezentace
Foto: Nestlé
13. 10. 2011
 

DISKUZE K ČLÁNKU

VLOŽIT PŘÍSPĚVEK
VSTOUPIT DO DISKUSE

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Titulka pro: Pokusnz gadget

Pokusnz gadget

Vítr skoro nefouká a tak by se na první pohled mohlo zdát, že se balónky...

NAČÍST DALŠÍ

INZERCE

ŽHAVÉ DRBY

ORIGINÁLNÍ DÁREK

Přítel mě nedávno potěšil krásným dárkem. Dostala ...

OVOCNÉ KAPSIČKY

Dobrý den, chtěla bych dcerce koupit ovocné kapsičky a ...

IVF KLINIKA?

Dobrý den, ráda bych znala vaše názory na IVF kliniky. Kde ...

DRBÁRNA

HORKÉ RADY

Bolest hlavy - migrény

Dobrý den, již pár let beru triptany na prevenci a ...

Domek

Dobrý den. Syn koupil hrubou stavbu a ma tam nějake ...

Bezbolestné trhání zubů

Dobrý den pane doktore, potřeboval bych spravit horní ...

PORADNA

© 2020, MeziŽenami.cz