Krabičková dieta na dva týdny zdarma

Éra popularity striktních a nevyvážených redukční diet je naštěstí již za námi a čím dál více lidí chápe, že úspěšné hubnutí spočívá ve změně životního stylu. Kromě špatného režimu jídla a celkové uspěchanosti, jež jídlo jako takové odsouvá na vedlejší kolej, mohou být příčinou i špatně volené porce jídla.

ilustrační obrázek
Zobrazit fotografii v galerii

Buď jsou příliš malé, což znamená rychlý pokles váhy, ale i neméně rychlý nástup jo-jo efektu. Nebo jsou naopak příliš velké a pak ani fakt, že jíme zdravě, nevede ke kýženému výsledku. Tím je optimální a zdravý pokles váhy 2 - 4 kg měsíčně. Současný a po všech stránkách vytížený člověk si má málokdy možnost dokonale propočítat a zrealizovat svoje ideální redukční stravování, a proto na českém trhu začal koncem minulého roku působit nový hráč v oblasti dietního stravování, společnost I Feel Well Dieta v pohodě.

Dieta v pohodě nabízí jeden z nejpestřejších stravovacích konceptů v oblasti „krabičkové diety“ v Praze. Klient obdrží každé ráno pět jídel na místo, které si zvolí, ať už je to kancelář nebo domov. Jídelníček tvoří čerstvá a nutričně vyvážená jídla s optimální energetickou hodnotou a zastoupením nejdůležitějších nutrientů. „Největší důraz klademe na kvalitu vstupních surovin, všechny naše pokrmy jsou připravovány od základu, bez používání polotovarů a zbytečných dochucovadel,” vysvětluje Martin Gruber, jednatel společnosti I Feel Well.

Přípravou stravovacích jídelníčků se zabývá tým předních odborníků včetně specialistů z Centra preventivní medicíny v čele s primářem MUDr. René Vlasákem. Dieta v pohodě nabízí širokou škálu programů, které se neustále doplňují a obměňují. Kromě základního redukčního programu Classic mohou náročnější klienti volit program Gurmán. “Jídelníčky určené k redukci váhy jsou u našich klientů samozřejmě nejžádanější,” říká Martin Gruber. “Jsou sestavené tak, aby poskytovaly denně 1 - 2 gramy bílkovin na kilogram ideální hmotnosti a přitom se množství tuků za den pohybovalo v rozmezí 30 - 35 energetických procent. Samozřejmě se jedná o zdravé druhy tuků,“ dodává. Odborníci Diety v pohodě dbají na glykemický index potravin v jídelníčcích. „Volíme sacharidové potraviny s nižším glykemickým indexem, aby nedocházelo brzy k pocitům hladu, a každý den obsahují naše jídla zeleninu nebo v menší míře ovoce,“ popisuje Martin Gruber.

Společnost nabízí též speciální jídelníčky pro diabetiky, celiaky a vegetariány. Novinkou je program pro ty, kteří váhu redukovat nepotřebují, ale chtějí mít vyvážený a pravidelný přísun pestrého jídla nebo se obávají možnosti jo-jo efektu. Dieta v pohodě připravila speciální jídelníček i pro klienty, kteří díky vyšší tělesné aktivitě potřebují jiný kalorický příjem.

Další zajímavostí společnosti Dieta v pohodě je stravovací program Metabolic, který vychází z individuálních metabolických nároků klienta.

Jídla si může zájemce jednoduše vybrat a objednat na webových stránkách společnosti. Doprava na základě přání klienta je v ceně programů již zahrnuta.

Soutěž probíhá od 11. do 17. dubna 2011

Jedna z vás má možnost vyhrát dvoutýdenní program Gurmán pro ženy v hodnotě 5 250 Kč.

Více informací a odpověď na otázku najdete na http://www.dietavpohode.cz

Foto: I feel Well

Výherce:
ptacek

DISKUZE K ČLÁNKU

1

ani já bych to nejedla

ODPOVĚDĚT

2

toto nebrat

ODPOVĚDĚT

0

čauky :) já měla asi po 10 dnech 2 kg dole..a po 3 měsících 8kg..ale je to samozřejmě individuální...snažila jsem se i občas cvičit :)

ODPOVĚDĚT

0

ahoj holky, po jaké době myslíte, že jde vidět nějaký výsledek :)?

ODPOVĚDĚT
VLOŽIT PŘÍSPĚVEK
VSTOUPIT DO DISKUSE (4 PŘÍSPĚVKŮ)

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

NAČÍST DALŠÍ

INZERCE

ŽHAVÉ DRBY

ZRNKOVÁ KÁVA

Ahoj jakou si domů kupujete zrnkovou kávu?

HRAČKY PRO DVOULETÉ DÍTĚ

Vím, že je docela brzo, ale každoročně to řeším s ...

BEZLEKOVÁ DIETA

Ahoj, mohla bych poprosit o nějaké typy, co si dáváte na ...

DRBÁRNA

HORKÉ RADY

Bolest hlavy - migrény

Dobrý den, již pár let beru triptany na prevenci a ...

Domek

Dobrý den. Syn koupil hrubou stavbu a ma tam nějake ...

Bezbolestné trhání zubů

Dobrý den pane doktore, potřeboval bych spravit horní ...

PORADNA

© 2016, MeziŽenami.cz