Svět zdraví – plán jak zhubnout a zvýšit si kondici sestavený přímo na tělo

Stejně tak jako máme každý jiný otisk prstu, máme i jiný metabolismus. Proto neexistuje dieta vhodná pro všechny. Pokud se Vám nedaří zhubnout, udržet si váhu nebo trpíte nedostatkem energie, navštivte Svět zdraví − novou síť poraden v oblasti zdraví a úpravy váhy.

Titulka pro: Svět zdraví – plán jak zhubnout a zvýšit si kondici sestavený přímo na tělo
Zobrazit fotografii v galerii

Na základě výsledků osobní diagnostiky Vám zde poskytnou profesionální a zcela praktická doporučení sestavená přímo na tělo. www.svet-zdravi.cz

Jezte jako nikdo jiný
Základní myšlenkou Světa zdraví je individuální přístup – každý z nás je jiný. Máme rozdílné genetické předpoklady, různé krevní skupiny, pH organismu, lišíme se věkem, pohlavím i svými návyky. Co pomáhá jednomu, může druhému uškodit. Ve Světě zdraví to vědí, a proto Vám pomohou najít ten správný klíč k vaší kondici, ztracenému elánu i celkové spokojenosti.

Komplexní nutriční typologie
Svět zdraví využívá unikátní systém – software nutriční typologie , který kombinuje 7 hlavních nutričních směrů od čínského lékařství, ájurvédy (tradiční indické medicíny), metabolické typologie až po nejnovější lékařské objevy. Autorem nutriční typologie je známý odborník na výživu RNDr. Petr Fořt, CSc. Program obsahuje více než 1700 diet a doporučení, ze kterých Vám ve Světě zdraví vyberou na základě výsledků osobní diagnostiky, vstupního dotazníku a biochemického vyšetření krve ty nejvhodnější. Získáte zcela individuální doporučení a jídelníček „ušitý na míru“.

Přirozené a trvalé zhubnutí
Dietní plán ve Světě zdraví vždy vzniká s ohledem na Váš konkrétní zdravotní stav, časové, rodinné i pracovní možnosti. Naučíte se hlídat si optimální váhu bez hladu, počítání kalorií a především bez obávaného jo-jo efektu. To vše v příjemném prostředí a s plně profesionálním přístupem.

Svět zdraví má v současné době 22 poboček po celé ČR a 5 na Slovensku. Jejich seznam naleznete na www.svet-zdravi.cz

Ceny:
Vstupní diagnostika: 400 Kč
Základní tříměsíční program: 3 800 Kč
Roční program (vč. 2x vyšetření krve): 9 400 Kč

Svět zdraví to je:

 

1. UNIKÁTNÍ DIAGNOSTIKA

Přístrojová diagnostika slouží k zjištění aktuálního stavu vašeho těla (váha, množství podkožního i viscerálního tuku, objem svalové hmoty, metabolický věk atd.). Společně s přeměřováním obvodů se provádí na začátku i v průběhu programu s cílem přehledně zaznamenávat Vaše úspěchy. Diagnostikované hodnoty a vaše odpovědi ve vstupním dotazníku zpracovává speciálně vyvinutý software. Jeho výsledky slouží jako podklad pro sestavení individuálního plánu stravování. U ročního programu je součástí diagnostiky i podrobné biochemické vyšetření krve (cholesterol, cukr, homocystein atd.). Veškerá diagnostika probíhá na přístrojích certifikovaných pro použití ve zdravotnictví.

2. ODBORNÁ PÉČE

Už vstupní rozhovor se specialistou na výživové poradenství Vám pomůže odhalit nedostatky a chyby v současném stravování. Důležitou součástí změny životního stylu jsou však i následné konzultace a pravidelné kontroly. Podpora, motivace a praktické rady opravdových odborníků Vás budou provázet po celou dobu vašeho programu. Osobní a zcela diskrétní přístup je ve Světě zdraví samozřejmostí.


3. INDIVIDUÁLNÍ PLÁN
Na základě výsledků osobní diagnostiky získáte konkrétní rady a doporučení vedoucí ke zlepšení Vaší tělesné kondice a snížení váhy. Individuální dietní plán obsahuje kromě vzorového jídelníčku a doporučených potravinových doplňků také výpis potravin, které Vám geneticky pomohou spalovat tuky a dodávají Vám energii, stejně jako ty, které naopak Vašemu tělu nesvědčí. Plán „ušitý na míru“ není obtížné dodržovat.

 

 

Jeden z vás máte možnost vyhrát poukázku na tříměsíční program ve Světě zdraví.

Více informací a odpověď na soutěžní otázku najdete na www.svet-zdravi.cz

Soutěž probíhá od 5. do 11. března 2012.

Foto: Svět zdravi
5. 3. 2012

Výherce: Palkac

DISKUZE K ČLÁNKU

1

Váhu mám stejnou od 10 let - 57-58 kg. Třikrát jsem měla vyjímku a to těhotenství. Teď už jsem v důchodu a stále 57-58 kg.

ODPOVĚDĚT

3

Nevěřila jsem kamarádce, že po šedesátce se bude váha těžko držet, a je to fakt a děsí mě to.

ODPOVĚDĚT

3

nepotřebuji hubnout

ODPOVĚDĚT

3

Já jsem tenhle týden četla taky článek o hubnutí - http://www.curem.cz/magazin/4-zasadni-pravidla-pri-diete.html a asi jediný, co mně jde je ten spánek :D takže nevím no, ale ráda bych :)

ODPOVĚDĚT

6

Tak já zhubnout opravdu nepotřebuji

ODPOVĚDĚT

4

Nemám pevnou vůli tyto věci dodržet...

ODPOVĚDĚT

5

Dobré rady,jen zatím nepotřebuji

ODPOVĚDĚT

1

po šedesátce se už se hubnout dá velmi těžko , můžete dodržovat co chcete . a při těch sumách za cvičení přejde chuť .

ODPOVĚDĚT

2

Mně po šedesátce stačí nějaké větší starosti a už mám problém se najíst a vyspat a to jdou kila dolů hned, ale je to dost vysoká cena.

ODPOVĚDĚT

1

tak za tu cenu opravdu ne

ODPOVĚDĚT

3

teď už jen mít vůli všechny rady dodržovat

ODPOVĚDĚT
VLOŽIT PŘÍSPĚVEK
VSTOUPIT DO DISKUSE (11 PŘÍSPĚVKŮ)

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

NAČÍST DALŠÍ

INZERCE

ŽHAVÉ DRBY

VÁNOCE

Ahojky :) Holky, ať chceme nebo ne, vánoce se blíží. A s tím i ...

SILVESTR

Nevíte někdo o nějaké dobré chatě na Silvestra?

VÁNOCE

Holky, co plánujete na vánoce pro své chlapy? :) Docela bych ...

DRBÁRNA

HORKÉ RADY

Bolest hlavy - migrény

Dobrý den, již pár let beru triptany na prevenci a ...

Domek

Dobrý den. Syn koupil hrubou stavbu a ma tam nějake ...

Bezbolestné trhání zubů

Dobrý den pane doktore, potřeboval bych spravit horní ...

PORADNA

© 2016, MeziŽenami.cz