Ženy, v Egyptě vás budou obletovat, ale…

Chystáte se na dovolenou do Egypta bez svého partnera? Tento pobyt vám nepochybně pomůže pozdvihnout sebevědomí. Urostlí mladíci před vámi budou padat na kolena, vyznávat city na potkání. Mějte vždy na paměti, že ve státech ovládaných islámem se na milostné pletky nahlíží jinak.

Titulka pro: Ženy, v Egyptě vás budou obletovat, ale…
Zobrazit fotografii v galerii

V této části světa jsou intimnosti před svatbou tabu. Mladí Egypťané tak vidí v turistkách snadný prostředek uspokojení svého chtíče. S pravděpodobností blížící se jistotě tak počítejte s pozvánkami do bytu, lichotkami, flirtováním a sváděním.


Mnohým mužům v Egyptě nejde jen o milostné vzplanutí, ale i o peníze. Ekonomika této překrásné země dlouhodobě stagnuje, a mimo překrásná letoviska, jako je třeba Sharm El Sheikh, žijí lidé ve skutečné chudobě. Mnohým z nich tak připadá vidina lákavého sňatku v Evropě více než lákavá.


Nikdo vám samozřejmě nebrání svodům mladého Araba podlehnout. Nemálo českých žen se do svých prázdninových románků skutečně zamiluje. Jejich zkušenosti dobře popisují, nakolik se liší dlouhodobé soužití s muslimem od toho, jak malebně působí Egypt při dovolené. Ženy často musí tolerovat polygamii, poslušně plnit přání svého muže a i ve výchově dětí přichází o rozhodující slovo.


Jsou příliš dotěrní? Řekněte jim to.

Pokud to egyptští muži s lichocením přehání a vám to je nepříjemné, stačí jim to dát jasně najevo. Ukažte jim, že je vám jejich přízeň nepříjemná nebo je zkrátka ignorujte, osloví-li vás na ulici.


Nepříjemné pozornosti se vyhnete, pokud budete dodržovat lokální pravidla a doporučení své cestovní kanceláře. Mimo hotelové pláže se zbytečně neobnažujte. Neuškodí ani, když po ulici budete mít přes vlasy šátek. Zbytečně na muže nepomrkávejte, neflirtujte a neusmívejte se, v Egyptě se tohle bere vážně.
Chystáte-li se do Egypta, vezměte s sebou alespoň kamarádku, ideální je ale mít na dovolené i mužský doprovod. Ne, že by vám hrozilo nějaké reálné nebezpečí, ale samy uvidíte, že Egypťané na ženu v doprovodu muže nahlíží úplně jinak.

Komerční prezentace
Foto: SXC
27. 6. 2012

DISKUZE K ČLÁNKU

0

Moc hezky napsané. V Egyptě jsem byla a strašně se mi tam líbilo. Co mě tam ale bavilo asi nejvíc bylo potápění. To byl neskutečný zážitek. Pokud by to chtěl někdo zkusit také, tak je docela dobré před tím absolvovat nějaký potapěčský kurz. Jestli si dobře vzpomínám, tak my si ho dělali u https://www.seawolf.cz/

ODPOVĚDĚT

0

Urostlí mladíci padají na kolena v Chorv atsku, Tunisu, Malorce. V Chorvatsku na ozdravné dovolené mě obtěžoval mladý muž tak, že vedoucí zájezdu zavolala policii a kamarádi mne celou dovolenou hlídali. Do Egypta bych se ráda vydala.

ODPOVĚDĚT

0

Egypt je nádherný,ale musí se mu porozumět.Moře nádherné,naučila jsem se kvůli tomu potápět,abych viděla,co vidí potápěč. Je to úžasné,vidět kolem sebe rybičky a odhrnovat je jen tak rukama.Aby jsme z Egypta něco viděli,tak jsem byli na výstupu na Mojžíšově hoře.Ale nebyl to ledajaký výstup,ale počkali jsme si na vycházející slunce.Je to zážitek na celý život.Není úplně jisté, kde se biblická hora Sinaj (Gebel Músá), známá také jako Mojžíšova hora nebo Choréb přesně nachází. Podle Bible zde měl Mojžíš strávit 40 dní a dostal tu od Boha Desatero přikázání. Archeologové umístění biblické hory do Egypta zpochybňují, prý by se měla nacházet v Saúdské Arábii nebo Jordánsku.Navštívit horu Sinaj nejezdí jen věřící. Je oblíbeným místem všech turistů.

ODPOVĚDĚT

0

Stejně jako předchozí čtenářka jsem v Egyptě nikdy nebyla, je to jedna z destinací, kterou bych byla ráda viděla, ale už se tam také nikdy nepodívám z důvodu čistě prozaického, už na to nemám věk. Závidím a zároveň přeju všem, kteří se tam dostanou a půjdou ve stopách historie.

ODPOVĚDĚT

0

V Egiptě jsem ještě nebyla a asi se tam nikdy nepodívám.

ODPOVĚDĚT
VLOŽIT PŘÍSPĚVEK
VSTOUPIT DO DISKUSE (5 PŘÍSPĚVKŮ)

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Soutěž o cestovní bavlněné podkolenky Avicenum TRAVEL 310

Soutěž o cestovní bavlněné podkolenky Avicenum TRAVEL 310

Léto je období dovolených. Zahraniční cesty jsou lákavé a celkem snadno se smíříme s dlouhými...

Cestování jako životní styl

Cestování jako životní styl

Není tajemstvím, že cestování právě zažívá obrovský boom a láká velkou většinu z nás. Není...

Jak na cestování se psem

Jak na cestování se psem

Chcete vyrazit za hranice všedních dnů společně se svým čtyřnohým kamarádem? Dnes už to není...

Titulka pro: Rodičovské dilema: Vozit, nebo nosit?

Rodičovské dilema: Vozit, nebo nosit?

Když přijde na dětské vybavení, mají dnešní rodiče nespočet možností. Jak si ale mezi nimi...

Titulka pro: Mobilní aplikace na cesty. Které spolehlivě užijete?

Mobilní aplikace na cesty. Které spolehlivě užijete?

Chystáte se na krátkou dovolenou nebo už řešíte delší letní odpočinek? Pokud je vám blízké...

Jak přežít cestování dálkovým autobusem

Jak přežít cestování dálkovým autobusem

Tak hurá, rozhodnuto, dohodnuto. Auto tentokrát zůstane doma a my vyrážíme autobusem. Před námi je...

NAČÍST DALŠÍ

INZERCE

ŽHAVÉ DRBY

CLIP IN

Holky, hledám kvalitní clip in. Na netu jsem našla spoustu ...

BĚHÁNÍ

Ahoj, já bych hrozně ráda začala chodit běhat, ale nějak se ...

DOPLŇKY STRAVY

Dobrý večer, jaké berete doplňky stravy v dnešní době? Co ...

DRBÁRNA

HORKÉ RADY

Bolest hlavy - migrény

Dobrý den, již pár let beru triptany na prevenci a ...

Domek

Dobrý den. Syn koupil hrubou stavbu a ma tam nějake ...

Bezbolestné trhání zubů

Dobrý den pane doktore, potřeboval bych spravit horní ...

PORADNA

© 2016, MeziŽenami.cz