Soutěže

Získejte krásu díky přírodě

Chcete každodenně čerpat z přírody její sílu, zdraví a přirozenou aktivitu? Navíc časově i finančně dostupnou cestou? Pak vsaďte na produkty přírodní kosmetiky TOPVET. Firma TOPVET, tradiční výrobce přírodní kosmetiky, nabízí výrobky originálních receptur postavené na tradiční síle přírodních produktů. Ve skloubení s moderními přístupy a špičkovou technologií pak prezentuje přírodní produkty ve své nejčistší podobě.

Soutěžte a tři z vás mohou vyhrát bylinné masážní gely Celustin, Venuregen a Artroregen od firmy TOPVET. Sami poznejte kvalitu přírodní péče.
 

 Celustin

Celustin

Pro Vaše krásné křivky

Pomerančová kůže, celulitida – noční můra většiny žen. Vyzkoušejte od TOPVETU bylinný masážní gel CELUSTIN. Tato masážní gelová kompozice s vysokým obsahem rostlinných extraktů a silic způsobuje místní prohřátí a prokrvení tkáně, a tím zvyšuje látkovou výměnu a urychluje odbourávání tukových buněk. Důsledkem je zvýšení elasticity a rozpouštění drobných jizviček v podkoží. Společné působení silic a lehkého procvičení vede k likvidaci tukových buněk a vyhlazení pokožky. Aroma použitých silic působí jako afrodiziakum. Firma TOPVET nabízí kromě gelu i Celustin masážní mléko a Celustin masážní olej. Navíc špičkové složení výrobků Celustin překvapí příznivou cenou.
 

 Venuregen

Venuregen

Nohy bez křečových žil

Síla bylin je obsažena v masážním gelu VENUREGEN. Originální receptura má svými účinnými složkami vliv na zesílení žilních stěn a zvýšení jejich pružnosti. Je tak osvědčeným pomocníkem při žilní a vlásečnicové nedostatečnosti a projevech křečových žil. Snižuje otoky a navíc působí protizánětlivě, proto je vhodný k potírání bolavých kloubů a svalů.
 

 Artroregen

Artroregen

Úlevu nejen pro vaše klouby

přináší velké množství biologicky aktivních látek, rostlinných extraktů a silic obsažených v bylinné receptuře masážního gelu ARTROREGEN. Použité byliny jsou osvědčeným pomocníkem při svalových a kloubních bolestech a nejrůznějších zhmožděninách, vymknutích či při hojení zlomenin. Přípravek je vhodné použít i po zvýšené fyzické námaze k urychlení regenerace svalů. Složení gelu zvyšuje jak obranyschopnost kůže, tak podporuje hojení, zvlášť v případech špatně se hojících ran a bércových vředů.
 

 Konopný masážní gel

Konopný masážní gel

Pomocník na problematickou pleť, ekzematickou kůži, atopický ekzém či lupénku je bylinný KONOPNÝ masážní gel TOPVET. Obsažený konopný olej je svými pozitivními účinky na kůži naprosto výjimečný. Udržuje pleť vláčnou, hladkou, lesklou a pevnou. Ochranu pokožky před vysoušením a tvorbou vrásek zajišťuje kyselina gamalinolenová, která se zároveň podílí na hojivých procesech kůže a tlumí účinky slunečního záření.

Více informací o produktech firmy TOPVET získáte na http://www.topvet.cz, kde je možno výrobky výhodně zakoupit přes e-shop. Produkty nabízí i vybrané lékárny, prodejny zdravé výživy a kosmetické a masážní salóny.

Nyní limitované akce: bylinné masážní gely 250ml + 20% zdarma

Soutěž probíhá od 31. ledna do 6. února 2011

Foto: TOPVET

Výherci:
atabana
dubjanka
invalida
 


Diskuze: příspěvků