Volný čas

Zkraťte si čekání na Vánoce s pořádnou porcí výher na losu Adventní kalendář

Sbírání kytiček

Stírací losy od Sazky se v posledních letech staly příjemnou součástí vánočních svátků. Ještě před samotným Štědrým dnem můžete potěšit sebe i své blízké speciálním losem Adventní kalendář, který ukrývá až 1 milion korun

Jestli se vám zdá adventní čas moc dlouhý, můžete si ho i letos zkrátit s originálním stíracím losem Adventní kalendář. Pod každým z čtyřiadvaceti políček je šance na některou z více než 660 tisíc výher a na jednoho šťastlivce čeká dokonce milion korun. 

Možnost, že vyhrajete právě vy, je skutečně vysoká. Pokud totiž hledáte los, na kterém je největší pravděpodobnost výhry, mnoho lepších stíracích losů, než je právě Adventní kalendář nenajdete. 

S Adventním kalendářem se vyhrává

Pravděpodobnost, že bude právě váš tiket výherní, je 1 : 1,13, což Adventnímu kalendáři s přehledem zajišťuje medailovou pozici mezi všemi losy, které se v Česku prodávají. 

Na jednom losu lze navíc najít až patnáct výher, takže pro vás nebo pro ty, na kterých vám záleží, můžou být letošní Vánoce skutečně bohaté. Více se o tomto speciálním losu dozvíte na webu Sazky

Zábava hned na 24 dní 

Los Adventní kalendář je zábava na každý prosincový den až do Štědrého dne. Na tiketu postupně setřete čísla od jedné do třiadvaceti a nakonec i celý perníček s číslem 24. 

Pokud ve kterémkoliv poli najdete symbol perníčku, vyhráváte částku uvedenou pod ním.

Adventní kalendář se zkrátka může stát příjemným rozptýlením nejen pro vás samotné, ale i pro vaše blízké. A protože losy od Sazky seženete opravdu na každém rohu, třeba právě Adventní kalendář zakoupíte pro vaše přátele i na poslední chvíli po cestě na návštěvu. 

Najděte si nejbližší obchod, kde zakoupíte Adventní kalendář i další losy od Sazky 

Ať už ale budete nakupovat s předstihem, nebo na poslední chvíli, my vám přejeme, ať máte při výběru toho vašeho losu šťastnou ruku. 

18+. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! 

KP

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků