Společnost

Zpěvačka Míša Nosková promluvila o rozvodu

Sbírání kytiček

Zpěvačka Míša Nosková sice podala žádost o rozvod, ovšem s manželem Janem Horsákem jsou stále dobrými přáteli. Dokonce jejich vyrovnání proběhlo v klidu.

Vše je podáno, podepsáno a čekáme. S Honzou jsme se na všem domluvili, takže v ničem není vůbec problém. Žádná hádka neproběhla, ohledně financí i dcery Elišky bylo všechno vyřešené během chvíle,“ prozradila Míša, která se objevila na soustředění finalistek soutěže Miss Hasička ČeskoSlovensko a finalistů Hasič roku v české pevnosti Boyard zvané Tep Faktor.

Míša Nosková a hasiči

 
I když důvodem rozvodu není nový vztah, určitě se mu nebrání. „Chlapi se mi líbí, to je jasné. Tím, že se rozvádím, jsem určitě nezanevřela na muže A hasiči jsou pořádní chlapi, to bych byla divná, kdyby se mi nelíbili,“ přiznala zpěvačka. 

Martin Maxa
Jana Marečková
Iveta Benešová

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Soustředění se zúčastnili také Martin Maxa, moderátorka finálového večera Jana Marečková, která slavnostní večer 11. října bude moderovat společně s Liborem Boučkem, nebo úřadující Muž roku Antonín Beránek a světová tenistka Iveta Benešová, bývalá světová 25. hráčka světa, kteří zasednou v porotě. 

 

Martin Maxa a Antonín Beránek, muž roku

 

Soutěž o nejkrásnější hasičku ČeskoSlovensko je určena pro dobrovolné i profesionální hasičky, které jsou členkami v některé zastřešující hasičské organizaci, například Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska, Česká asociace hasičských důstojníků, Profesní komora požární ochrany, Asociace velitelů HZS podniků atd. a to minimálně po dobu 12 měsíců.

 

Soutěží organizátoři chtějí zvýšit povědomí o činnostech SDH v obcích, hasičském sportu a poukázat na rozsáhlou hasičskou základnu v České republice.

Autor: Jana
Foto: Miss Hasička ČeskoSlovensko
2. 10. 2013

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků