Co nám přináší rok 2021: rok kovového buvola

Rok 2020 přinesl energie nového, nové budoucnosti. Otevřel nám tak brány do nového dvanáctiletí. A že nám rok 2020 opravdu změnil životy a přinesl mnoho nového, co jsme dosud před tím nezažili je každému snad více než zřejmé.

Co nám přináší rok 2021: rok kovového buvola
Zobrazit fotografii v galerii

V roce 2021 budou tyto energie pokračovat a nepřinese žádné dramatické změny oproti roku 2020. Naopak se dá očekávat, že tyto energie ještě zesílí a „přitvrdí“. Důvodem této tvrdosti a jakési „přísnosti“ je to, abychom si vybudovali opravdu pevný základ pro naši budoucnost a poté ji bez problémů zvládli. 


V roce 2021 vládne Kovový Buvol. Je to spojení energie tzv. fáze (elementu) Kovu a Buvola ze zvířecího zodiaku. Kov přináší pevnost a tvrdost a Buvol zase velkou sílu, mohutnost a houževnatost. O Buvolovi se říká, že když se rozhodne jít, tak ho nikdo nezastaví a když se rozhodne stát, tak s ním nikdo nehne. A toho si musíme být opravdu velmi dobře vědomi, protože čemu se rozhodně musíme vyhnout je to, abychom se v tomto roce zastavili a „zasekli“ se v něm. Naopak se musíme připravit na novou budoucnost a tu začít budovat. 


Tento rok je důležitou přípravnou na nové začátky v našem životě. Nové dvanáctiletí přineslo energii „nového“, a proto i my musíme začít uvažovat o své nové budoucnosti. V roce 2020 jsme si měli naplno uvědomit, že něco nového skutečně přichází, že to staré odchází a začít zkoumat všechny možnosti pro nový směr našeho života. V roce 2020 vládla Kovová Krysa a ta měla vše „prošmejdit“ a hledat nové možnosti a příležitosti. Pokud jsme této energie dobře využili, pak bychom měli mít dostatek informací pro to, co vše nového můžeme ve svém životě začít dělat. 


Úkolem Kovového Buvola v roce 2021 je pak tyto možnosti prozkoumat a rozhodnout se pro naši novou cestu do budoucnosti. Buvol není žádné rychlé a „neposedné“ zvíře. Naopak, je spíše pomalý a velmi trpělivý. Proto bychom se i my měli v tomto roce na chvíli zastavit (ale nezůstat stát), abychom si vše pořádně rozmysleli a rozhodli se, na kterou cestu do své budoucnosti vykročíme. Abychom ale mohli určit cestu, musíme mít jasný cíl, čeho chceme ve své budoucnosti dosáhnout. A protože je Buvol mocné a silné zvíře, máme si dávat poměrně ambiciózní cíle. Díky Buvolovi dostaneme velkou sílu k tomu, abychom jich dosáhli. Je ale k tomu zapotřebí naše pevné (vládne Kov) rozhodnutí a posléze i vykročení na tuto novou cestu. S úspěšným vykročením na novou cestu nám pak pomůže v roce 2022 Vodní Tygr, který nás na nové cestě posune svým „tygřím skokem“ opravdu hodně dopředu směrem k našemu cíli.


Buvol chce svůj čas i prostor. Proto v tomto roce nikam nepospíchejte. Nechtějte svoji budoucnost vyřešit za několik dní. Máte na to celý rok. A Buvol potřebuje čas k tomu, aby vše řádně promyslel, prozkoumal, než se pro novou cestu rozhodne. Buvol musí jít na jistotu. A tuto jistotu nám dá čas. Díky času můžeme své úvahy a myšlenky nechat uzrát, aby nám pak vše bylo naprosto jasné a my měli naprostou jistotu čeho a jak chceme dosáhnout. Buvol jde jen na jistotu. Proto i vy musíte mít naprostou jistotu, abyste mohli sílu Buvola pak na své cestě k cíli využít. 


Rok 2021 nám tak vytváří opravdu ty nejlepší podmínky, abychom si znovu uvědomili, že staré odchází a rodí se něco nového. My to nové musíme identifikovat, sledovat nové trendy a využít to pro nalezení nové cesty do budoucnosti. Nikam nespěchejte. Čas bude hrát důležitou roli. Nechte vše uzrát, dokud vám „to samo“ neřekne, co a jak máte dělat. Pak se stačí jen rozhodnout a na tuto cestu vyrazit. Hlavně nezůstaňte v roce 2021 stát. To by znamenalo, že si zablokujete cestu do budoucnosti a okolní svět vám rychle uteče. V roce 2022 přijde rychlý a rázný Tygr, který vše posune rychle kupředu. Ale tuto energii budete moci využít jen tehdy, pokud budete na svoji cestu dobře připraveni v tomto roce. 


Jak víme, Buvol chce jistotu. Proto vše stavte jen na své realitě, stanovte si jen takové cíle, které jsou pro vás opravdu reálné. Buvol je dlouhodobý budovatel a rozhodně nestaví žádné vzdušné zámky. Proto vše stavte na své reálné situaci a svých reálných možnostech. Vytvořte si i pevnou materiální a finanční základnu. Vládne Kov, takže bychom měli mít opravdu dobré „železné“ zásoby. I ty nám pomohou vytvořit si pocit jistoty a zabezpečení, které Buvol bude potřebovat. Nebuďte zbrklí a dejte všemu tolik času, kolik to potřebuje. Vše má svůj čas. I vaše nová budoucnost. Všemu dejte pevný základ a nestavte nic na vodě.


Využijte energii informací. Ale přesvědčte se, že jde o skutečná fakta, a ne o nějaké pochybné názory či domněnky. Buvol chce jistotu a tu vám dají pouze fakta. Vše si řádně ověřte a teprve potom daná fakta využijte. Vše promýšlejte do hloubky. V roce 2021 vládne energie moudrosti. Proto je vhodné radit se s moudrými lidmi, nebo lidmi, kteří mají větší zkušenosti než my a mohou nám poradit. 


Rozhodně se v tomto roce vyhýbejte všem bojům a konfliktům. Určitě si umíte představit, jak by dopadl váš boj, kdybyste se postavili proti rozběhnutému Kovovému Buvolovi. Je to vlastně takový tank, který vše, co mu stojí v cestě, prostě převálcuje. Tak se mu rozhodně do cesty nestavte. 


Rok 2021 přináší opravdu velmi silné energie, které nás mají posílit, abychom byli co nejlépe připraveni pro novou budoucnost, abychom ji zvládli bez vlastního vyčerpání. Je to rok velkých příležitostí. Máme všichni sílu Buvola a díky ní můžeme dojít opravdu daleko. Proto si stanovte spíše dlouhodobé cíle, rozhodněte se pro danou cestu, která k vašemu cíli povede a pak se silou Kovového Buvola na ni začněte pracovat. Buvol vás dovede až k cíli. Je to stejné, jako když se chystáte na výlet. Musíte vědět, kam chcete dorazit, zvolit si předem cestu, jak se tam dostanete, promyslet si, co vše na cestě a v cíli budete potřebovat a pak si vše připravit a sbalit na cestu. A pak můžete v klidu a s jistotou vyrazit. A přesně tak by měl fungovat rok 2021.


Autor: Jiří Čerňák, cernakinteriordesign.webs.com

Foto: Pixabay

DISKUZE K ČLÁNKU

3

V roce 2021 vládne energie moudrosti. Ale v našem státě je to úplně jiná energii. Ani nechci pojmenovat jaká.

ODPOVĚDĚT

4

Naprosto souhlasím s Vámi.

ODPOVĚDĚT

2

V roce 2021 budou tyto energie pokračovat a nepřinese žádné dramatické změny oproti roku 2021. Zajímavá myšlenka. Takže rok 2021 bude stejný jako rok 2021 ?????

ODPOVĚDĚT

4

Uvidíme co bude.

ODPOVĚDĚT
VLOŽIT PŘÍSPĚVEK
VSTOUPIT DO DISKUSE (4 PŘÍSPĚVKŮ)

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Titulka pro: Feng Shui - přednášky

Feng Shui - přednášky

Zajímáte se o Feng Shui? Pak můžete navštívit přednášku o Feng Shui prostoru nebo víkendový...

Kuchyň podle Feng Shui

Kuchyň podle Feng Shui

Všichni dobře víme, jak významnou roli v našich životech hraje kvalitní strava.

Titulka pro: BYÚ Feng Shui – Univerzita harmonického života

BYÚ Feng Shui – Univerzita harmonického života

Zajímá Vás, jak nás ovlivňují energie okolo nás? Chcete se naučit s nimi pracovat? Právě...

Titulka pro: Vánoční stromeček podle zásad Feng Shui: kam ho umístit

Vánoční stromeček podle zásad Feng Shui: kam ho umístit

V období Vánoc řeší poradci Feng Shui nejčastěji otázku, kam s vánočním stromečkem.

Titulka pro: Feng Shui - lepší místo k bydlení

Feng Shui - lepší místo k bydlení

Lidé stále více kladou důraz na kvalitu svého života. Tu určují věci a lidé kolem...

Titulka pro: Objevte kouzlo Sound Shui

Objevte kouzlo Sound Shui

Feng Shui asi znáte a pokud této východní filozofii důvěřujete, dost možná máte svůj byt...

NAČÍST DALŠÍ

ŽHAVÉ DRBY

ÚNIK MOČI

Nemáte někdo zkušenost s tímhle eshopem ...

BATOH

Vybírám batoh, kde jste kupovali?

DĚTSKÝ BATOH

Kde jste sehnali kvalitní dětský batoh? Sdílejte tipy na ...

DRBÁRNA

HORKÉ RADY

Bolest hlavy - migrény

Dobrý den, již pár let beru triptany na prevenci a ...

Domek

Dobrý den. Syn koupil hrubou stavbu a ma tam nějake ...

Bezbolestné trhání zubů

Dobrý den pane doktore, potřeboval bych spravit horní ...

PORADNA

INZERCE

© 2020, MeziŽenami.cz