Úvodní stránka › Diskuze › Hlavní fórum › Darování vajíček – máte zkušenost? › Odpověď na: Darování vajíček – máte zkušenost?
Darovat jsem byla asi před dvěma lety. Měla jsem smíšené pocity asi jako máš teď ty. Ale můžu ti říct, že se obáváš zbytečně. Byla jsem na klinice ve Zlíně https://www.ivf-zlin.cz/darovani/darovani-vajicek/. Doporučuji si projít stránky, mají tam informace ohledně všeho. Celý proces probíhá tak, že prvně je kontaktuješ, pak ti zavolají a domluvíte konzultační schůzku, kde pokud budeš souhlasit, půjdeš na vyšetření a odběry. Pokud bude vše v pořádku, na další schůzce už dostaneš hormony a rozpis co, kdy a jak. Pak dojdeš na odběr, který trvá asi 15minut, chvilku si pospíš a můžeš domů s doprovodem teda. Já jsem pak celý den koukala na filmy a další den jsem byla už ok úplně.