Úvodní stránka › Diskuze › Hlavní fórum › Městská voda › Odpověď na: Městská voda
20. 5. 2026 v 22:48
#114069
Alena Ptáčníková
Účastník
My máme od Dionely tento podlinkovej filtr https://www.dionela.cz/dionela-fdn2-pkl-n10-vodni-filtr-umisteni-pod-linku/d-2144 Předtím jsme taky cítili takovou divnou pachuť a vůbec mi nechutnala, ale po tom filtru je voda mnohem jemnější a dá se pít úplně v pohodě.