Drinky podle znamení horoskopu

Každému z nás chutná něco jiného. Myslíte, že vaše chutě ovlivňuje i znamení, ve kterém jste se narodili? Schválně, odpovídá drink silvestrovského horoskopu podle vašeho znamení i vaší chuti?

Mary pickford
Zobrazit fotografii v galerii

Dark Devil pro berana 

Všichni z cesty! Beran ví, co chce a dostane to. Není to totiž jen tak někdo, beran si umí jít za svým a vyhrávat. Myslíte si, že toto znamení uspokojíte nějakým obyčejným pitím? To nikdy! Beranovi jedině to nejlepší v dokonale vyváženém poměru. Umíchejte mu koktejl Dark Devil v ďábelsky rudé barvě a možná vás vezme na milost. A pokud ne, Bůh s vámi! 


Na jeden drink budete potřebovat: 

50 ml Johnnie Walker Black Label 

50 ml brusinkového džusu 

50 ml zázvorového piva 


Do sklenice s ledem postupně nadávkujeme jednotlivé ingredience a lehce promícháme. Na závěr ozdobíme například limetou a servírujeme. 


Captain Morgan & Ginger pro býka 

Býk si pevně stojí za svým: Captain Morgan se zázvorem je ta nejlepší zlatá kombinace. Proč? To je jednoduché, býk prostě miluje pohodlí, luxus a svůj klid. Toto velmi prakticky založené znamení ví, jak si vychutnat odpočinek a nezajímá ho zbytečné plýtvání emocemi – prostě mu dejte jeho sklenku, nechte ho dýchat a bude spokojený. 


Na jeden drink budete potřebovat: 

40 ml Captain Morgan Jamaica Rum 

100 ml zázvorové limonády 

1 kousek limety 

Led 


Naplňte vysokou sklenici ledem a nalijte do ní 40ml Captain Morgan Jamaica Rum a 100ml vaší oblíbené zázvorové limonády. Poté ozdobte kouskem limety. Pokud nemáte odměrku, použijte 1 díl rumu na 3 díly limonády.   


Beer Fizz pro blížence

Upovídaní blíženci se s oblibou seznamují a probírají všechna možná témata, protože v diskuzi vyniká jejich bystrá povaha. Pozvěte je na koktejl a uvidíte, jak jim zazáří oči. Koktejl Beer Fizz je postavený na surovinách se stejným základem. Slad se používá nejen při výrobě whisky, ale i piva. A proto se tyto dva produkty k sobě tak dobře hodí. Novinky jsou pro blížence velkou inspirací a tento nápoj si zamilují! 


Na jednu porci budete potřebovat: 

60 ml Johnnie Walker Double Black Label 

20 ml čerstvé citronové šťávy 

20 ml cukrového sirupu 

světlé pivo 


V šejkru dobře protřepejte Johnnie Walker Double Black Label, cukrový sirup a citronovou šťávu. Přelijte do vysoké sklenice na čistý led a dolijte světlým pivem. Před servírováním ozdobte citronovou kůrou. 


Captain Mojito pro raka 

Emocionálně založený rak se na první lok zamiluje do legendárního drinku Captain Mojito. Stejně jako znamení, i tento nápoj dbá na tradici a nerad se pouští do neznámých vod. Zelené mátové osvěžení s kvalitním rumem je dnes již klasickou kombinací, jistotou, která zklidní mysl a dodá tělu pohodu, kterou často přecitlivělý rak potřebuje. 


Na jeden drink budete potřebovat: 

40 ml Captain Morgan White Rum 

10 lístků máty (2 snítky) 

½ limety 

25 ml cukrového sirupu nebo lžíce třtinového cukru 

sodovka 

drcený led 


Rozmačkejte mátové lístky v dlaních, aby se uvolnilo jejich aroma. Limetu nakrájejte na stroužky a vložte do sklenice spolu s třtinovým cukrem nebo sirupem a všechny ingredience společně promačkejte, aby se uvolnila šťáva z limet. Do 3/4 naplňte sklenici drceným ledem a přidejte Captain Morgan White Rum a sodovku. Nakonec dosypte dle potřeby led a drink ozdobte mátovou snítkou. 


Baileys Flat White Martini pro lva 

Stejně jako lví povaha i drink pro toto znamení je plný bouřlivého napětí. Lvovi uděláte radost, pokud rozeznáte jedinečné kouzlo jeho osobnosti – proto zkuste namíchat jednoduchý, přesto originální drink Baileys Flat White Martini. Jemný likér uspokojí jeho temperament, vodka naopak povzbudí smysl lovce. Nepodceňujte ani kvalitní kávu, ta je totiž symbolem úspěchu. A přesně takový lev touží být – spokojený a úspěšný. 


Na jeden drink budete potřebovat: 

50 ml Baileys Original Irish Cream 

25 ml Smirnoff vodky 

25 ml espressa 


Do shakeru vhoďte několik kostek ledu, přidejte espresso, vodku a Baileys. Vše dokonale promíchejte do hladké, jemné konzistence. Přes sítko přelijte do koktejlové sklenice a na závěr ozdobte třemi kávovými zrnky. 


Johnnie Ginger po pannu 

Pokud se chcete pokusit z panny vypáčit důvěru a otevřenost, vsaďte na silnější drink. V každé situaci upravené, pořádkumilovné panny ocení jednoduchý luxus ve formě kvalitní whisky. Kombinace se zázvorem je přesně to, co věrná panna potřebuje. Alkohol uvolní mysl, zázvor zahřeje a naladí odlehčenou atmosféru díky svým afrodiziakálním účinkům. Navíc panna ocení vaši vnímavost a smysl pro detail – žlutá je totiž její barvou. 


Na jeden drink budete potřebovat: 

40 ml Johnnie Walker Red Label 

100 ml Ginger Ale (zázvorová limonáda) 

1/8 čerstvé limety 


Jednoduše smíchejte Johnnie Walker Red Label, zázvorovou limonádu, šťávu z kousku limety a led. Sklenici ozdobte plátkem zázvoru a podávejte. 


Baileys Chocolat Luxe na ledu pro váhy 

Váha se ráda dívá na věci z různých úhlů pohledu, studuje je a rozhodne se až na základě pečlivého uvážení beze spěchu a stresu. Váhavost je pro okolí lehce iritující, proto zkuste před toto znamení postavit Baileys Chocolat Luxe na ledu. Ať bude váha kroužit kolem tohoto nápoje jakkoli dlouho, nenajde důvod si ho nezamilovat. Je totiž perfektní, a to je situace, která váhu nesmírně potěší – konečně něco, co je nad slunce jasné. 


Na jednu porci budete potřebovat: 

50 ml Baileys Chocolat Luxe 

3 kostky ledu 

Na ozdobení: malina 


Do skleničky na vysoké nožce dáme tři kostky ledu, přelijeme likérem Baileys Chocolat Luxe a ozdobíme čerstvou malinou. Krouživým pohybem lehce promícháme, servírujeme a vychutnáváme. 


Captain Morgan Black Apple pro štíra

Štír často působí nenápadně, avšak zdání klame. Ve skutečnosti si o pozornost dokáže hlasitě říct. Podobně je na tom i tmavý rum Captain Morgan Black Spiced, který má větší podíl alkoholu, než ostatní rumy. Silný štír, kterému nic neujde, má již na tento drink svůj jasně vyhraněný názor – bude to jeho oblíbené pití. A nezkoušejte štírovi vzít něco, co je mu svaté – mohlo by vás to přijít draho! 


Na jeden drink budete potřebovat: 

40 ml Captain Morgan Black Spiced 

100 ml jablečného džusu 

plátky jablka 

led 


Vysokou sklenici naplníme ledem a plátky čerstvého jablka. Nejprve na led nalijeme 40 ml Captain Morgan Black Spiced a poté ještě 100 ml jablečného džusu. Na závěr dozdobíme plátky jablka a servírujeme. Pokud nemáte odměrku, použijte 1 díl rumu na 3 díly džusu. 


Baileys Chocolatini pro střelce

Koktejl Baileys Chocolatini je prostě bezchybný. Lahodná kombinace smetanového likéru s kvalitní irskou whiskey, jemné vodky a čokoládového sirupu chutná na ledu zcela famózně. Přesně to od svého drinku očekává střelec. Nezkoušejte mu podsouvat cokoli přízemního. Střelec vyžaduje jen takové věci, co odpovídají jeho vznešeným ideálům. 


Na jednu porci budete potřebovat: 

75 ml Baileys Original Irish Cream 

25 ml Smirnoff vodka 

čokoládový sirup 

led 


Nalijte do koktejlového shakeru Baileys Original, vodku, čokoládový sirup, vhoďte ještě pár kostek ledu a vše dobře protřepejte. Až bude tekutina hedvábně jemná, nalijte přes sítko do koktejlové sklenice a ozdobte hoblinkami čokolády. Nyní si můžete vychutnat svůj čokoládový sen. 


Chocolat Luxe Mocha Martini pro kozoroha 

Kozoroh je jako cibule – na povrchu pevný a odolný, uvnitř křehký a plačtivý. Jde o velmi citlivá stvoření, která však navenek působí jako velmi silné a vyrovnané osobnosti. Přestože je jejich duše velmi zranitelná, umějí si jít za svým a svou bolest držet v sobě. A aby se jim to dařilo, potřebují se občas posilnit drinkem, který reflektuje jejich povahu – síla vodky a kvalitní kávy je protkána jemným smetanovým likérem s pravou belgickou čokoládou, který se rozplývá na jazyku. 


Na jednu porci budete potřebovat: 

50 ml Baileys Chocolat Luxe 

25 ml Smirnoff Vodka 

25 ml espresso 

led 


Nalijte do shakeru Baileys Chocolat Luxe, přidejte vodku, espresso a pár kostek ledu. Vše dokonale promíchejte do hladké, jemné konzistence. Servírujte do sklenice typu Martini a ozdobit můžete lístkem máty.   


Manhattan pro vodnáře 

Jestli něco vodnář miluje, pak je to svoboda, přátelé a zábava. S tímto člověkem protančíte noc a budete na ni do konce života vzpomínat jako na největší jízdu v životě. Vodnář by takto žil pořád a vadí mu lidé, kteří se drží při zemi nebo mu připomenou, že život je i práce. Toto znamení potěšíte jedině stylově – zkuste to po americku a pozvěte ho na tmavorůžovou klasiku, Manhattan! 


Na jeden drink budete potřebovat: 

50 ml Johnnie Walker RED RYE FINISH 

20 ml sladký vermut 

kapka Angostura Bitters 


Do míchací sklenice vložte led a odměřte všechny tekuté přísady a nápoj promíchejte barovou lžičkou. Pak ho přes sítko nalijte ideálně do skleničky a vložte třešničku na napichovátku. 


Mary Pickford pro ryby

Ryby jsou velmi jemné osobnosti, které se obávají konfliktů a prosazování vlastního názoru. Na druhou stranu mají bohatou fantazii a umí si vystavět svůj vlastní svět, ve kterém by se nejraději uzavřeli. Pokud máte zájem dostat se k rybě blíž, nezkoušejte to drasticky a raději jí alkohol opatrně podsuňte v jablečném džusu. Možná se pak otevře a konečně světu otevřeně poví – ano, toto je moje pití! 


Na jeden drink budete potřebovat: 

40 ml Captain Morgan Original White Rum 

40 ml čerstvého ananasového džusu 

10 ml Grenadine sirupu 

10 ml Maraschino likéru 

Led 


Do šejkru nalijeme 40 ml Captain Morgan White Rum a přidáme 40 ml čerstvého ananasového džusu. Přilijeme 10 ml Grenadine sirupu a 10 ml Maraschino likéru, to vše prošejkrujeme a nalijeme do koktejlové sklenice. Ozdobíme Maraschino višní a plátkem ananasu.


Připravila: Katka
Foto: Stock

DISKUZE K ČLÁNKU

6

Tak já bych si na tom svém docela pochutnala.

ODPOVĚDĚT

5

Piji většinou dobré víno.

ODPOVĚDĚT

4

Drinky opravdu nemusím, mám ráda také suché bílé víno a šampus.

ODPOVĚDĚT

11

Já drinky přímo zbožňuji

ODPOVĚDĚT

3

a za všechny ty trapné pindy máš u každé 4 kliky ?

ODPOVĚDĚT

3

Jdi někam

ODPOVĚDĚT

3

a jé . potrefená rodinná husa zakejhala . ubožáci

ODPOVĚDĚT

2

Jediný,kdo je ubohý jsi tady a tvoje debilní rodina

ODPOVĚDĚT

3

debilní jsi jedině ty , krávo

ODPOVĚDĚT

4

☺...tak mi dle znamení drink nepasuje...mám ráda víno, suché, nebo polosuché a jak říká Hanka Zagorová...šampíčko...míchané nápoje nemusím

ODPOVĚDĚT

3

Silvestra budu slavit prací na noční, takže bez drinku - ale stejně mi dle znamení tenhle nepasoval, takže hurá na sodovku......

ODPOVĚDĚT

5

Jsem na tom stejně. Jen, kdyby nebyl Silvestr pracovní.

ODPOVĚDĚT

8

jsem býk a asi by to mohlo i sedět krásný nový rok 2017 všem milým lidem a redakci

ODPOVĚDĚT
VLOŽIT PŘÍSPĚVEK
VSTOUPIT DO DISKUSE (13 PŘÍSPĚVKŮ)

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Titulka pro: Pitný režim při sportu

Pitný režim při sportu

Vybraly jste si vhodnou pohybovou aktivitu, která vám přináší radost a také zpevňuje vaše tělo?...

Titulka pro: Music klub Zlatý strom dostal občanský průkaz

Music klub Zlatý strom dostal občanský průkaz

Jako kdyby VIP osobnosti přivezly najednou plné autobusy, to vypadalo ve všech prostorách známého pražského...

Titulka pro: Léto přeje hubnutí. Na co si dát pozor

Léto přeje hubnutí. Na co si dát pozor

Lehčí strava, více ovoce a zeleniny, menší chuť k jídlu - to vše se dá...

Titulka pro: V pasti anorexie

V pasti anorexie

Touha po dokonalém štíhlém těle žene stále více lidí za hranici normálního hubnutí. Nejde přitom...

Titulka pro: Zahřejte se horkým Cinzano drinkem

Zahřejte se horkým Cinzano drinkem

V chladném počasí vás vedle svařeného vína vás můžou zahřát i Cinzano Horké drinky. Na...

Titulka pro: Café Amandine: Kousek Paříže v Čechách

Café Amandine: Kousek Paříže v Čechách

Vzpomínáte, jak jste byli v Paříži? A poseděli jste tam chvíli v kavárně? Nemusíte vzdychat,...

NAČÍST DALŠÍ

ŽHAVÉ DRBY

VELKÉ VÍKENDOVÉ SLEVY

Tento víkend a někde i po celý týden připravilo mnoho ...

MATEŘSKÁ ŠKOLA PRAHA

Nevíte prosím o pražské mateřské školce, kde mají ...

HUBNUTÍ

Ahoj holky, máte tip, jak rychle, zdravě a hlavně trvale ...

DRBÁRNA

HORKÉ RADY

Bolest hlavy - migrény

Dobrý den, již pár let beru triptany na prevenci a ...

Domek

Dobrý den. Syn koupil hrubou stavbu a ma tam nějake ...

Bezbolestné trhání zubů

Dobrý den pane doktore, potřeboval bych spravit horní ...

PORADNA

INZERCE

© 2020, MeziŽenami.cz