Energie měsíce srpna: vládnou nám dvě opice

V srpnu nám vládnou dvě Opice. Jedna jako vládce celého roku (rok 2016 je rokem Opice ) a druhá jako garant měsíce. A zvládnout dvě opice najednou může být již opravdu mazec. Takže se máme na co těšit.

Titulka pro: Energie měsíce srpna: vládnou nám dvě opice
Zobrazit fotografii v galerii

Už jsme psali o tom, jak bude roku 2016 vládnout Ohnivá Opice. Upozorňovali jsme na to, že to bude hlavně rok příležitostí, ale také ztrát. Vše, co jsme vám o letošní Opici napsali bude v srpnu platit dvojnásob. Takže pokud se vám podařilo vytěžit z letošní Opice co nejvíce příležitostí, můžete svůj triumf korunovat ještě v srpnu. Jestli ale Opici v tomto roce příliš nezvládáte a dává vám zabrat, pak si v srpnu dávejte dvakrát pozor.

Srpen musíte věnovat hlavně hravým a zábavným aktivitám. Je to měsíc, kdy se maximalizuje sklizeň všeho, co jste letos „zaseli“. Pokud jste se o svoji „úrodu“ starali dobře a využili příležitostí i chytrosti Opice, pak byste se ze svých úspěchů a výsledků měli radovat nejvíce právě v srpnu. Tuto radost před nikým neskrývejte. Užívejte si svých úspěchů, oslavujte a buďte šťastní. O svoji radost se podělte i s ostatními.

V srpnu se také mohou ukázat další příležitosti. Nebudou asi již tak významné, jako mohly být v první polovině tohoto roku, ale i tak by mohly něčím zpříjemnit váš život. Buďte tedy pozorní, rozhlížejte se kolem sebe a pokud budete mít ten správný pocit, že jde o něco přínosného pro váš život, jděte do toho. Jak se říká: čapněte příležitost za pačesy. Opice si s ní již ráda sama poradí. Proto dlouze nepřemýšlejte. Mohli byste také o tuto příležitost rychle přijít.

Jak jsme se již zmínili, Opice je o příležitostech, ale také o ztrátách. Může jít o promarněné, ztracené příležitosti, ale také o jakoukoliv jinou ztrátu. Pokud máte pocit, že byste mohli o někoho či o něco v životě přijít a nechcete tuto ztrátu prožít, pak se ujistěte, že je vše řádně zajištěno.

Na co bude nutné si dávat v srpnu pozor je řešení problémů. Jak víte, Opice nemá problémy ráda a často od nich utíká, aniž by je řešila. Proto se snažte problémům předcházet, nebo je řešit hned v zárodku. Pokud je nebudete řešit, budou postupně narůstat a o to více od nich bude Opice utíkat. Raději se do jejich řešení vrhněte hned a využijte chytrosti Opice. Ta si umí poradit rychle s každou situací.


Autor: Jiří Čerňák, cernakinteriordesign.webs.com
Foto: 123rf
2. 8. 201

DISKUZE K ČLÁNKU

VLOŽIT PŘÍSPĚVEK
VSTOUPIT DO DISKUSE

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

NAČÍST DALŠÍ

INZERCE

ŽHAVÉ DRBY

KORÁLKY

Ahojky všem :) Měla bych dotaz... Máte někdo prosím ...

SEXSHOP

Holky, koukala jsem se na net a hodně se mi líbí tento erotic ...

CVIČENÍ

Ahoj holky, jaké cvičení preferujete? Doma nebo chodíte ven ...

DRBÁRNA

HORKÉ RADY

Bolest hlavy - migrény

Dobrý den, již pár let beru triptany na prevenci a ...

Domek

Dobrý den. Syn koupil hrubou stavbu a ma tam nějake ...

Bezbolestné trhání zubů

Dobrý den pane doktore, potřeboval bych spravit horní ...

PORADNA

© 2016, MeziŽenami.cz